náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3, Praha
Praktický lékař - stomatolog

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Návštěva pana doktora byla za účelem vytržení osmičky. Pan doktor a jeho tým je naprosto profesionální a lidský. Proběhlo to rychle a bez problémů a než jsem se stačila vzpamatovat byl zub venku. Bylo to moje druhé trhání v této ordinace a nemohu si na nic stěžovat. Perfektní.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Bolest osmiček

Dostala jsem kontakt na pana doktora Z.K. že je to skvělí doktor a že má skvělí přístup k pacientům. Můžu jen souhlasit hned druhý den po zavolání mi dal termín hned na ráno. A za pomoci sestřiček a paní doktorky mi trhaly 2 osmičky . Přesto že se zubařů bojím tak k tomuhle se budu ráda vracet . Přístup sestřiček i pana doktora vážně dokonalý milý,hodný,uklidňující povzbudivý . Kéž by takových doktorů a sestřiček bylo více :) P.B.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog chirurgická extrakce zubu

Lepšího zubaře a lékaře jsem nikdy nepotkala. Pan doktor je úžasný clovek, kterému velice děkuji. Dnes to bylo poprve, kdy návštěva zubní ordinace pro mě nebyla takové trauma. Navíc má úžasné kolegy - lékaře i sestřičky. Všichni neuvěřitelně milý. Moc a moc dekuji

Umístění: jiné místo poradenrtoza

Pan doktor je ČLOVĚK odborník. Všichni zubaři, kteří nezvládají profesi, pacienty tam posílají. Proto se občas čeká, má toho moc, ale je laskavý nikoho neodmítne, UMÍ. Cornelius Tacitus sine ira et studio (bez hněvu a zaujetí).
Eva Vinšová (Evík)

Byla jsem na trhání spodní osmičky, mírně vylezlé, se zahnutymi kořeny, se zánětem a téměř s panickou hrůzou. Pan doktor byl skvělý, můj zub až tak ne. Věřím, že kdyby nebyl můj zákrok tak komplikovaný, vše by proběhlo hladce a bezbolestně. Pan doktor byl úžasný, hrozně hodný, milý, srdečný. Bylo vidět, že ví, co dělá. On i sestra se mě stále snažili uklidnit, když mě něco bolelo, pan doktor přidal injekci. Kdybych přišla bez zánětu, anestezie by fungovala lépe, takže trhání neodkládejte!!!

U doktora jsem byla na dolní pravou osmičku, která byla v kosti. Byla jsem strachy roztřepaná. Nechala jsem si dát rajský plyn a bylo to lepší, pan Kovář uklidňoval slovy žížalko a kulíšku. Skvělý lidský přístup a upřímnost, vše vysvětlí. I když jsem byla objednaná na konkrétní hodinu, trvalo cca 1,5h než jsem si šla lehnout.

Ráda bych tu k panu doktorovi zanechala komentář. Poprvé jsem u něj byla na podzim roku 2013 na doporučení své zubařky, zlobila mě dolní pravá osmička. Mám od puberty fobii ze zubů. navštěvovala jsem kvůli tomu i dva roky psychologa, takže jsem ze zákroku měla panickou hrůzu. K panu doktorovi mě musela přivést maminka za ručičku (a to je mi přes 20). Sice jsem čekala, ale nebyla jsem objednaná a pan doktor mě i přesto vzal. Takže se vám nestane, že by vás poslal pryč (zcela upřímně, jaký doktor vás vezme bez objednání?) V ordinaci jsem se okamžitě stáhla strachy, rozklepala se a měla další příznaky typické pro panický záchvat. Pan doktor mě svým neuvěřitelně lidským a úžasným přístupem dokázal uklidnit a jeho zcela upřímné "kulíšku" a "žížalko" mi neuvěřitelně pomohlo. Automaticky mi udělal rentgen. Vzhledem k tomu, že u dolní osmička byla ještě částečně v kosti, objednal mě na sálek, ale rovnou mi vytáhl horní osmičku. Příjemný zážitek to rozhodně nebyl, kór pro mě jako pro fobika, ale pan doktor nešetřil injekcema, pokud viděl, že ji potřebuju, aplikace injekce téměř nebolela, vždy mi dopředu řekl, co přesně bude dělat, a hlavně si se mnou celou dobu povídal a odváděl mě na jiné myšlenky. Věnoval mi tolik času, kolik jsem potřebovala, což je důvod, proč se stane, že pacienti čekají. Ale na takového profesionála a ještě ke všemu srdečného se rozhodně počkat vyplatí. Moje záchvaty breku zvládl také s přehledem, a kdykoliv jsem potřebovala pauzu na prodýchání se, stačilo zvednout ruku. Zážitek o pár týdnů později na sálku byl hodně podobný. Řekla bych, že u mě asistovalo více lidí, než bylo potřeba, právě kvůli mé fobii. Sestřička mě držela za ruku a několikrát mě pohladila, což mě vždy uklidnilo, jinak vše probíhalo stejně. Na kontrole jsem byla dvakrát, protože mě to po vytažení z kosti zlobilo a hnisalo, jiná paní doktorka, která s panem doktorem spolupracuje, to vždy pečlivě vyčistila, zavedla dren atd., dokud to nebylo v pořádku. A další návštěva se konala dnes (dlouho jsem se odhodlávala se vůbec objednat, ale kvůli mému strachu). Je pravda, že jsem čekala, ale pan doktor mi na dva zuby věnoval více času, než měl vyhrazeno, byl opět neuvěřitelně hodný a chápavý a tentokrát jsem si i připlatila za rajský plyn. Nejspíš bych to nakonec zvládla i bez něj, protože vás na chvíli tak jakoby odpojí od vašeho těla, ale účinek za chvíli díky ředění se vzduchem při dýchání pomíjí, přesto je to pro člověka, jako jsem já, na chvíli útěcha. Dostala jsem tentokrát i antibiotika, asi proto, že mi tahali dva zuby. Mám to za sebou a bez traumatu jen díky panu doktorovi, který mi říkal Kulíšku a Žížalko a měl pochopení pro to, že jsem se ho v procesu neustále na něco ptala, čímž jsem ho zdržovala, i přesto mi laskavě odpovídal. A jedno veliké plus navíc - nechal mě při extrakci poslouchat velmi nahlas do jednoho ucha hudbu, abych neslyšela to hrozné křupání. Děkuju, moc si toho cením!

Za panem doktorem mě poslala moje zubařka, bez objednání na doporučení mne přijal. Mám od dětských let akutní hrůzu ze zubaře a opravdu musím říci, že pan doktor i se sestrou měli naprosto profesionální zdravý přístup. Šel jsem na extrakci zubu, skoro třičtvrtě hodiny se páčil ven a musim říci, že lepší společnost člověk nesežene. Pan doktor i sestra mě při zákroku dokázali uklidnit vtipným povídáním a celkovou vysoce přátelskou atmosférou. Určitě se k němu vrátím, protože ještě něco musí ven, ale vím, že to bude v pořádku.

Jako akutní případ pro vytrhnutí bolavé osmičky jsem vyhledal náhodnou zubařku, která mě odkázala na tohoto profesionála. Bez problémů mě mezi objednanými pacienty přijal, rentgen byl samozřejmostí. Jak je psáno již v mnoha příspěvcích, neocenitelný přístup veškerého personálu, přátelská atmosféra a naprosté uvolnění stresu. Doktor dokonce vycítil moje oslabení a doporučil podání cukru na zvednutí tlaku. Zub držel, ale doktor se nenechal zaskočit. čistá bezbolestivá práce !! ani pak po odeznění injekce jsem vůbec žádnou bolest nepocítil, rána se zahojila. Doporučuji a chystám se na návštěvu s dalším zubem. Jediný strach, který mě tentokrát tíží je z toho, jestli bude mít i tentokrát čas, ale věřím, že určitě ano. Děkuji !!

Dnes jsem navštívila pana doktora Kováře u kterého jsem byla objednaná na vytrhnutí dolní osmičky. Po předešlých drastických zkušenostech s jinými stomatology můžu pana doktora Kováře a zbytek personálu vřele doporučit. Všichni byli milí a vše mi bylo popisováno takže jsem věděla co se právě odehrává což mi pomohlo a zbytečně jsem se neděsila. Trhání bylo skoro bezbolestné , jen nepříjemné . Psychická podpora na jedničku s hvězdičkou. Mockrát celému kolektivu děkuji. Veronika