MUDr. Adriana Albertová

Žufanova 3/1113, Praha

Ordinace praktického lékaře
Horní Stropnice 280, Horní Stropnice

C

Nikdy jsem se nesetkala s tak sympatickou a kvalitní lékařkou. Po příchodu se představila a podala ruku. Zdravotní problém vyřešila a dobře a odborně vysvětlila. Navíc je hrozně milá a je vidět, že má zájem o pacienty. Můžu jen vřele doporučit.

Paní doktorka Korčeková, která teď působí v ordinaci je nejhodnější a nejsympatičtější lékařka, kterou jsem poslední dobou potkala a jsem velmi ráda, že jsem její pacientkou. Je neskutečně ochotná, milá se zájmem o pacienta, vždy poradí a problém vyřeší. I sestra v ordinaci je velmi příjemná, výborně odebírá krev a s paní doktorkou jsou sehraná dvojka, pro které je pacient na prvním místě. Můžu vřele doporučit.

Michal Hrubín - Praha
S paní doktorkou Albertovou jsem se jako pacient seznámil již v době jejích atestací, kdy absolvovala povinné 6ti leté kolečko po všech významných nemocnicích v Praze. Také jezdila se záchrannou službou, tudíž mohu fundovaně prohlásit, že tato paní doktorka je připravena pro každou situaci, a to jak řešit akutní případy tak chronická onemocnění. Mě osobně velmi pomáhá již 13 let, a její zkušenosti mi velmi pomáhají s mojí těžkou zdravotní situací. Je mi velmi líto, že zahájila praxi na jihu Čech, i když v ordinaci v Řepích má plnohodnotnou náhradu. Předchozí příspěvky od anonyma jménem host i martovicka bych označil jako ubohost zlých lidí, kteří neví, jakým způsobem se pomstít tak šikovnému a skromnému člověku. Předpokládám, že zdravotní poplatky jsou dané zákonem a jejich výše by měla být stejná jak v Praze , tak v krásných jižních Čechách. Hoste a martovicko, příště mějte tu slušnost a podepište se pravým jménem, a svůj problém řešte s paní doktorkou. Ubohost Vašeho pomlouvání svědčí o případné psychické diagnóze.

Maximalní linost,nekompetentnost a ještě k tomu arogance.Pravidelně se střidají doktorky a rozvrh ordinačnich hodin se vůbec nedodržuje

chodim k pani doktorce do ordinace v Horní Stropnici. Chtěla bych Vás informovat jak to u ní funguje. Ordinovat by tu měla od pondělí do pátka. Poplatky za provedené ošetření se pohybují jako nejdražší v okolí. No a jak to v reálu vypadá?
Co se týče ordinačních hodin... pani doktorka se tu snaží být alespoň od pondělí do středy. Čtvrtek a pátek se vymlouvá na ošetřování syna nebo, že operuje v Praze, atd. Joooo, ale nemyslete si od pondělí do té středy tu pobude minimum času. Když může být doma, tak proč ne... pacient přijde jindy, nebo si chvíli počká, přece nemusí chodit včas. Záskok za sebe zajistí minimálně, spíše ordinaci uzavře a nebo je tam sestřička, která chudák vysvětluje pacientům, proč tam pani doktorka opět není. Pokud pacienti ví, že by tu doktorka měla být, je narvaná čekárna. Zkuste si tipnout kolik zvládne vzít pacientů za jednu hodinu.... tři!
A co poplatky za provedené ošetření... ona si myslí, že když je na vesnici, tak jí budeme platit částky jako někde ve velkoměstě. Já osobně jezdím do ČB k jiným lékařům abych nemusela platit tak nechutně vysoké poplatky pani doktorce.
A jaká je má zkušenost... všichni o ní básní jaká je to kapacita. Nebývám moc nemocná a tak se u ní ukážu jednou za rok. Nyní jsem s ní potřebovala řešit důležitou zdravotní situaci a tak jsem k ní chodila častěji. Když jsem byla na prvním vyšetření, tak jsem se zrovna trefila, že tam byla. Podruhé mě objednala na den a hodinu a to jsem pro změnu čekala dvě hodiny, než jsem přišla na řadu. Dělala mi EKG a řekla mi, že další týden si můžu přijít pro výsledky. Manžel za ní také potřeboval zajít a tak jsem ho poprosila aby mi to EKG vyzvedl. Je to již čtyři týdny co tam za ní jezdí a ona tam není. Sestra mu nakonec řekla, že to moje EKG stejně ještě pani doktorka nemá. Takže jsem se rozhodla, v příštím týdnu (to by tu prý měla být) za ní jedu sama a pokud po pěti týdnech nebude mít moje EKG, tak jí tam udělám takovou scénu, že se z toho po.... . Odmítám k ní chodit, raději pojedu do ČB, kde jsou lékaři, kteří o pacienty mají zájem.

Nepřeju jí nic zlého, ale byla bych ráda kdyby se jí to pracovně vymstilo. Nikde jinde jsem neviděla tolik znechucených pacientů jako u ní v čekárně v Horní Stropnici.

Příjemné prostředí, ochota personálu, velmi pozitivní přístup lékařek ordinace, se zájmem o pacienta, a to ve všech jeho rovinách, důkladnost je zde automatická, stejně jako vlídná a profesionální komunikace s pacientem, kdy výsledkem není hromada léků, ale posouzení problémů pacienta komplexně, podmínkou však je, že i pacient je ochoten otevřeně komunikovat a lékařkám naslouchat

Paní doktorka Albertová je velice pečlivá, ochotná a vstřícná. V Horní Stropnici je to takový "anděl spásy" po odchodu předešlé lékařky, což vím od ostatních pacientů, kteří to mohou porovnat. Určitě to nemá jednoduché, ordinace v Horní Stropnici (Jižní Čechy) a také v Praze. V H.S. je čekárna vždy "natřískaná", přesto nikoho neodbývá a i sestry jsou velice ochotné, za mě jen kladná hodnocení. ;-)

Moje zkusenost je velmi dobra. Je velmi vstricna a myslim ze jako odbornik se vyzna. Zjistil jsem, ze dokonce dava zadarmo ockovani proti chripce. Dala mi listecek s internetem, stoji tam www.aa-asklepios.cz Moc se v tom nevyznam, ale byla na me hodna.

Za dobu své nemoci jsem již zažil lékařů nespočet, a mohu s klidem řici, že personál této ordinace se jednoznačně řadí mezi ty nejlepší, co znám. Paní doktorka Albertová je velmi dobrý lékař, a ačkoliv ordinuje jen jeden den v týdnu, není nad čím zoufat - obě její spolupracující lékařky znám osobně a jsou naprosto výborné. K takovým lékařkám se s potížemi hned lépe chodí. To samé musím říct o zdravotní sestřičce, která má svou práci evidentně ráda, ví co dělá a kvalitou se řadí mezi ty nejlepší, co jsem zažil.

velmi pečlivý přístup, pohomla mi, kdyz muj predesly prakt. lekar ne, zajima se o paciety