DANGLART Dental Center

(10 názorů)

DANGLART Dental Center

Jankovcova 788/16

17000 , Praha , hl. město Praha

Stomatologické pracoviště Danglart nabízí komplexní služby v oblasti záchovné a estetické stomatologie, protetiky, endodoncie, chirurgie a implantologie, ortodoncie, parodontologie a dentální hygieny. Svoji kvalitu stavíme na letitých zkušenostech a praxi stabilního týmu zubních lékařů.

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Součástí kvalitní péče u nás je vybavení moderními stomatologickými technologiemi, ohled na požadavky a přání klienta, použití kvalitních materiálů, využívání RTG služby včetně panoramatického RTG a vlastní zubní laboratoř s nabídkou všech druhů protetických prací. Všechna naše pracoviště splňují ty nejpřísnější hygienické normy, které jsou pro naši práci standardem, a které zvyšují kvalitu a komfort ošetření.

Jsme tu pro Váš dobrý pocit z krásných a zdravých zubů…

Vyšetření

• záchovná a estetická stomatologie
  • dentální hygiena
  • chirurgie a implantologie
  • protetika (vlastní laboratoř)
  • endodoncie
  • parodontologie
  • ortodoncie

Typ zařízení

• další

Nejbližší zařízení

• Jitka Kruková

• S

Paní doktorka mne ošetřila velice šetrně, je příjemná a v ordinace vládne klidná atmosféra. Vzhledem k tomu, že mám se svojí předchozí zubařkou velice nepříjemné zážitky, návštěva u paní doktorky byl pro mne balzám.

• Vřele doporučuji! Za celou rodinu Barbora Meškanová

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Zuzana Hošková

Zubař, MDDr.

• V

Nejlepší zubař, příjemná, sympatická, trpělivá. Vždy vše řádně vysvětlí, probere různé možnosti postupů. Vstřícná k akutním potížím. Prostě nejlepší.

• Kateřina Zahálková

Zubař, MUDr.

• Včera jsem byl u paní doktorky na pohotovosti ve Spálené z důvodu silné bolesti pravé dolní osmičky. Paní doktorka je příjemná a šikovná. Moc mi pomohla, bolest okamžitě přestala. Mohu jen doporučit!

• Ivan Pelikán

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: prevence a dostavba zubu, čištění kanálků akorunka

Pan doktor Pelikán je opravdu skvělý zubař. Je milý, v ordinaci je pohoda. Vše vysvětlí, promýšlí řešení, které je smysluplné a také ohleduplné (pocit, dlouhodobost, finance, bolest). Opravdu jeho péči vřele doporučuji. Pohodovou atmosféru dotváří i jeho sestřička.

• P

Výborný zubař, zkušený profesionál a zároveň moc milý na pacienty, zákroky provádí velice citlivě. Jezdím k němu přes celou Prahu, ale rozhodně se to vyplatí. Poradí, vše vysvětlí, prostě neznám lepšího zubaře:-)

• Zuzana Fialová

• M
      Umístění: DANGLART Dental CenterSlužby: Jiný

Paní doktorka je skvělá :) Empatická, nic nebolí. ALE, když paní doktorka odešla na mateřskou, čekal mě šok, pod plombou byli ponechány kazy, zuby časem samozřejmě začaly bolet, muselo se přejít k čištění kanálků, navíc plomby museli být předělány, jelikož přesahovaly a nebyly vyhovující (bílé, placené výplně). Náprava škod je nyní velmi nákladná, o bolesti, kterou špatně ošetřené zuby způsobili, ani nemluvím :( Všeobecně tedy nemohu paní doktorkou doporučit. Ošetření nebyli provedeny správně a poctivě :(

• L
      Umístění: DANGLART Dental CenterSlužby: ošetření zubního kazu

Pani doktorka je naprosto skvela. Zakrok byl uplne bezbolestny, vse vysvetli a ma velkou trpelivost s lidma co maji extremni strach:-))) mohu jen doporucit.