Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kotěrova 2, Praha
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pani doktorka Kalvachova je jednoduse jednorozec. Svou empatii, lidskosti a srdecnou, uprimnou ochotou pomoci se naprosto odlisuje od ostatnich kvalitnich lekaru. Se svym otevrenym propacientskym pristupem je to doslova vysnena obvodni lekarka. Rozhodne doporucuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

K paní doktorce chodím už nějaký čas. A musím opravdu ze srdce říct, že paní doktorka je úžasná. Se vším poradí, vysvětlí. Vždy ví co dělá. Tak i sestřička je úžasná, hodná a pomůže se vším co je potřeba. Opravdu doporučuji, kéž by takových doktorů bylo více.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka je nejúžasnější. Je strašně milá, ochotná a pečlivá. Nikdy jsem se u doktora necítila takhle dobře. Nenasazuje všem antibiotika ve dveřích, neléčí metodou "pokus omyl" - na vše vám raději udělá testy, než předepíše adekvátní léčbu (což můj předchozí lékař nedělal). O své pacienty se opravdu zajímá. Ani v čekárně se nečeká dlouho a sestřička je také moc milá a ochotná.

K
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byl pár let, řešili jsme jen drobné nemoci. Paní doktorku vřele doporučuji, vždy s ní byla výborná domluva a všechna léčení dokázala dobře vysvětlit.

J
Ověřeny pacient

Jsme u paní doktorky v péči prakticky celá rodina (až na dosud neplnoleté děti). Je to nejlepší doktorka jakou znám, odborně a lidsky naprosto skvělá. Řešili jsme spolu již mnoho potíží, nemocí, starostí a bolestí. Díky jejímu přístupu a pečlivosti vždy zdárně. Je to praktická lékařka, ke které jdete s hlubokou důvěrou. Sestřička je také jednička! Děkujeme vám celá rodina a jsme rádi, že jsme u vás!!!

H
Ověřeny pacient

Skvělá a mimořádně lidská lékařka.

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kalvachová je nesmírně ochotná, spolehlivá a erudovaná žena s velikým citem pro lékařskou etiku. Léčí již dlouhá léta moji starou matku, nyní upoutanou na lůžko a mně nesmírně podporuje a pomáhá v náročné péči o ní. Sestřička je vždy ochotná a milá, skvěle odebírá krev! Je to velká úleva být v péči tak dobré a milé lékařky i sestřičky.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající lékařka a skvělý člověk. Je pečlivá a moudrá. Přála bych si, aby takoví byli všichni doktoři. Nechci se rozepisovat o podrobnostech. Ze zkušenosti však vím, že si dovede poradit i s velmi komplikovanými a zamotanými zdravotními stavy. Sestřička je taky úžasná. Nedám na ně dopustit :-)

Vysoká odborná úroveň a velmi příjemné vystupování.

Paní dr. Kalvachová je výborná lékařka, vždy jsem byla velmi spokojená. Vynikající přístup k pacientům, nadstandardní ochota, pečlivost. Moc mě mrzí, že jsem ji kvůli stěhování do jiného města musela "opustit". Jana D.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti