Praktický lékař pro dospělé
Štěchovická 8/1983, Praha

Paní doktorka se tváří mile a vstřícně, ale když člověk potřebuje například doporučení ke specialistovi, tak už tak ochotná není. Také se mi u ní stávalo, že jsem dostávala antibiotika, která nezabírala, než mi na ORL udělali výtěr a zjistili, že potřebuji jiná. Takto jsem díky její léčbě zbytečně promarodila i měsíc. Raději jsem přešla k jiné doktorce.

hhjkhjdsfjkd

Paní doktorka je moc milá a srdečná a také schopná, což je hlavní. Sice se může v čekárně déle čekat, ale pacientů je hodně, jinak to patrně nejde.

Paní doktorka Hytychová je člověk na svém místě - pečlivá, ohleduplná, lidská, nikdy jsem s ní neměla problém. Čekání v čekárně je holt občas nutnost - je to daň za to, že lékař věnuje pacientovi tolik času, kolik je potřeba (třeba to budu příště já, která v ordinaci prosedí hodinu). A předepisování levnější varianty téhož léku se mi zdá tedy spíš jako velké plus daného lékaře - řekla bych, že to je právě důkaz toho, že lékaři o peníze opravdu vůbec nejde. Upřímně - pokud by šlo lékaři jen o peníze, nikdy by tuhle profesi nedělal. Takže kdo píše takové nesmysly, ať si nejřív zamete před vlastním prahem. Házet špínu na někoho, kdo se pro ostatní lidi dokáže rozdat, je ubohost.
Kdo paní doktorku zná, ví, že je prostě nejlepší ! Nováčková

Přesně tak p. Pešková, souhlasím s Váma. Ten kdo se nepodepíše pod svoje hodnocení, je člověk mdlé pochybnosti. Paní doktorka si toto hodnocení vůbec nezaslouží. Je to opravcu velmi citlivý a ochotný člověk. Vždy vychází pacientům vstřít i nad rámec svých finančních nákladů na ordinaci. Není pravda, že se ohlíží na peníze, naopak, dala by i za svého !!!!!
Vzhledem k tomu , že má p.doktorka, právě díky své ochotě a dobrosrdečnosti hodně pacientů, je možné, že se v čekárně někdy déle čeká, ale ve větší míře je pacient brzy ošetřen a nikdy tam bezdůvodně nevysedává !!!!! Nevím,v které čekárně, níže podepsaná osoba seděla :-)
Jsem velmi spokojená s dr. Hytychovu jak profesně, tak jako s člověkem !!! Nikdy bych ji nevyměnila za jiného lékaře. Kopecká

Paní doktorku zajímají v první řadě peníze a zda pacienti řádně platí všechny poplatky. V lékařských kompetencích bych ji ohodnotila jako průměrnou, nikdy nepředepíše "dražší lék", vždy se snaží najít pro ni nejlevnější variantu. Budí dojem, že otázka peněz ji velmi tíží, často zmiňuje problémy s proplácením určitých úkonů od pojišťovny před pacienty a odůvodňuje tím své jednání. Často se stává, že musíte "bezdůvodně" dlouho čekat v ordinaci i když je poloprázdná, pokud se snažíte do ordinace dovolat, obrňte se trpělivostí. Aby mé hodnocení nebylo zaujaté, musím přiznat, že existují i vyjímky, kdy se věci podařily vyřídit rychle a bez dlouhého čekání, ale byly to bohužel spíš vyjímky.

Víte, ten kdo napsal k hodnocení MUDr.Hytychové, jediné slovo "tragédie" a k tomu bez svého podpisu je vlastně on sám tragéd. Vždycky se najde nějaký pablb, který nesnese, že je někdo chválen. Už jen samotný fakt, že tato lékařka má 13 hodnocení a stoho jich je 12 pozitivních svědčí o všem. Kdo byl na vyšetření u této lékařky se mohl přesvědčit o tom, že je skvělou a obětavou lékařkou. Hezký den všem. Pešková

Souhlasím z hodnocením p. Raka. Paní doktorka je velmi ochotný, milý a příjemný člověk. Po medicínské stránce opravdu velmi schopný lékař.
Nevím, kdo se mohl tak ošklivě vyjádřit na její adresu Snad jen nějaký .....Však se taky ani neuměl podepsat !!!
B.O.

Souhlasím, pani doktorka je skvělou lékařkou jako její kolegyně, MUDr.Červenková Michaela. Obě dvě mám moc ráda a to co jste napsal, sedí na obě dvě.

Vážená paní doktorko,
srdečně Vám děkuji za Vaši ochotu a lékařskou pomoc, jakožto vždy, když Vás navštívím v naléhavé záležitosti. Nikdy jste mi pomoc neodmítla, jako někteří lékaři a vždy jste mi věnovala svůj drahocený čas a pozorně poslechla mé "nářky". Tímto Vám vzdávám hold a poděkování za Vaši perfektní péči. Velmi si Vás vážím a za vše ještě jednou děkuji. Váš dlouholetý pacient Michal Rak