RMA CENTRUM HOLEŠOVICE
Strossmayerovo náměstí 1477/6, Praha

Umístění: RMA CENTRUM HOLEŠOVICE Jiný

Hrozný. Pro paní doktorku je všechno problém. Neudělá nic navíc, sotva se přemůže udělat to základní. Chodím tam, jen když opravdu není zbytí a i tam si s jejím přístupem přijdu jako simulant a hypochondr. Minule mi na opakovaný zánět močák, kdy se bojíte jít i na záchod řekla, že na to se neumírá, že jsem se měla objednat (a počkat třeba týden), než by si na mě našli místo a objednali mě. Když jsem kdysi chtěla žádanku na hormonální profil, tak to mi odmítla vydat (i když na to máte právo), takže jsem si to musela zaplatit.

Umístění: RMA CENTRUM HOLEŠOVICE Jiný

U paní doktorky jsem byl po velmi komplikovaném úrazu a několika operacích. Řešili jsme transporty na další kontroly na úrazovce, otoky, objednání na rehabilitace, další předoperační vyšetření atd. Paní doktorka vždy velmi rychle a ochotně reagovala a snažila se pomoci. Dost věcí se řešilo i na dálku, protože jsem byl zcela imobilní.

I když jdu od paní doktorky s angínou, mám pocit, jako kdybych byla hypochondr. Jednou mi dokonce řekla, mám rozbitý přístroj na sedimentaci, jděte si na krční a ani se na mě nepodívala, v 26 mi zjistili náběh na cukrovku, paní doktorka mi na to řekla, že jsem mladá, že to rozchodím, do diabetologické poradny mě poslala moje gynekoložka
a největší peckou je, když člověk přijde v sedm ráno do čekárny, aby byl brzo na řadě, je mu zle a ve třech lidech čeká až do 11 v čekárně, kdy vyleze sestřička s tím, že kdo nemá akutku, má jít domů, protože mají do 12 a nestíhají

Rozhodně souhlasím s níže uvedenými názory. Paní doktorka o pacienta zájem nejeví. Je taková nemastná - neslaná. Navíc zavedla objednávající systém, který absolutně nefunguje. A v případě, že se pacient ohradí, že byl objednán na určitou dobu, v ordinaci nikdo není, paní doktorka arogantně místo omluvy, prohlásí, tak si najděte jiného lékaře. Toto opravdu profesionální jednání není.

Bohužel nemám dobré zkušenosti. Paní doktorka působí velmi arogantně a není na ní znát zájem o pacienta. Navíc je roztěkaná a dělá často celkem podstatné chyby. Nemám k ní důvěru a chystám se přejít. Sestřička je ale výborná a často zachraňuje situaci, jak už zde bylo řečeno.

K paní doktorce jsem přišla, co jsem se přistěhovala do Prahy i z důvodu, že jako jedna z mála v Praze má smlouvu s mojí zdrav.pojišťovnou. Dojem z ní však nemám úplně nejlepší. Občas mi přišlo, že pořádně nevěděla co se mnou, jednou mi vůbec nepomohla.
Bohužel je taková zvláštní. Sestřička je výborná.

Myslím, že to není jen Váš dojem..paní doktorka je velmi nepříjemná, ještě jsem nezažil, aby se usmívala a její přístup není profesionální......netvrdím, že to je nedostatek vědomostí, ale spíš bych řekl, že je to špatnou organizací a určitým druhem lenosti....a nezájmem o druhé.... S názorem na sestřičku též souhlasím - je velmi milá, vstřícná a často zachraňuje situaci.

Mám podobný pocit jako předchozí přispěvatelka, paní doktorka není vstřícná, diagnosu pacientovi sdělí nesrozumitelně, působí neochotně a nemá dobré vychování. Sestřičky jsou velmi milé..

K paní doktorce chodím již několik let i přesto,že bydlím na druhém konci Prahy.Je velmi příjemná,ochotná a hlavně důkladná,je človíčkem na pravém místě a snaží se nic nezanedbat.I mimo pracovní dobu ji mohu zavolat a je ochotná mi vždy poradit.Mám dvě děti a o obě se mi krásně starala. Paní doktorka a taky sestřička je skvělá, příjemná a pohodová. Jsme u nich moc spokojeni. Zaslouží si velký dík.

Skvělá lékařka, doporučuji každému kdo je ochoten přemýšlet o příčině nemoci a mluvit o tom se svým doktorem, velice svědomitá