DANGLART Dental Center

(3 názory)

Stomatologické pracoviště Danglart nabízí komplexní služby v oblasti záchovné a estetické stomatologie, protetiky, endodoncie, chirurgie a implantologie, ortodoncie, parodontologie a dentální hygieny.... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

DANGLART Dental Center

Jankovcova 788/16

17000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Stomatologické pracoviště Danglart nabízí komplexní služby v oblasti záchovné a estetické stomatologie, protetiky, endodoncie, chirurgie a implantologie, ortodoncie, parodontologie a dentální hygieny. Svoji kvalitu stavíme na letitých zkušenostech a praxi stabilního týmu zubních lékařů.

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Součástí kvalitní péče u nás je vybavení moderními stomatologickými technologiemi, ohled na požadavky a přání klienta, použití kvalitních materiálů, využívání RTG služby včetně panoramatického RTG a vlastní zubní laboratoř s nabídkou všech druhů protetických prací. Všechna naše pracoviště splňují ty nejpřísnější hygienické normy, které jsou pro naši práci standardem, a které zvyšují kvalitu a komfort ošetření.

Jsme tu pro Váš dobrý pocit z krásných a zdravých zubů…

Vyšetření

 • záchovná a estetická stomatologie
 • dentální hygiena
 • chirurgie a implantologie
 • protetika (vlastní laboratoř)
 • endodoncie
 • parodontologie
 • ortodoncie
Více

Typ zařízení

 • další

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  V
  Lékař: MUDr. Zuzana Fialová Jiný

  Bohužel nedoporučuji. Paní doktorka je milá a při práci jemná, takže jsme si s manželem pochvalovali, jaké máme štěstí. Chodili jsme k ní poctivě každý půl rok na preventivní prohlídky. Když odešla na mateřskou, přešli jsme k jiné lékařce a nestačili se divit. Paní doktorka Fialová nám vůbec neřekla o kazech a já kvůli ní dokonce přišla o zub, který se podle nové lékařky dal naprosto v pohodě zachránit a ošetřit, kdybych přišla dříve a nenechala ho několik let chátrat. Ale já chodila na preventivky každý půl rok! Jsem ráda, že už mám péči jinde.

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Fialová Jiný

  Paní doktorka je skvělá :) Empatická, nic nebolí. ALE, když paní doktorka odešla na mateřskou, čekal mě šok, pod plombou byli ponechány kazy, zuby časem samozřejmě začaly bolet, muselo se přejít k čištění kanálků, navíc plomby museli být předělány, jelikož přesahovaly a nebyly vyhovující (bílé, placené výplně). Náprava škod je nyní velmi nákladná, o bolesti, kterou špatně ošetřené zuby způsobili, ani nemluvím :( Všeobecně tedy nemohu paní doktorkou doporučit. Ošetření nebyli provedeny správně a poctivě :(

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Fialová ošetření zubního kazu

  Pani doktorka je naprosto skvela. Zakrok byl uplne bezbolestny, vse vysvetli a ma velkou trpelivost s lidma co maji extremni strach:-))) mohu jen doporucit.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu