Sinuhet-ordinace PL s.r.o.
Roškotova 1, Praha

Po ukončení studií na II. LF UK v roce 1998 jsem pracovala jako sekundární lékařka na ARO v Thomayerově nemocnici v Praze a jako lékařka záchranné slu...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Sinuhet-ordinace PL s.r.o. Jiný

Neleci, pouze rekne: pockame a uvidime. A to jeste pres telefon. Absolutne neschopna!

Umístění: Sinuhet-ordinace PL s.r.o. Prosba o e-recept, po telefonu

Paní doktorka Rulíšková je úžasná - trpělivá, milá, profesionální, prostě skvělá! Nemohla jsem dlouho sehnat endokrinologa. Dnes se povedlo, konečně. Paní doktorka mi poslala skrze sms = e-recept a mám prášky. K novému endodoktorovi jsem objednaná až za měsíc. Skvělý servis! Díky Vám!

Skvělá lékařka navíc s vysokou empatií a znalostí oblasti akutní mediciny a ARO Jednoznačně doporučuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

ráda bych se touto cestou zeptala, zde je možné u Vás podstopit vstupní prohlídku zaměstnanců a jaká je finanční odměna.

Děkuji a přeji hezký den.

Prohlídku do zaměstnání Vám může udělat praktický lékař u kterého jste registrovaná nebo smluvní lékař pro pracovnělékařské služby nasmlouvaný zaměstnavatelem. Praktický lékař může dle platné legislativy dělat prohlídky do práce pro pracovní činnosti v kategorii I.
Nové pacienty registrujeme. .
S pozdravem, MUDr Barbora Rulíšková

MUDr. Barbora Rulíšková

Dobry den,
rada bych se zeptala zda jste prebirala po Mudr. Nogolove i jeji pacienty. Byla to osetrujici lekarka ma i meho pritele. Meli bychom se dostavit na nejakou vstupni prohlidku?
Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den, přebrala jsem pacienty po MUDr Nogolové. Pokud budete chtít, můžete se objednat na preventivní prohlídku telefonicky nebo mailem. Kontakty včetně emailové adresy i naše nepřítomnost během prázdnin je uvedena na webových stránkách. S pozdravem, BR

MUDr. Barbora Rulíšková