Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Česká Třebová

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

Zubní ordinace

• „Výborný lékař a charakterní člověk, prostě špička ve svém oboru.

Soudní 3, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Po mé předchozí zkušenosti paní doktorka odehnala fobii ze zubařů. Přešla k ní celá má rodina a jsme všichni spokojení, čemuž přispívá i to, že se mi vyplatí do Litomyšle cestovat z HK. Více

Šmilovského 1122, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor mi svým přístupem pomohl zbavit se fóbie ze zubaře. A navíc dělá moc pěkné zoubky i když ty vaše se moc nepovedly. Rozhodně ho všem doporučím. Více

Sloupnice 188, Litomyšl Mapa

Stomatologická ordinace

• „S paní doktorkou jsem velice spokojena. Má kladný přístup k pacientovi. Pokud se týká objednávací doby, je to u všech stomatologů stejné, minim. tři měsíce. Pokud se vyskytne nějaký problém, tak se dá s paní doktorkou domluvit nejbližší termín ošetření. Více

č.d. 182, Bystřec Mapa

Sam. ord. PL - stomatologa

• „K paní doktorce chodím už asi sedm let a musím říct že oproti předchozí lékařce je to rozdíl o 100%. Pravda ceny za zákroky jsou vyšší, ale nikdy jsem neměl problém s kvalitou. Což byl u předchozí lékařky problém. Respektive to pro mě byl důvod ke změně zubařky. Paní doktorka se ke mě vždy chovala velice mile, problém i postup léčby mi vysvětlila a samotné zákroky provádí velice pečlivě a hlavně citlivě. Má zkušenost s paní doktorkou je opravdu dobrá a tudíž za mě mohu jen doporučit. Více

Dukelských Hrdinů 615, Lanškroun Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Nechápu, jak paní doktorka může mít negativní komentář, velice profesionální lékařka, trhala mě zuby, ani jsem o tom nevěděl, celá má rodina chodí k této skvělé paní zubařce a jsme velice spokojeni. Děkujeme paní doktorko. Více

Na Dílech 622, Jablonné nad Orlicí Mapa

• „Jsem moc rád, že jsem k paní doktorce mohl chodit. Vlastně už od dětství na preventivní prohlídky se školou pak taky později Velmi empatická a šikovná, moc příjemná. Děkuji vám za péči o chrup i pohlazení na duši. Užívejte si života a pěkných dnů. MUDr. František Rolinek Více

Dimitrovova 4, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vstřícná, příjemná, milá na dospělé i děti

č.d. 317, Opatov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Příjemná paní doktorka i sestřička,kvalita práce je na úrovni.Pokud to stav zubů dovolí vždy se snažila o záchranu.chodím k ní ráda.Jen více takových lékařů. M.CHlebníčková Více

Sadová 1140, Česká Třebová Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka je velice příjemná, důkladná a svou práci děla vždy v zájmu pacienta.Od té doby, co chodím k ní nemám trauma ze zubařů.Jsem moc ráda, že mám možnost pravidelné kontroly špičkovým lékařem ve svém oboru. Více

Dimitrovova 4, Svitavy Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka velmi šikovná. Správný člověk na správném místě. Byla jsem u ní sice pouze na pohotovosti (má zubařka měla volno), ale za tu chvilku velmi profesionální přístup. Sestřičku má také velmi příjemnou a hodnou. Velmi doporučuji. Více

Strážní 151, Lanškroun Mapa

FI-DENT

• „VELMI DOBRY STOMATOLOG

Pavlovova 5, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Mám velice dobré zkušenosti.

Kijevská /ZS/ 6-8, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Nejlepší zubařka v okolí. Je opravdu pečlivá, vše vysvětlí a na každého pacienta si udělá dostatek potřebného času. Všem doporučuji. Více

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Dnes sem u nej byla zastupoval meho zubare a velka spokojenost skvelej pristup rychli :) skoda ze nebere novy pacienty lepsiho zubare neznam !!! Martina Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „V Moravské Třebové a i celkově v republice je problém se zubaři.Dostala jsem se k paní doktorce a jsem za to ráda.Postupně mi dává dohromady to,co bylo zanedbané,v ordinaci se cítím dobře,pěkný přístup jak MUDr tak sestřičky,komunikace...jsem spokojena.Platí se,čeká se ,ale když odsud "vylezete"tak já jen s dobrým pocitem.Krušinová Eva. Více

Piaristická 6, Moravská Třebová Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka nás ošetřila v čase,když jsme byly po úrazu v záskoku za naší paní doktorku.Mohu říct,že její přístup,jednání,odbornost jsou na velmi vysoké jak lidské tak odborné úrovni a tímto jí moc děkuji za dcerku i za sebe.Děkujeme moc,..... Více

Komenského 22, Moravská Třebová Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Výborný pan doktor. Bohužel se odstěhoval a moc mi chybí. Chybí mi jeho příjemná a milá povaha a hlavně přístup.Je spolehlivý, dokáže zmírnit vaše obavy, je s ním legrace.Každá jeho práce byla perfektní. Více

J.E.Purkyně 1150, Litomyšl Mapa