Praktický lékař pro dospělé
Troilova 20/475, Praha

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je pečlivá a pozorná. Nic nenechá náhodě a vyjde vstříc. Spokojená ,,pacientka¨ Hrdá Růžena

naprosto strasna doktorka, ktera by mela vratit diplom...velke otoky nohou resi vlozkami do bot, zanety slinivky psychiatrem a s naprosto spatnymi hodnotami z predoperacniho vysetreni vas klidne posle jako zdraveho cloveka na operaci v celkove anestezii...nic takoveho jsem nikdy nevidela a v nemocnici se nekolik doktoru chytalo za hlavu a durazne nabadalo k vymene doktora a k napsani stiznosti na lekarskou komoru, coz urcite udelame!!!

Paní doktorka je výborný specialista. Celá naše rodina je s ní moc spokojena

Paní lékařka ví, co dělá. Je moc milá a všechno mi vždycky dobře vysvětlí. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém.

Paní doktorka je velmi pečlivá,lidská a milá a když jdu od ní, tak mám pocit, že jsem už zdravá.

Dobrá doktorka, nejlepší sestřička Martina:-).

Moc děkuji. Pilík

Naprosto nejlepší lékařka jakou jsme kdy v rodině měli. Svědomitá, pečlivá, zodpovědná a hodná.

Moc milá a svědomitá paní doktorka. A za skutečnost,jak uvádí jeden komentář - "z komára udělá velblouda" - velice děkuji!! Tak alespoň získám jistotu, že o mé zdravotní potíže jeví zájem.
Spokojená "pacientka"
Jiřina Týřlová

Naprosto skvělá doktorka, pečlivá, příjemná. Prostě super.

ztím moje nejlepší doktorka