Praktický lékař
Tajovského 1310, Praha

Paní doktorka je pečlivá a společně se sestřičkou jsou strašně milé a mají skvělý lidský přístup. Bohužel má paní doktorka strašně moc pacientů a nejhorší je, že má strašně moc důchodců, kteří tam jsou nalezlí v kteroukoliv denní dobu a často si tam chodí jen popovídat a díky tomu se stává, že paní doktorka diky důchodcům nemá pořádně čas a člověk se musí o některé věci připomínat. Nicméně její pečlivost je výborná a rozhodně bych neměnila, vím že se na ni mohu spolehnout a že radši pošle zbytečně na odborné vyšetření než aby něco zanedbala. Jen ti důchodci a díky nim dlouhá čekací doba

Mám s paní doktorkou jen výbornou zkušenost. Pečlivá, milá, vstřícná. To, že si zde někteří stěžují na dlouhou čekací dobu v ordinaci nechápu. Tato stížnost není hodnocení doktora. Bohužel je mnoho pacientů a málo praktických doktorů.

Velmi dobrá doktorka. Lidský přístup k pacientům.

Pani doktorku Uglajovou mohu jen doporučit! Svým pacientům věnuje velkou pozornost,já osobně k ní chodím již řadu let a mám s ní ty nejlepší zkušenosti.

B.Güntherová

Obdivuji paní doktorku i sestřičku za jejich lidský, vstřícný a profesionální přístup. Tolik pacientů a přesto jsou stále milé a usměvavé. Paní doktorka velmi pečlivá a nic nezanedbá. Děkuji před mnoha lety šťastné náhodě, že jsem se stala její pacientkou.

Nejlepší a nejpříjemnější lékařka a sestřička jaké znám.Díky.

Cekaci doba u pani doktory je casto celodenni. Vyhovovat to muze snad jen lidem v duchodu, ale i o tom pochybuji. Sama lekarka i jeji sestra se k pacientum chovaji dobre. Nekolikrat se mi bohuzel stalo, ze mi nenapsala recept, ale poslala me do lekarny s doporuceni co si mam koupit, tam mi lekarnice sdelila, ze jsem mohla lek ziskat na recept a ze je hrazen pojistovnou. Vzdy se jednalo o stokorunove a vyssi castky ;-(

bohuzel ja mam velmi spatne zkusenosti,prisel jsem k pani doktorce protoze jsem potreboval zdravotni posudek pred operaci.Pani doktorka mi napsala kratky text,ve kterem stalo ze mam subjektivni bolesti bricha.V nemocnici,kdyz mne prijimali na oddeleni kroutili hlavou,protoze muj problem byl vic nez subjektivni bylo jasne ze je potreba operovat co nejdriv.Jindy mne poslala se zanetem prudusek domu,dostal jsem paralen a za tyden zapal plic.Od te doby co jsem zmenil lekare,podobne problemy nemam.Take vim,ze nejsem jediny komu stanovila spatnou diagnozu.

Taktéž přidávám své hodnocení. Paní doktorka je milá vstřícná, velice pečlivá a spolehlivá. V čekárně mi čekací doba nevadí na její super péči si vždy počkám ráda. Sestřička je také skvělá. Je moc fajn mít lékaře, na kterého se dá spolehnout a se kterým můžeme probrat otázku nemoci i po telefonu a který nemá nikdy špatnou náladu a kdykoliv pacientovi pomůže a vyjde vstříc. Dvěma slovy prostě úžasná.

Úžasná paní doktorka.