Moje ambulance a.s.
Radlická 117/520, Praha

Umístění: Moje ambulance a.s. Vstupní prohlídka

Úžasný přístup paní doktorky i její sestřičky! Jsem nesmírně ráda, že mě přijaly do své péče! Paní doktorka je spíše introvert a hodně o člověku přemýšlí, sestřička extravert, skvěle se doplňují a je cítit, že jim to spolu dobře ladí dohromady. To samozřejmě i vyzařují a atmosféra je tam moc hezká. Tohle mi vyhovuje. Paní doktorka je důkladná, při vstupní prohlídce se mi nadstandardně věnovala. Takové vyšetření u praktika jsem ještě nezažila. Všechno vysvětluje, naslouchá, je vlídná, říká, co a proč bude následovat. Líbí se mi jejich humor, hlavně sestřičky - to člověk hned přestane myslet na nervozitu a je to jako jít na návštěvu k přátelům :) Byla jsem objednaná a přesně v daný čas jsem šla do ordinace. Panuje tu v
vzácná kombinace profesionality, úcty k člověku, péče a hlavně lidskosti. Moc děkuji a jsem vděčná za takové báječné lidi, kteří pracují ve zdravotnictví.

Umístění: jiné místo Nemoc

Velmi laxní a neprofesionální přístup, který měl za následek naprosto špatnou léčbu. Paní Nusová nevyužila všechny možnosti vyšetření, neudělala mi CRP test, na základě kterého by ihned zjistila, že jí doporučená léčba je naprostý nesmysl.

Tuto "doktorku" rozhodně nedoporučuji.

Moje pani doktorka A. Nusova ma opravdu lidsky pristup k pacientovi. Nejen, ze me pokazde vyslechla ale skutecne pomohla kdyz me bylo po psychicke szrance opravdu zle. Je opravdu skvela.DEKUJI. Johana K.

Umístění: Moje ambulance a.s. Registrace, vstupní prohlídka

Včera jsem byla na vstupní prohlídce a musím uznat, že jsem byla mile překvapená. Paní doktorka je skvělá! Nikdy jsem nechodila k doktorům ráda, ale díky empatičnosti a vstřícnosti pani doktorky Nusové musím říct, že už je tomu jinak. Paní doktorka provedla vstupní prohlídku na jedničku, poučila mě o mém onemocnění a z ordinace jsem odcházela spokojená (a ne rozklepaná, jako tomu bylo u jiných lékařů). Sestřička je milá a usměvavá. Mohu vřele doporučit!

Byla jsem s přístupem paní doktorky velice mile překvapena. S takovou dokonalou preventivní prohlídkou jakou dělá ona jsem se dosud nesetkala.Je hodně pečlivá a vše ochotně vysvětlí. Prostě odborník na svém místě. I sestřička je vždy usměvavá a milá. Za mě doporučuji. Hana Lacinova

Rovněž mohu vřele doporučit, hledá řešení potíží, dokáže poradit i předepsat účinnou léčbu. Mám s ní zatím ty nejlepší zkušenosti. Odborník, který rozumí nemocem i problémům pacientů a dokáže být empatická.

Po přestěhování do Prahy,jsem si hledal obvodního doktora.
Byl jsem dost překvapen, ochotou a hlavne fundovanou prací paní dokotorky Nusové.
Neřeší vše,dle zavedených postupů,ale opravdu se zamýšlí nad problémy,takto by to mělo být ve všech oborech a lidí.
Velmi vřele doporučuji.
Pěkný den všem.

Po zkušenosti s jinými lékaři v rámci Moje ambulance a.s. jsem byl paní doktorkou velice příjemně překvapen. Po mé dlouhotravající chorobě byla první, kdo mě pořádně prohlédl a začal mě adekvátně léčit. Vřele doporučuji. Sestřičky byly také velice příjemné.