Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Renata Fabiánová Jiný

Antibiotika nasazuje jako správný odborník, až když je opravdu potřeba. Zkušenost má i široké rodiny výborná. Dobrá diagnostika, empatie, pochopení i v případě banálních potíží.

MUDr. Hana Fialová Jiný

Naprosto skvělá lékařka, vždy vlídná se snahou maximálně pomoci. Čas objednání je taky přesný. Víc takových lékařů. I zdravotní sestřička je skvělá.

MUDr. Dagmar Špajová

Katastrofa, chodím k paní doktorce od cca 8 let, je mi 19. V 15 letech jsem byla na bolestivém na pohotovosti, zjistili mi, že mi paní doktorka nechala zarůstat zbytky mléčných zubů v puse. Mám vrozený hluboký skus, otekaji mi z toho dásna, když sem přišla na bolestivé bylo mi řečeno, že je vše v pořádku, na vlastní žádost mi byla vydána zadanka na ortodoncii, kde byla paní doktorka zděšena. Dásna mi opět otekly, trpím bolestmi, dasno u předních zubů se mi odlouplo, paní doktorce jsem volala, zda by mě mohla vzít přednostně, že trpím. Bohužel, paní doktorka by měla čas až za měsíc. Mamince zase nechává otevřený kořen. Každá plomba nebo korunka je záležitost na týden a pak znovu, dokola. Možná lepší nemít žádnou zubarku než si nechat dělat takovou paseku v puse. Paní doktorka je sice při návštěvách hodná a milá, ale bohužel to neodvádí práci za ní.

MUDr. Dagmar Špajová

K pani doktorce chodím pravidelně vice než 30 let, jsem s ni velice spokojená, nebudu psát na ni kladné názory, jelikož by se mi sem ani nevešly. Chodí k ní mé děti, manžel, nyní i vnoučata, je to pani doktorka, které se ani jeden z nás nebojí. Doufám, že dokud nebudu mit náhradní chrup, nepůjde do důchodu. Přeji ji pouze vzorné pacienty. Bartošová

Kontakt

Masarykova 1071, Česká Třebová 560 02 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR