Praktický lékař
Antala Staška 80/1670, Praha

Skvělá doktorka!! Chodím k ní od 19let, vždy dobře poradí a super diagnostička. Je pravda, že se chvíli čeká. Ale to čekání za to stojí, protože najít doktora s lidskou stránkou je dost těžký. Takže si jí neskutečně vážím.

Dušan
Jsme s manželkou dlouhodobými klienty - naprosto spokojeni, vstřícná, naslouchá,lidská a hlavně "umí".
Její dlouhodobá praxe jest zárukou, že vždy dovede poradit a posoudit situaci.
P.S.Ten "někdo" kdo psal pomluvu a sršel jedovatou slinou by měl okamžitě přejít na psychyatrickou vyšetřovnu, než bude pozdě.(info z 20.září r. 2010.) A nakonec to nejdůležitější - ani se při své "inteligenci" nepodepsal

Přestoupil jsem k paní doktorce cca před rokem a naprostá spokojenost. Má zájem o pacienta a patřičné znalosti.
Občas se sice zapovídá ale ne na dlouho. Po ránu čekací doba cca 30min. .
Za mě po zkušenostech s jinou doktorkou naprostá spokojenost.

Vzala mne jako nového pacienta loni v lednu, když mne všichni praktičtí lékaři na Poliklinice Budějovická - Medicon odmítli ošetřit a to spadám pod jejich obvod s bydlištěm na P4 - upozorňuji, že jsem byla akutní případ.
Skvělá lékařka s příjemnou sestřičkou. Nikdy jsem nečekala v čekárně déle jak 15 minut, protože přede mnou byli maximálně 2 pacienti. Záleží, kdy přijdete. Nikdy se nespletla v diagnóze, vždy skvěle poradila. Necpe automaticky antibiotika jako většina lékařů. Platí se pouze poplatek 30 Kč. Když mne přivezl manžel s tím, že jsem zkolabovala okamžitě vzala a nechtěla ani poplatek za vyšetření.
Na telefon se lze dovolat a domluvit se, poradí, pokud lze hodnotit stav na dálku. Doporučuji.

Moje prakticka doktorka, ktera ma opravdu o pacienta zajem, vzdy mi moc pomohla a poradila. Vzdycky mela lidske povzbuzujici slovo. Pamatuje si vsechno moc dobre a i kdyz jse tam prisla az po dvou letech presne vedela o koho se jedna aniz se podivala do karty. A ano mensi problem je cekaci doba, kdy opravdu muzete cekat vic jak hodinu, ale ja si rada pockam. Protoze vim, ze se mi bude venovat tak jako ostatnim. Nekdy clovek opravdu potrebuje krome diagnoz teple lidske slovo.

Ochotná, vstřícná a vždy s doporučenou praktickou radou.

Naprosto příšerná spolupráce, čekání je neúnosné, v průměru hodina a půl, protože se paní doktorka vykecává. Nechá si vše zaplatit i za úkony, když na to nemá nárok, přijímá poplatky i za věci, za které se nevybírají. Pomalá a odborně velmi slabá. Zřejmě z nedostatku průběžného vzdělávání se raději pošle člověka do nemocncie, než by provedla diagnózu sama.

vstřícná,milá,odborně na výši.celkově muj nejlepší pocit z lékaře.

Moje praktická lékařka. Má zájem o pacienta a dokáže vše vysvětlit. Individuální přístup pacienta neodbude. Jediná výtka, že se pacientům věnuje natolik pečlivě, že se někdy čeká dost dlouho:).

Má zájem o pacienta