MUDr. Alica MIEDZÍŇSKÁ
Kazašská 8, Praha

Její chování je katastrofa, okamžitě si hledám jiného lékaře, odpověď na moji otazku že po očkování mě není stále více dobře, trpím bolestmi hlavy, stale jsem nemocná, byla jsem na antibiotikach, mě odpověděla co bych chtěla, bud mě občas neco bude a nebo smrt, k tomu nemám co dodat, a to je už po druhé kdy se ke mě chovala jak dobytku, zřejmě by už svoji praci neměla vykonavat, v čekárně nsem si na ni udělala svuj nazor...

Paní doktorka Alica Miedziňská je vyhořelá. Jako mladá jsem ji moc nepotřebovala, tak
jsem občasné čekání či potíže snadno překonala. Určitě mi připadala
svědomitá,ale někdy i nemožná. Za posledních 10 let bylo velikým štěstím, že ordinovala bez nějakých omezení, jinak při každé návštěvě jsem poslouchala nářky, že nemá sestru a že je na vše sama. Nechodí včas a vždy navodí atmosféru,
jak moc je přetížená a jak si to vůbec představujeme k ní chodit s problémy. Častokrát mě požádala, abych pustila těhotnou,
matku s dítětem, její známou, starou paní,... ale když já byla v úzkých,
tak mi vynadala, že jsem si vzpomněla mít potíže v pátek v půl jedenácté
(cituji přesně). Mimochodem v pátek ordinuje do 13 hodin a tehdy v čekárně
nikoho neměla. Také si Vás vezme do ordinace, čtyřicet minut tam sedíte
jako pecka, zatímco paní doktorka telefonuje a řeší problém své
kolegyně nebo dopisuje zprávu předchozímu pacientovi. Včera 20.6.2016 předvedla naprosto ukázkovou lekci svým pacientům.
Nechala nás v čekárně sedět asi půl hodiny, pacienty přede mnou jistě
déle, pak vylétla z ordinace, sdělila nám, že má případ na
hospitalizaci, že je sama od pátku objednaná na 11 hodin k lékaři,
klasicky, že nemá sestru a že vezme už jen Renatku. Prý si kvůli nám
nepřivodí infarkt. Tomu se dalo snadno předejít, ale to ona neumí a nechce. Neskutečná manažerská neschopnost. Bylo mi smutno, že jsme jí tak na obtíž, již mám jinou mladou lékařku s organizačně schopnou sestrou a díky tomu se jistě přestanu léčit s vysokým tlakem.

Paní doktorka je opravdu svědomitá. Ano, čeká se tam dlouho a ano, již předem s tím počítám, že tam budu cca 4 hodiny. Je fakt, že když mi bylo mizerně a měla jsem horečky tak mě to vážně štvalo protože jsem chtěla být v posteli, ale co se dá dělat. Co se týká doporučení ke specialistům, někdy dobré někdy špatné doporučení, ale tak to prostě je. Já dostanu tip na lékaře, kouknu se sem a rozhodnu se, když si vyberu jiného je to na mne. Takže zamne:kdo si počká, ten se dočká. A to že někdy paní doktorka nebo sestra jsou míň milé a jindy víc.....no a?!? Jsme lidi, vezměte si že X let jen dokola posloucháte naříkání nás pacientů co nás bolí, trápí a atd, máte pak ještě třeba službu na nějaké pohotovosti a pak se ještě máte usmívat? To nejde proboha. Jsem recepční a není to nic fajn se celý den smát jak blbeček na lidi když prostě nemáte svůj den, takže tuhle stránku paní doktorky nebo sestry asi netřeba hodnotit, není robot aby se na nás furt smála.

Asi nejlepší a nejspolehlivější lékař, jakého jsem kdy poznal. Hned na začátek napíšu, že ano, čekací doba u paní doktorky je velice dlouhá, o tom žádná, je to tak. Na druhou stranu, je to zatím jediný lékař, se kterým si vždy dobře promluvím, lékař, který mě poslouchá a vždy se snaží udělat maximum, pro vyřešení mého problému. Zatím taky nebyl žádný, se kterým by si neporadila a to, že mám od života to štěstí na nejrůznější neobvyklé specialitky.
Hlavně je paní doktorka podle mě skvělý člověk, se kterým se dá rozumně vše domluvit.

