Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Je velice příjemná, důsledná a pečlivá. I když jsem se bála zubní prohlídky (přeci jen jsem měla pocit nervozity, když se mi někdo jiný dívá do pusy), tak to dopadlo velice v pořádku a paní doktorka působila velice klidným dojmem, až to uklidnilo i mě. Mou ústní dutinu prohlédla pečlivě. Tuto doktorku doporučuji všem lidem, kteří mají strach ze zubaře a i těm, kteří nemají.
Abych to řekla zcela upřímně, je mi příjemné střetnou se v ordinaci s novou generací zubních lékařů a lékařek. :-)

V žádném případě nesouhlasím s názorem "Juniora". Paní doktorka je vzdělaná, odborně na výši, empatická, všechny problémy řeší vždy dobře a pečlivě. Již několik let jsme já, manžel i mimopražská vnučka, která studuje v Praze a bydlí u nás, spokojenými pacienty v péči paní doktorky.
Všem, kteří hledají zubní ošetření, můžu paní doktorku rozhodně doporučit!
Marie

Paní zubařka má velice špatný přístup k pacientům, není schopná si ani sehnat sestru do ordinace a často se tváří, že jí práce vůbec nebaví. Nevím zda jí rozumí, ale co se týče zubního lékařství, je to moje nejhorší zkušenost se zubařem, jakou jsem kdy zažil a doufám, že už nikdy více nezažiji.