Ordinace praktického lékaře
Libušská 60/159, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Naprostá spokojenost, nejlepší ordinace na Praze 4.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Výborná lékařka, která svědomitě vyšetřuje.
Možnost objednání na určitý čas.
Nadstandardní vybavení ordinace, sami odebírají, mají EKG.

U paní doktorky jsem byla poprvé, na vstupní prohlídku mě nečekaně vzala MUDr. Nováčková, na kterou si nemohu absolutně stěžovat. Ale dnešní zážitek byl tedy opravdu neuvěřitelný. Tři hodiny čekání v čekárně, než mě sestra vzala do ordinace, kde mi pouze udělala crp, další hodina čekání na paní doktorku. A ve finále jsem seděla čtyři hodiny kvůli tomu, abych se dozvěděla, že mám ležet v posteli a pít čaj! Opravdu velká nespokojenost, přemýšlím o změně praktického lékaře!

Je mi líto, že toto musím napsat, jelikož k paní doktorce Trčkové již chodím několik let. Za celou dobu bylo vše v pořádku, nemohla jsem si stěžovat, ale při posledních pár návštěvách se jednalo o velmi nepříjemný zážitek. Čekání hodinu a půl v ordinaci bych ještě prominula (dříve toto též nebývávalo zvykem), ale arogantní jednádní paní doktorky mě velmi zklamalo. Neposkytla mi pomoc s problémem - bolestí, se kterou jsem přišla. Přišla jsem si jak malé dítě ve škole, a ne jako dospělý člověk, který řeší nějaký problém. Přišla jsem se svěřit s problémem a doufala jsem v pomoc a úlevu, ale nic takového se nestalo - doporučení k jinému odborníkovi bylo napsané z vynucení, neobsahovalo všechny informace, co jsem zmínila a zpráva byla arogantní. L.

Příjemná doktorka i sestra, příjemné prostředí. Zvedání telefonů mě sice naštvalo, ale jen jednou, jinak skvělá komunikace a zacházení, doporučuji

Dobrý den, zaregistrovala jsem se u paní dr. Trckové, ale bohužel jsem se k ní nikdy nedostala. Nevyhovovalo mne střídání lékařů a jednomu lékaři řeknete Váš problém a příště zase nová dr. nic o Vás neví, máte zase vše opakovat. Přišlo mi, že pokud Vám nic není /jdete si jen pro výpis do zaměstnání/, tak je to v pořádku, ale jinak přístup dr. je špatný. Navíc sestry jsou v ordinaci tři, ale telefony Vám neberou. Tak pokud něco potřebujete, musíte přijít osobně na minimálně hodinové čekání v čekárně plné pacientů.S jednou sestrou se na něčem dohodnete a přijdete a jiná sestra se s Vámi ani nebaví a říká něco jiného. Když jsem volala na výsledky - z krve, tak od 10-12 - dva dny v týdnu a pokud zavoláte o 5 minut dříve, tak sestra položí telefon, ať si zavoláte od 10..Fakt nechápu, co tam dělají 3 sestry...Takže celková nespokojenost.Jsem ráda, že jsem odešla k jinému lékaři, kde mám jednu dr. a jednu sestru .

Paní doktorka Trčková je pro mne v naprostém pořádku, ale ty sestry....telefon nezvedají ( raději ho mají zavřený v šuplíku - viděla jsem několikrát na vlastní oči ) a pokud ho po hodině!!! mého neustálého volání vzaly - vždy stejná výmluva: měly jsme tu rychlou. Něco neskutečného, naprostý nezájem, neochota vyhovět

Tak to mi řeknete,kdy ona ordinuje...Za posledních par let jsem na ni štěstí nemela, což mne nebaví,nemám náladu chodit pokaždé k jinému lékaři,když ona je můj ošetřující lékař,sestry nestojí ani za zmínku.Chtela jsem prevenci,načež mne odvetili,ze jsem byla v únoru-ano,ale kvůli kyle..Volala jsem kvůli informacim,jedna sestra mi řekla co a jak,dle toho jsem se zařídila a sup jina pipina tam a vse špatně-nejsem důchodce ani student,ale maminka dvojčat bez hlídání a tak nemám šanci ani jednou měsíčně se uvolnit.Dr byla vždy pecliva a bez problému,ale chod ordinace,čtyři další lekari a sestry,o kterých ani psát nebudu,abych se nerozcilila,to je mega sila..takže já potom,co raději všichni moji známy už zdrhli beru roha taky.Chci jednoho lékaře,jednu sestru a normální zacházení.

Výborná praktička - nelze než plně souhlasit s dalšími hodnoceními. Vřele doporučuji.

Skvělá a velice sympatická paní doktorka! Vždy jsem byla s ošeřením u ní velmi spokojena. Vyslechne, poradí, vyléčí. Opravdu odbornice. Ani mi nikdy nevadila delší čekací doba, jelikož se to opravdu vyplatí. Teď mě akorát mrzí, že jsem se odstěhovala a musím hledat jiného praktika.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, ještě jsem vás chtěla poprosit, nedávno jsem vkládala otázku ohledně mého zdravotního stavu a lekářské zprávě kterou lékařka uvedla. Ptala jsem se zda k tomu měla oprávnění.Chci se zeptat jestli ta komunikace je někde dohledatelná.Vaše odpověď. Omylem jsem si ji v emailu vymazala a potřebovala bych jí ukázat svému novému obvodnímu lékaři aby mi věřil, jakou jsem dostala odpověď. Omlouvám se,vím že je tu prostor na dotazy ohledně nemocí.Byla bych moc ráda jestli je to někde uložené a můžete mi to poslat znovu. Pokud ne, zeptám se znovu. Děkuji

Dobrý den, rádi bychom Vám odpověděli, ale z Vaší zprávy vůbec není zřejmé s kým komunikujeme, chybí podpis. S přáním hezkého dne ordinace MUDr.Andrei Trčkové.

MUDr. Andrea Trčková