Bohužel paní doktorku absolutně nedoporučuji! Komunikace je velmi nepříjemná, většinu času na Vás jen řve a nadává Vám za věci, které nakonci zjistí, že nejsou pravda! Od paní doktorky budu přecházet jinam.

Umístění: DANGLART Dental Center Jiný

Bohužel nedoporučuji. Paní doktorka je milá a při práci jemná, takže jsme si s manželem pochvalovali, jaké máme štěstí. Chodili jsme k ní poctivě každý půl rok na preventivní prohlídky. Když odešla na mateřskou, přešli jsme k jiné lékařce a nestačili se divit. Paní doktorka Fialová nám vůbec neřekla o kazech a já kvůli ní dokonce přišla o zub, který se podle nové lékařky dal naprosto v pohodě zachránit a ošetřit, kdybych přišla dříve a nenechala ho několik let chátrat. Ale já chodila na preventivky každý půl rok! Jsem ráda, že už mám péči jinde.

S pani doktorkou máme s manželkou perfektní zkušenosti, dochvilná, pracovitá a zprávně se rozhodující. Vždy odcházíme s vyřešeným problémem.

Umístění: DANGLART Dental Center Jiný

Paní doktorka je skvělá :) Empatická, nic nebolí. ALE, když paní doktorka odešla na mateřskou, čekal mě šok, pod plombou byli ponechány kazy, zuby časem samozřejmě začaly bolet, muselo se přejít k čištění kanálků, navíc plomby museli být předělány, jelikož přesahovaly a nebyly vyhovující (bílé, placené výplně). Náprava škod je nyní velmi nákladná, o bolesti, kterou špatně ošetřené zuby způsobili, ani nemluvím :( Všeobecně tedy nemohu paní doktorkou doporučit. Ošetření nebyli provedeny správně a poctivě :(

Umístění: DANGLART Dental Center ošetření zubního kazu

Pani doktorka je naprosto skvela. Zakrok byl uplne bezbolestny, vse vysvetli a ma velkou trpelivost s lidma co maji extremni strach:-))) mohu jen doporucit.