Poliklinika Bioregena
Vajgarská 1141, Praha

Moc příjemná paní doktorka s lidským přístupem.

Já byla s lékařkou vždy maximálně spokojená. Předchozí komentáře mne velmi udivují. Problémy, které předchozí lékaři ignorovali, ona řešila a to velmi lidsky. Bohužel jsem dnes zjistila, že již na Bioregeně není. Nevíte někdo, kam se přestěhovala? Podle paní na vrátnici praxi neukončila, jen je jinde.

Je pravda že na tuto kliniku docházím po přestěhování asi 6 let a za tu dobu se mi vystřídalo snad 6 lékařek..jedná moc pila, druhá někam utekla, bez přehánění bylo to velmi zvláštní, vydržela sestřička, kterou jsem naprosto milovala a obdivovala, že to dokáže snést. Nedokázala..po nástupu pí.Mudr Štěpničkové -Klačanské, utekla taky a od té doby se u ní střídají sestřičky, jedná za druhou.
Přesně jak jsou zde názory - léky si diktujete pomalu sami, doktorka neví! Hledá to v knize - to můžu být doktor i já! stěžuje si na vlastní problémy, na lidi co sedí v čekárně,klepe se jak při posledním tažení a v administrativě mají s prominutím pěkný ...nepořádek! mě nejvíce vadí, že se již rok táhne vyšetřování mého úrazu v zaměstnání, při konferenci s lidma spadla tribuna a já měla vleklé bolesti zad, vyšetření apod..a samozřejmě vyšetření policie, která pro uzavření vyšetřování chtěla po mé lékařce zprávu. Ve zkratce, táhne se to od února 2010,lékařka žádnou do ted nepodala, policie mi co chvíli volá, co ta moje doktorka, zda už bude komunikovat..je mi za ní trapně, dělám co můžu, ale ona dokonce tvrdí že já u ní nikdy nebyla!!! že mě neošetřovala -a kdo mi psal ty doporučení - teda až já si je vymohla, na neurologii,na chirurgii..apod? Dokonce jsem jí nechala moou zprávu,protokol od policie, aby si byla schopna vzpomenout o jakou záležitost jde... Ráda bych od paní doktorky odešla, ale nemůžu dokud se tato záležitost nevyřeší. Po Novém roce jsem do ordinace volala, neměla jsem sílu paní doktorku ani vidět a po vysvětlení sestřičce do telefonu o co jde, na mě vyštěkla, že mě Mudr.ani neviděla, že jsem tam nechodila.. Tak nevím,kdo mě nikdy neviděl..sestřička byla asi nová..
Každopádně tam doktorka převážně stejně není, takže když marodím já, jsem poslána k jiným lékařkám, které podlě mě , jsou na správném místě, a tím pádem doufám že ačkoli je lékařů málo a jsou problémy, tuhle paní někdo konečně pošle do důchodu, nebo někam hodně daleko.. ještě že má dospělé lidi a neléčí děti..

Včera jsem byla k paní doktorce Štěpničkové objednána na 15.hodinu. Pravda je, že jsem přišla s 5-ti minutovým zpožděním ovšem jen proto, že paní, která vybírá poplatek 30kč neměla na vrácení. Nicméně jsem dorazila k paní DOKTORCE a ta na mě začala řvát od svého stolu na chodbu, že jdu pozdě, jak si to představuju a že se nechodí 15 minut před ukončením ordinační doby..na to jsem jí odpověděla, že na dveřích má pracovní dobu DO 16-ti hodin, čili pokud jsem přišla v 15:05, tak jsem zde včas. Na to mi bylo odpovězeno, že tedy neví, kdy se má převlíct domů a že jsem neschopná. Ječela na mě, jako nějaká trhovnice a opravdu se chovala nevychovaně.v Nevím, jestli je vhodné, aby lékař ječel a řval na svého pacienta a argumentoval tímto stylem a navíc měla paní doktorka jistě moc práce, protože se právě na svém lékařském stole hrabala v hlíně u kytek, takže je zajisté přepracovaná. K této paní doktorce bohužel musím ještě v pondělí, ale víckrát k ní opravdu nejdu. Je nevychovaná, neví si rady s pacienty, co předepsat a mé sestře se koukala 3x po sobě do krku, jelikož vždy zapomněla, co tam viděla. Pokud máte problém a máte rádi své zdraví, tak k ní opravdu NE!

s horšim praktickym lékařem sem se v životě nesetkala...ani nevěděla jaké léky mi má předepsat když kojím.její znalosti v oboru lékařství sou minimální i sestřička která je super veděla víc než doktorka...dlouhé čekání a ordinace zrovna taky nejčisčí nebyla...špachtle kterýma se dívá do krku má v nějaké piksle řekla bych jak od vonavky...žádost o odběr krve mi nebyla ochotná vypsat a takhle bych mohla pokračovat dál.mám sní špatně zkušenosti a nikomu bych jí nedoporučovala.

S horším praktickým lékařem jsem se nesetkala. Paní doktorka byla ke mě vulgární, nervózní, stěžující si na vlastní zdravotní problémy. Určitě ji nedoporučuji a profesionální přístup a jednání s pacientem si opravdu takto nepředstavuji! Jinak sestřička velmi ochotná, příjemná a zachraňující situace.