Libušská 60, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora vychvaluji, kde mohu. Když jsem před lety chodila k jinému zubaři na Karlově nám. v Praze, měla jsem věčně strach a nakonec jsem díky jeho nekvalitní péči přišla o dva zuby a spoustu peněz. Od doby, co chodím k panu Waagnerovi jsem již roky neměla jediný problém. Kupodivu se od té doby k zubaři těším :-) Je velmi pečlivý a jak pan doktor, tak sestřička jsou velice hodní a sypmatičtí.
Přítel měl dost dlouho také problémy se zuby a jeho zubař mi přišel neschopný, tak jsem jej donutila přejít k mému zubaři a od té doby si také nemůže vynachválit kvalitu zubní péče a povahu pana doktora Waagnera a problémy se zuby jsou konečně pryč. Kéž by bylo více takových profíků se skvělou povahou!

Umístění: Ordinace odstranění zubního kazu

Pan doktor Waagner je doopravdy odborník, jeho práci odvádí velice pečlivě a téměř bezbolestně. Ptá se Váš, jestli to nebolí a podobně, byla jsem opravdu velice spokojena a už vím, kam se budu vracet. Má také moc milou sestřičku, která je velice šikovná, děkuji moc :)

Umístění: Ordinace ošetření kořenových kanálků

Profesionální přístup k lidem!Citlivý,vnímavý,pečlivý lékař,který Vám vše vysvětlí-postup léčby či zákrok,vše řeší s citem k lidem a toto jednání pana doktora velmi oceňuji a vážím si ho jako velkého profika.Chodíme k panu doktorovi celá rodina a doporučuji všude,protože takových lékařů je dnes velice málo.

Umístění: Ordinace Oprava plomby, údržva ústní dutiny

S panem doktorem Waagnerem jsem velmi spokojen. Odhalil a opravil mi kaz, opravil vypadlou plombu. Vše s dobrým umrtvením, bílá plomba, vstřícný přístup. Mohu jedině doporučit.

skvělý, pečlivý pan doktor - jak pro dospělé, tak pro děti. Vše vysvětlí, zkrátka bezva. Mohu jen doporučit. Jana Frischová

Neuveřitelně citlivý a profesionální přístup, exaktní doporučení a dokonalá péče. Vřele doporučuji a navíc je pan doktor neuvěřitelně šikovný co se týče dopracování korunek a usazaní.

S panem doktorem mám zkušenosti, které předčí i kvalitu placených stomatologů pro zahraniční klientelu. Šikovný, pečlivý = maximální spokojenost. Chodíme k němu celá rodina včetně dětí.

Ano, velmi pečlivý, citlivý, příjemný přístup k pacientovi. Snad jeden z nejlepších odborníků, kterého jsem kdy poznala!!! A že jich nebylo málo... Děkuji

Skvěle vybavená ordinace, pan doktor je neskutečně citlivý a pečlivý. Pravidelně se mi stává, že na křesle usínám, a to mám pusu dokořán. 100% doporučuji!

Pan doktor je velmi příjemný a šetrný odborník, vše vysvětlí, řekne předem možnosti léčby + případnou platbu a také její levnou variantu....chodím k němu i s 2,5 letou dcerkou, na kterou je velmi milý a dcerka má k němu důvěru a nebojí se zubaře...je to šikovný doktor, který dle mého názoru umí odvést výbornou práci.....a jako bonus má milou i sestřičku, takže mohu jen doporučit návštěvu u něj.