MUDr. Dana Polzerová

Zubař · Více o specializacích

Ústí nad Orlicí 1 adresa

18 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Dana Polzerová
Sam.ord. PL - stomatologa

Třebovská 140, Ústí nad Orlicí 56203

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • N

    Pečlivá paní doktorka s mnoholetou praxí, která ví, co dělá a nesnaží se z lidí jen tahat peníze

     • Sam.ord. PL - stomatologa Jiný  • 

  • Dříve byla paní doktorka super, poslední 3 roky pozoruji, že je protivná, stěžuje si na bolest zad a účtuje si za to že jsem přišla ráno jako bolestivý případ bez objednání. Protože se samozřejmě ráno nedovolate. Sestra totiž nezvedá telefon. Nikde v čekárně není ceník, kolik za jaký výkon platíte. Sice mi zub ošetřila, ale dodala, kdyby vás to bolelo musíte do Pardubic na pohotovost . Jsem totálně znechucená.

     • Sam.ord. PL - stomatologa Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vynikající paní doktorka, trpělivá, milá, velmi pečlivá. Škoda,že si kvůli stěhování musíme hledat nového lékaře.

     •  • 

  • Paní doktorka je nejlepší, kterou jsem do svých 38 let zažila (a že jsem jich už měla cca 7). Je jemná při vrtání, povídá, co mi právě dělá. V křesle sedím zrelaxovaná, s minimální bolestí, za kterou se ještě omlouvá. Doporučuji ji všem.

     •  • 

  • velmi dobrá lékařka, jemně zachází s nástroji a vemi ohleduplná při výkonu k pacientovi

     •  • 

  • S jemnou prací paní doktorky jsem byla vždy spokojená. Je příjemná, pečlivá. Při akutní bolesti mě vzala bez objednání. Jinak objednání je na delší dobu, ale s tím se u vynikajícího lékaře musí počítat. Doporučuji, je jednička! Iva B.

     •  • 

  • Jedna z nejlepších stomatologů, které jsem zatím měla možnost poznat. Bohužel jsem po přestěhování musela najít zubaře nového a není to nic jednoduchého, ti dobří mají plno a neberou nové pacienty a těm druhým je lépe se vyhnout. Jen lituji, že jsem u paní doktorky nezůstala i za cenu dojíždění přes stovku kilometrů.

     •  • 

  • N

    Paní zubařka mne ošetřila vždy bez problémů, i když jsem dorazil trochu později (ono občas stačí zavolat - pro pí váchovou)

     •  • 

  • J

    Souhlasím, paní doktorka je skutečná profesionálka, navíc se u ní jako jediné vůbec nebojím.

     •  • 

  • M

    S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Její práce je výborné profesionální úrovni a ji její přístup k pacientům

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu