Stomatologická ordinace
Novodvorská 1176, Praha

Úžasná lékařka, vše krásně vysvětlí, velice milá a hodná. Mám u ní pocit, že jsem její jediná pacientka. Naprostá spokojenost. Lada Askri

C

Velmi milá paní doktorka s citlivým přístupem. Už se nebojím chodit k zubaři. Co minulý zanedbal, ona dala bezbolestně dopořádku :-) Petra Dohnalová

Ž

Paní doktorka je báječná, chodím k ní asi 15 let a neměnila bych - je pečlivá, sympatická a vyzařuje z ní klid! Jsem asi jediná, komu zubař vůbec nevadí a to jen díky ní a sestřičce.
Ž. Hudečková

Vynikající paní doktorka. Jsem nadmíru spokojena. Vždy perfektně poradila a veškerou odvedenou práci dělala svědomitě. Spolu s laborantkou a sestřičkou "nej parta". Vřele doporučuji. Konečně se nebojím zubařů a zákroků. Její kvalitní a osobní přístup k pacientům je až obdivuhodný. Smekám před takovými lékaři.
Konečně mám zuby - náhradu - jako své původní. Veliký dík.

Skvělá paní zubařka navíc s lidským přístupem. Jezdím za ní přes celou Prahu a asi bych jela i dál.

Jsem velmi spokojený pacient.... :-)

Paní doktorka je velmi dobrý doktor, ale i člověk.

Samá chvála na paní doktorku,díky ní se již nebojím chodt k lékaři.Chodíme tam oba s manželem a jsme opavdu nadmíru spokojeni.První lékařka která vysvětlí co a proč bude dělat.Má velmi příjemný přístup!!

první lékařka která mi vysvětlila co a proč mi bude dělat.Velice příjemná ona i sestřička,ztratila jsem i strach ze "zubaře".Nejlepší.

Velmi pecliva a vstricna pani doktorka.