Zuzana Hovorková, zubař Praha

Vyšetření dětí

Vyšetření rtg

Zubní vyšetření

El - Diente stomatologie s.r.o.

Umístění: El - Diente stomatologie s.r.o.

Dnes první návštěva u paní doktorky a jsem nadšený. Žádný jiný zubař se ke mně nechoval tak mile a ohleduplně. Můžu doporučit.

Umístění: El - Diente stomatologie s.r.o. Zubni kazy u 4 lete holcicky

Výborná mladá paní doktorka, která má moderně zařízenou ordinaci. Moc mě překvapila,jak to umí s dětmi. Moje 4 leté dceři se během krátké doby objevily 4 kazy. Bohužel naše původní zubarka bývá často nemocna a když i po třech měsících dceři nedala zuby do pořádku a měla v zubech náhradní výplně, tak jsem se rozhodla pro změnu. Nyní jsem za to ráda. Při první návštěvě opravila dceři první zub a v následujících dvou týdnech Máme domluvené další tři návštěvy,aby měla dcera zoubky opravené. Potěšilo mě,že sama paní doktorka chtěla,aby se to vyřesilo v co nejkratší době. Takže za nás spokojenost. Přihlásím k ní také syna a sebe. U původní paní zubarky byla objednávácí lhůta měsíc a i přestože věděla,že bude zoubky opravovat při několika návštěvách ,tak nás objednala vždy jen na jeden termín. Nyní to máme k paní zubaře 20 minut na dojezd,ale za tu péči,kterou od paní doktorky dostanete,to za to stojí.A dcera se mě pokaždé ptá,kdy půjdeme opět k paní doktorce.

Také jsem s touto paní doktorkou VELMI, VELMI spokojená. Zastupuje jinou paní doktorku, která měla mou dceru. Paní doktorka Hovorková má krásný přístup k dětem. Všechno jim říká a průběžně na děti mluví, což je dle mého názoru VELKÉ PLUS. Zatím co u předešlé doktorky moje dcera byla kusem na běžícím páse, který je třeba opravit, paní doktorka Hovorková má lidštější přístup. Šla jsem k ní s dcerou na vrtání zubu a přístup od paní doktorky byl tak SUPER, že si dcera nechala vyvrtat ještě jeden zub. Chceme u paní doktorky zůstat, tak si držím pěsti!!!!

Obrovská spokojenost, tato mladá zubní lékařka je milá,opravdu moc šikovná, vše vysvětlí, má super přístup k dětem, 3 letý syn se bál, ale ona mu vše vysvětlila zábavnou formou, že si v klidu nechal ošetřit zubní kaz.

• zubní lékař - stomatolog