Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Česká Třebová

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji. Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Neznám lepšího lékaře-široko daleko- dojíždím k němu 30km- nelituji toho. Vždy mi pomohl-nikdy neodmítl. Každý z nás má právo na výběr svého lékaře- komu nevyhovuje-nemusí k němu. s pozdravem pacientka z Letovic Více

Kollárova 22, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Od doby, co jsem u této skvělé doktorky, mám pocit, že jsem potkal anděla. S tak laskavým a pozitivním přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal, v těžké chvíli podpoří a pomůže. Od paní doktorky vždy odcházím plný pozitivní energie. Všem doporučuji. Více

Bratří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Vřele MUDr. Krivdu doporučuji. Je pečlivý, velmi ochotný. Potřebovali bychom v Jablonném dalšího takového lékaře.

Potoční 44, Jablonné nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě! Více

Česká Třebová Mapa

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

• „k panu doktoru chodím ráda,je to odborník na pravém místě,je i milý a sympatický.

Svitavská 25/480, Moravská Třebová Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život poznala.Sympatická,milá a opravdu lidská.Jsem ráda,že ji mám.

Brněnská /Hedva/ 19, Moravská Třebová Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „S panem doktorem jsem velmi spokojen. To,že vykecává mu nedávejte za vinu. Spousta pacientů,zvláště důchodců ho bombarduje svýma problémama,takže to chvíli trvá než je vyslechne. Já osobně mám s panem doktorem velmi dobré zkušenosti a nemohu souhlasit s názorem moravskotřebováka ,že předepisuje jen nejdražší léky. Mě osobně se při výběru léků snaží,abych nemusel nic doplácet a když už se musí něco doplácet,tak mi třeba řekne v které lékárně jsou léky nejlevnější. Dokonce mi nabídl,že mi několik balení koupí v Jevíčku,kde tyto léky byly opravdu o dost levnější. Dále musím podotknout,že lékař nemůže mít v hlavě všechny informace a tak někdy nahlédne do knih,neboť v dnešní době inovací,je na trhu více a více nových léků a tak jistě chápete,že je lepší nahlédnout do knihy než předepsat špatné léky. Více

Svitavská 25, Moravská Třebová Mapa

• Praktický lékař

„Spokojenost,jen si nepamatuji ordinační hodiny a tady nikde nejsou.Jinak je to doktorka i sestřička jak má být,ochotné,vstřícné.Z Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Přestože nepatřím k paní MUDr. Křibské, již dvakrát mi hodně a ochotně pomohla za nepřítomnosti mého praktického lékaře. I když ho nezastupovala, vzala mě a chovala se tak mile a ochotně, jak málokterý lékař. Časem až půjde do důchodu, bude tam její dcera, věřím že od mamky odkoukala vše, čím je tak oblíbená. Více

Dr. Beneše 1513, Česká Třebová Mapa

• „Dobrý přístup k lidem

Divadelní 68, Letohrad Mapa

• Praktický lékař

„Je to svědomitý, velmi dobrý lékař,je bezproblémový,vstřícný,jsem s ním velice spokojen.Má dobrou organizaci,nikdy dlouho nečekám.Kdyby bylo více takových lékařů,bylo by zdravotnictví na daleko vyšší ůrovni.Také setřička je perfektní.Vše O.K.Pro mne mají hodnocení nejlepší .Jiří Slechta-Schmidt. Více

Pickova 566, Ústí nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Je dobrým odborníkem na svém místě

Svitavská 25, Moravská Třebová Mapa

Sam.ord.PL pro dospělé

• „Kvalitní lékařské služby i ošetření ,vyhovující pracovní doba .

B. Martinů 980, Lanškroun Mapa

• Praktický lékař

„Z mé zkušenosti nemohu dát jiné hodnocení. Pí. doktorka je super, a sestra toto hodnocení nekazí. Děkuji za to, že jsem u nich veden. Více

17. listopadu 411, Ústí nad Orlicí Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

• „Vstřícná paní doktorka ,nemám problém ani se setřičkou.Za mne a manžela spokojenost.Rozhodně doporučuji.

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Přistěhovala jsem se před čtyřmi léty, pan doktor mě ochotně přijal. Nic nepodceňuje a snaží se vždy vyhovět. Přešel k němu i manžel. A musím jen zopakovat, má příjemnou setřičku. Více

Čechova 43, Lanškroun Mapa

• Praktický lékař

„Patří mezi lepší lékaře. Je fakt, že si u něj počkáte, ale to se obvykle stává, když je čekárna plná. A který pacient by chtěl, aby ho lékař odbyl během dvou minut? Pan doktor občas přijme během ordin.hodin i dealera, čehož jsem byla sama svědkem či přednostně bere své známé, ale není to denně. Ruku na srdce-možná bychom to na jeho místě dělali také..Sama za sebe mohu říct, že i když jsem si někdy musela počkat přes 2hod., než jsem přišla na řadu, pan doktor se mi pak věnoval pečlivě a s moment.zdravotním problémem efektně pomohl. Je zodpovědný, snaží se pacientovi pomoci. Prostě dobrý standart. Co se týče personálu-sestřičky jsou milé, dělají svou práci dobře. Více

náměstí Míru 63, Svitavy Mapa