Bechyňova 6, Praha
Poliklinika Bechyňova (mapa)

234 60.....

PL pro dospělé (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
234 60.....

Hladina glukózy v krvi

Vyšetření krve

Měření krevního tlaku +4 Více

Běžný termín

EKG

CRP

MUDr. Alena Mašková - praktický lékař pro dospělé, závodní zdravotní péče.

• chřipka
  • angína / bolest v krku
  • bolesti břicha

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den.

Asi nejneprijemnejsi lekarka, ke ktere jsem mel tu "cest" chodit. Ale zrejme jsem si to zaslouzil tim, ze jsem byl tehda student. Vrele nedoporucuji.

Dobrý den, mě osobně paní doktorka Mašková vždy pomohla a považuji jí za člověka na svém místě. Doporučuji.

U paní doktorky jsem byla jen jednou, byla první, na kterou jsem narazila, která přijímala studenty.
Přijala mě vřele, a už více než 20 let mám své problémy, byla ochotná se mnou diskutovat, probrat má stanoviska, stejně jako vyjádřit ta svá. Ještě jsem ji nenavštívila s akutním stavem, abych mohla posoudit i tuto stránku její osobnosti, ale na druhou stranu si cením, že nemusím býr u doktora v 6 ráno, abych v 11 přišla na řadu.

Paní doktorka je vstřícná, věcná, komunikativní a otevřená. Sestra je příjemná, v poměrně složitém případě zdravotně postiženého výrazně pomohli.

Jsem u paní doktorky celkem nový pacient, zato s jistými už zajetými populačními "chorobami" (alergie, nízká imunita, disfunkce štítné žlázy apod...). Paní doktorka mě bez problémů přijala, doposavaď se ke mně chovala vždy velmi profesionálně, vstřícně a veškeré léčebné metody se mnou konzultovala, případně mi velmi ochotně vysvětlila situaci a její následky. Stejně tak si nemohu stěžovat na způsob léčby a volbu předepisovaných nebo doporučených farmak a léčiv, či doporučení k odborníkovi, kde bylo třeba. Jednoznačně si nemohu stěžovat. Na názor má samozřejmě každý právo, ale já za sebe zde s negativními komentáři souhlasit nemohu, jelikož takovou zkušenost nemám.
Přeji všem pevné zdraví! A. Kratochvílová

Moc nerozumím níže uvedeným negativním hodnocení...
MUDr. Mašková je velice precizní doktorka, dobrý diagnostik. To že je stručná a výstižná považuji spíše za výhodu. Je přiměřeně empatická (uklidní i při hypochondických výlevech), ale zároveň asertivní (nerozplývá se nad každou rýmou). Lenka M.

Paní doktorka je věcná a velmi upřímně zhodnotí stav. Proto věřím, že některým lidem to může vadit. Nabídka alternativních postupů léčby banálních onemocnění mi přijde naprosto v pořádku. Nejsem zastáncem přílišného užívání antibiotik. Předešlá hodnocení jsou poněkud extrémní, kladná i záporná. Celý tenhle systém hodnocení lékařů moc na objektivitě nestaví.

Všichni, kdo u ní byli ví, že ta kladná hodnocení jsou fikce...naštěstí mi nikdy nic vážného nebylo, ale mrzí mě, že mi vyplýtvala preventivní prohlídku, na kterou mám nárok jednou za čas a v podstatě jediné, co vyzkoumala bylo, že špatně vidim (to bude asi tim že nosim brýle: )))

Při mé těžké nemoci mu pani doktorka velmi pomohla, nejen po stránce medicínské, ale také lidky, za což ji děkuji.

Hladina glukózy v krvi

Vyšetření krve

Měření krevního tlaku

Běžný termín

EKG

CRP

PL pro dospělé

Měření žilní průchodnosti dolních končetin

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přeji všem pevné zdraví! A. Kratochvílová

Moc nerozumím níže uvedeným negativním hodnocení...

MUDr. Alena Mašková - praktický lékař pro dospělé, závodní zdravotní péče.

• chřipka
  • angína / bolest v krku