Tedy sečteno podtrženo, ani počkáte si, ale taky se dočkáte a to skvělé a až nadstandardní péče! Můj názor a mé zkušenosti.

Chodím k paní doktorce už několik let a musím uznat že je velice pečlivá a milá ale na druhou stranu už jsem kolikrát přemýšlela že si najdu jiného lékaře a to hlavně když jsem čekala třeba dvě hodiny v čekárně ale zase tam naštěstí nechodím tak často a asi je lepší mít pečlivou lékařku a počkat si než nějakého břídila u kterého čekat nebudu, to že se dlouho čeká je taky známka toho že má paní doktorka hodně pacientů což znamená že je dobrá a své práci rozumí, kdekoliv jinde by mě asi neustále prázdná čekárna spíše znepokojovala. Naposledy jsem u paní doktorky byla dvě a půl hodiny, z toho dvě hodiny v čekárně a to jsem byla objednaná, už jsem byla docela vzteky bez sebe a myslela jsem si že až přijdu na řadu tak už ale něco paní doktorce řeknu ale ona byla tak milá a omluvila se mi takže jsem vychladla:-) Už jsem se naučila třeba s bolestí v krku, trpím často na angíny, chodit na ušní, nosní, krční. Jinak musím dát taky za pravdu některým kritikům zde že paní doktorka a sestra jsou někdy dost podrážděné a nepříjemné což by asi být nemělo, ty dlouhé a časté telefonáty, někdy i soukromé, taky nejsou dobrou vizitkou a někdy mam pocit že paní doktorka tu práci nedělá zrovna s láskou.

Paní doktorka se mi věnovala vždy obětavě.Poctivě vyšetřila,objednala osobně
na vyšetření v termínu,který mě vyhovoval.
Osobně mě telefonicky kontaktovala v rámci výsledků vyšetření a v rámci akutních
potíží neodmítla návštěvní službu.
Je pravda, že čekací doba je někdy delší,podle počtu pacientů,ale logicky,
raději si počkám a budu pořádně vyšetřena.
Kateřina

Pani doktorka je velice pecliva a vzdy se snazi pro pacienta udelat maximum. Vrele doporucuji.

Fasa žena, zachranila mi život. Fakt hej.

Nejlepší co jsem kdy měla.

I když k lékaři často nechodím, občas tam musím jako tento týden. Potřeboval jsem vstupní prohlídku do zaměstnání. Tak jsem v úterý vyrazil k této doktorce u které mám dokumentaci. Přišel jsem půl hodiny před začátkem ordinační hodiny. Sestra přišla včas a tak jsem jí poprosil, zda bych mohl absolvovat zdravotní prohlídku. Ihned jsem dostal zamítavou odpověď, že to nejde a že se musím objednat. Nenechal jsem se odbýt a zeptal jsem se, zda by to nešlo pokud by nepřišel žádná akutní pacient. Sestra tedy řekla, že ať počkám, že paní doktorka dorazí maximálně do čtvrt hodiny po začátku ordinační doby. To jsem neměl dělat, protože paní doktorka nedorazila ani třičtvrtě hodiny po začátku ordinační hodiny. Déle jsem to nevydržel a objednal se v řádném termínu na čtvrtek odpoledne v 15:30. Vzal jsem si na tento den od zaměstnavatele volno a chystal že vyrazím. K mému překvapení volá sestra doktorky v 15:00, že doktorka se zdržela na VZP do 11:00 a že na mě nemá čas a že mě píše na pondělí. To mě maximálně dostalo. Tak ví, že doktorka přijde pozdě a zavolá půl hodiny před dohodnutým termínem. To mě naštvalo do běla, že jsem ihned vyrazil a vzal si dokumentaci šel jinam. Žádná omluva od setry či doktorky, žádná komunikace.
Takže Tuto doktorku nedoporučuji, pro její nespolehlivost, aroganci setry a jsem rád, že jsem pryč. Doležal.