Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Městská poliklinika Česká Třebová

Masarykova 1071

560 02 , Česká Třebová , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
3 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  S
  Lékař: MUDr. Hana Fialová Jiný

  Naprosto skvělá lékařka, vždy vlídná se snahou maximálně pomoci. Čas objednání je taky přesný. Víc takových lékařů. I zdravotní sestřička je skvělá.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dagmar Špajová

  Katastrofa, chodím k paní doktorce od cca 8 let, je mi 19. V 15 letech jsem byla na bolestivém na pohotovosti, zjistili mi, že mi paní doktorka nechala zarůstat zbytky mléčných zubů v puse. Mám vrozený hluboký skus, otekaji mi z toho dásna, když sem přišla na bolestivé bylo mi řečeno, že je vše v pořádku, na vlastní žádost mi byla vydána zadanka na ortodoncii, kde byla paní doktorka zděšena. Dásna mi opět otekly, trpím bolestmi, dasno u předních zubů se mi odlouplo, paní doktorce jsem volala, zda by mě mohla vzít přednostně, že trpím. Bohužel, paní doktorka by měla čas až za měsíc. Mamince zase nechává otevřený kořen. Každá plomba nebo korunka je záležitost na týden a pak znovu, dokola. Možná lepší nemít žádnou zubarku než si nechat dělat takovou paseku v puse. Paní doktorka je sice při návštěvách hodná a milá, ale bohužel to neodvádí práci za ní.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dagmar Špajová

  K pani doktorce chodím pravidelně vice než 30 let, jsem s ni velice spokojená, nebudu psát na ni kladné názory, jelikož by se mi sem ani nevešly. Chodí k ní mé děti, manžel, nyní i vnoučata, je to pani doktorka, které se ani jeden z nás nebojí. Doufám, že dokud nebudu mit náhradní chrup, nepůjde do důchodu. Přeji ji pouze vzorné pacienty. Bartošová


  Došlo k chybě, zkuste to znovu