Zobrazit lékaře

Masarykova 1071

560 02, Česká Třebová, pardubický

• Eva Formánková

• J

Paní doktorku jsme navštěvovali před lety - skvělý přístup k dětem, skvěle srovnané zuby za krátkou dobu - děkuji

• Eva Wenigová

Pediatr,

• Paní doktorka je odborníkem ve své profesi. Jen její náladovost ji kazí image :-)
      Jak již bylo níže psáno. Záleží na tom jak se vyspí. Někdy si čověk připadá jako nejhorší sociální případ i když se snaží sebevíc. Co se týče léčby, je opravdu ženou na svém místě.

• určitě velká spokojenost, je velmi zkušená a má dobrý vztah k dětem...také má perfektní sestřičku Janu.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Hana Fialová

Internista, MUDr.

• Skvělá a pečlivá lékařka, milá, vyslechne a poradí, takových už je málo..

• Velmi svědomitá a příjemná lékařka! Vyslechne a hlavně vysvětlí!

• Jiří Vápeník

Chirurg, MUDr.

• T

Po nepříjemném ambulantním chirurgickém zákrokuv ÚnO jsem se doléčovala u pana doktora Vápeníka. Neměla jsem abslutně žádný problém, naopak! Prohlídky byly důkladné, o všem jsem byla informována (co právě dělá, co bude násleovat) a narozdíl od doktorů v nemocnici mě seznámil s riziky do budoucna a domluvil se mnou budoucí lléčbu i operaci. Pokud se někomu nezdá milý, tak leda tím, že zbytečně nemluví. Jediné, kvůli čemu nemůžu dát 5* je, že se mnou mluvil jak s doktorem, takže jsem se musela pořád ptát, co co znamená.

• Chirurg s velmi šikovnýma rukama.Doporučuji i pro estetické
      výkony v obličeji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavel Lohrer

Zubař, MUDr.

• Já i celá moje rodina chodí k panu doktorovi už spoustu let. Opravdu mám obavy, až půjde do důchodu , co s námi bude! Měla jsem možnost posoudit i práci jiného lékaře a i když paní doktorka měla stejný titul, bohužel, už bych se jí nechtěla znovu dostat pod ruce...Pan doktor je velmi zkušený odborník a specialista, vždy se snaží najít nejlepší řešení, netahá z lidí peníze a nemůžu si stěžovat ani na špatnou atmosféru v ordinaci. Pokud máte problém, určitě pomůže. Za celoživotní péči děkuji.

• M

osobně spokojenost. opravdu pan doktor umí zachránit i to co by jiný vytrhl. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Richard Mach

Praktický Lékař,

• Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě!

• H

Pan doktor Mach je dle mého názoru velice dobrý a poctivý lékař, má milý přístup k pacientům a je schopný odpovědět na veškeré dotazy. Oceňuji také to, že mi byl schopný poradit telefonicky, když pro mě bylo komplikované přijet osobně. V jeho ordinaci jsem se setkala se samými milými sestřičkami.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Renata Fabiánová

Otorinolaryngolog,

• M

Velmi slabý odborně, neempatický ve vztahu k pacientům, alibistický, zkreslující záměrně zprávu pro praktického lékaře, neochotný předepsat antibiotika i při jednoznačném zánětu nevirotického původu. nikdy nepozve pacienta na kontrolu výsledků své "terapie", vždy jen kontrola d.p.. Když pacient vysloví svůj názor, vždycky je špatný - už z principu. U pacientů neoblíben.

• Dagmar Špajová

• K
      Umístění: Městská poliklinika Česká Třebová

Katastrofa, chodím k paní doktorce od cca 8 let, je mi 19. V 15 letech jsem byla na bolestivém na pohotovosti, zjistili mi, že mi paní doktorka nechala zarůstat zbytky mléčných zubů v puse. Mám vrozený hluboký skus, otekaji mi z toho dásna, když sem přišla na bolestivé bylo mi řečeno, že je vše v pořádku, na vlastní žádost mi byla vydána zadanka na ortodoncii, kde byla paní doktorka zděšena. Dásna mi opět otekly, trpím bolestmi, dasno u předních zubů se mi odlouplo, paní doktorce jsem volala, zda by mě mohla vzít přednostně, že trpím. Bohužel, paní doktorka by měla čas až za měsíc. Mamince zase nechává otevřený kořen. Každá plomba nebo korunka je záležitost na týden a pak znovu, dokola. Možná lepší nemít žádnou zubarku než si nechat dělat takovou paseku v puse. Paní doktorka je sice při návštěvách hodná a milá, ale bohužel to neodvádí práci za ní.

• Umístění: Městská poliklinika Česká Třebová

K pani doktorce chodím pravidelně vice než 30 let, jsem s ni velice spokojená, nebudu psát na ni kladné názory, jelikož by se mi sem ani nevešly. Chodí k ní mé děti, manžel, nyní i vnoučata, je to pani doktorka, které se ani jeden z nás nebojí. Doufám, že dokud nebudu mit náhradní chrup, nepůjde do důchodu. Přeji ji pouze vzorné pacienty. Bartošová

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře