Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Česká Třebová

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

Zubní ordinace

• „Výborný lékař a charakterní člověk, prostě špička ve svém oboru.

Soudní 3, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Po mé předchozí zkušenosti paní doktorka odehnala fobii ze zubařů. Přešla k ní celá má rodina a jsme všichni spokojení, čemuž přispívá i to, že se mi vyplatí do Litomyšle cestovat z HK. Více

Šmilovského 1122, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Můžu jen doporučit. Jako pacientka vím, co se bude dít předem, vše je mi vysvětleno. Příjemná sestřička, s objednáním vycházejí vstříc. Více

Mariánská 1137, Litomyšl Mapa

MDDr. Ivana Čermáková

• „Pan doktor mi svým přístupem pomohl zbavit se fóbie ze zubaře. A navíc dělá moc pěkné zoubky i když ty vaše se moc nepovedly. Rozhodně ho všem doporučím. Více

Sloupnice 188, Litomyšl Mapa

Stomatologická ordinace

• „S paní doktorkou jsem velice spokojena. Má kladný přístup k pacientovi. Pokud se týká objednávací doby, je to u všech stomatologů stejné, minim. tři měsíce. Pokud se vyskytne nějaký problém, tak se dá s paní doktorkou domluvit nejbližší termín ošetření. Více

č.d. 182, Bystřec Mapa

Sam. ord. PL - stomatologa

• „K paní doktorce chodím už asi sedm let a musím říct že oproti předchozí lékařce je to rozdíl o 100%. Pravda ceny za zákroky jsou vyšší, ale nikdy jsem neměl problém s kvalitou. Což byl u předchozí lékařky problém. Respektive to pro mě byl důvod ke změně zubařky. Paní doktorka se ke mě vždy chovala velice mile, problém i postup léčby mi vysvětlila a samotné zákroky provádí velice pečlivě a hlavně citlivě. Má zkušenost s paní doktorkou je opravdu dobrá a tudíž za mě mohu jen doporučit. Více

Dukelských Hrdinů 615, Lanškroun Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Nechápu, jak paní doktorka může mít negativní komentář, velice profesionální lékařka, trhala mě zuby, ani jsem o tom nevěděl, celá má rodina chodí k této skvělé paní zubařce a jsme velice spokojeni. Děkujeme paní doktorko. Více

Na Dílech 622, Jablonné nad Orlicí Mapa

• „Příjemná paní doktorka i sestřička,kvalita práce je na úrovni.Pokud to stav zubů dovolí vždy se snažila o záchranu.chodím k ní ráda.Jen více takových lékařů. M.CHlebníčková Více

Sadová 1140, Česká Třebová Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka je velice příjemná, důkladná a svou práci děla vždy v zájmu pacienta.Od té doby, co chodím k ní nemám trauma ze zubařů.Jsem moc ráda, že mám možnost pravidelné kontroly špičkovým lékařem ve svém oboru. Více

Dimitrovova 4, Svitavy Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka velmi šikovná. Správný člověk na správném místě. Byla jsem u ní sice pouze na pohotovosti (má zubařka měla volno), ale za tu chvilku velmi profesionální přístup. Sestřičku má také velmi příjemnou a hodnou. Velmi doporučuji. Více

Strážní 151, Lanškroun Mapa

FI-DENT

• „Mám velice dobré zkušenosti.

Kijevská /ZS/ 6-8, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Nejlepší zubařka v okolí. Je opravdu pečlivá, vše vysvětlí a na každého pacienta si udělá dostatek potřebného času. Všem doporučuji. Více

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Dnes sem u nej byla zastupoval meho zubare a velka spokojenost skvelej pristup rychli :) skoda ze nebere novy pacienty lepsiho zubare neznam !!! Martina Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka nás ošetřila v čase,když jsme byly po úrazu v záskoku za naší paní doktorku.Mohu říct,že její přístup,jednání,odbornost jsou na velmi vysoké jak lidské tak odborné úrovni a tímto jí moc děkuji za dcerku i za sebe.Děkujeme moc,..... Více

Komenského 22, Moravská Třebová Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Výborný pan doktor. Bohužel se odstěhoval a moc mi chybí. Chybí mi jeho příjemná a milá povaha a hlavně přístup.Je spolehlivý, dokáže zmírnit vaše obavy, je s ním legrace.Každá jeho práce byla perfektní. Více

J.E.Purkyně 1150, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Já i celá moje rodina chodí k panu doktorovi už spoustu let. Opravdu mám obavy, až půjde do důchodu , co s námi bude! Měla jsem možnost posoudit i práci jiného lékaře a i když paní doktorka měla stejný titul, bohužel, už bych se jí nechtěla znovu dostat pod ruce...Pan doktor je velmi zkušený odborník a specialista, vždy se snaží najít nejlepší řešení, netahá z lidí peníze a nemůžu si stěžovat ani na špatnou atmosféru v ordinaci. Pokud máte problém, určitě pomůže. Za celoživotní péči děkuji. Více

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

• „Vysoká odborná i technická zdatnost, výjimečně vstřícný přístup k pacientům

Kollárova 605, Choceň Mapa

Stomatologická ordinace

• „dojíždím za panem doktorem ze svitav již 3 roky a jsem naprosto spokojený! po dlouhé době mně nevadí návštěvy zubaře

č.d. 184, Trstěnice Mapa

Praktický lékař stomatolog