Zdeněk Kovář, zubař Praha

MUDr. Zdeněk Kovář

Zubař Více

44 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3, Praha
Praktický lékař - stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
44 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Dnes jsem tam byl, nechal jsem si vzít pravou horní a dolní osmičku, moje zubařka tam ty osmičky už asi nemohla vidět :-D
Doporučila mě k panu Kovářovi. Po přečtení recenzí tady jsem byl o moc klidnější :-) Sestra přátelská, doktor si mezitím řešil něco vedle, pak přišel za mnou, napíchal spodek, odešel, sestra připravila druhou injekci, pak doktor zas přišel, napíchal hořejšek a zase odešel. Celkem vtipné mi to přišlo. Pak nakonec přišel, chopil se vybavení, horní šla celkem dobře. U té dolní si asi celkem zacvičil, ale bylo vidět, že se to snaží vyndat opatrně a co nejšetrněji. Nakonec vylezla i ta spodní. Omyl se a byl zas pryč. Je to roztržitý pán, ale byl milý :-) Odbornost se pozná tak, že mi teď skoro hodin po zákroku pusa stále bolí v mezích a brufen jsem si vzal jen jeden. Čekal jsem horečku, v puse dva krátery a bolest nesnesitelnou, ale akorát mě bolí pant a jinak je to v pohodě. Na ty zbývající dvě osmičky si určitě časem zajdu zase sem.


O
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Pan doktor mi rval osmicku, moje prvni. Ordinace je takovej pruchodak, kolem se porat neco deje. Cekal jsem nejakej uvod, nejake planovani zakroku, ale bylo to bez uvodu a bez planovani. V podstate prvni se celisti dotkla injekce a pak uz jen dlato a kleste. Tahani za hlavu, parkrat obligatni "do `hyzdi`" a hotovo - asi 20min. Jakoby mi trhal zub doma v obyvaku po navratu z prochazky se psem. Nenapada mne nic, co by se dalo udelat lip, ale asi chapu, ze nekoho muze takovy pristup zaskocit. Mate-li radi "americke" doktory v kravatach, asi to bude pro vas nezvyk. Mne to vyhovovalo, bylo to rychle vyrizene a v tom, snad i zamernem "chaosu", si ani poradne neuvedomite, ze se neco deje a mate to za sebou. Zajdu sem i na dalsi rvani.


J
Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Návštěva pana doktora byla za účelem vytržení osmičky. Pan doktor a jeho tým je naprosto profesionální a lidský. Proběhlo to rychle a bez problémů a než jsem se stačila vzpamatovat byl zub venku. Bylo to moje druhé trhání v této ordinace a nemohu si na nic stěžovat. Perfektní.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař - stomatolog Bolest osmiček

Dostala jsem kontakt na pana doktora Z.K. že je to skvělí doktor a že má skvělí přístup k pacientům. Můžu jen souhlasit hned druhý den po zavolání mi dal termín hned na ráno. A za pomoci sestřiček a paní doktorky mi trhaly 2 osmičky . Přesto že se zubařů bojím tak k tomuhle se budu ráda vracet . Přístup sestřiček i pana doktora vážně dokonalý milý,hodný,uklidňující povzbudivý . Kéž by takových doktorů a sestřiček bylo více :) P.B.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař - stomatolog chirurgická extrakce zubu

Lepšího zubaře a lékaře jsem nikdy nepotkala. Pan doktor je úžasný clovek, kterému velice děkuji. Dnes to bylo poprve, kdy návštěva zubní ordinace pro mě nebyla takové trauma. Navíc má úžasné kolegy - lékaře i sestřičky. Všichni neuvěřitelně milý. Moc a moc dekuji


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo poradenrtoza

Pan doktor je ČLOVĚK odborník. Všichni zubaři, kteří nezvládají profesi, pacienty tam posílají. Proto se občas čeká, má toho moc, ale je laskavý nikoho neodmítne, UMÍ. Cornelius Tacitus sine ira et studio (bez hněvu a zaujetí).
Eva Vinšová (Evík)


Ověřeny pacient

Byla jsem na trhání spodní osmičky, mírně vylezlé, se zahnutymi kořeny, se zánětem a téměř s panickou hrůzou. Pan doktor byl skvělý, můj zub až tak ne. Věřím, že kdyby nebyl můj zákrok tak komplikovaný, vše by proběhlo hladce a bezbolestně. Pan doktor byl úžasný, hrozně hodný, milý, srdečný. Bylo vidět, že ví, co dělá. On i sestra se mě stále snažili uklidnit, když mě něco bolelo, pan doktor přidal injekci. Kdybych přišla bez zánětu, anestezie by fungovala lépe, takže trhání neodkládejte!!!


K
Ověřeny pacient

U doktora jsem byla na dolní pravou osmičku, která byla v kosti. Byla jsem strachy roztřepaná. Nechala jsem si dát rajský plyn a bylo to lepší, pan Kovář uklidňoval slovy žížalko a kulíšku. Skvělý lidský přístup a upřímnost, vše vysvětlí. I když jsem byla objednaná na konkrétní hodinu, trvalo cca 1,5h než jsem si šla lehnout.


T
Ověřeny pacient

Ráda bych tu k panu doktorovi zanechala komentář. Poprvé jsem u něj byla na podzim roku 2013 na doporučení své zubařky, zlobila mě dolní pravá osmička. Mám od puberty fobii ze zubů. navštěvovala jsem kvůli tomu i dva roky psychologa, takže jsem ze zákroku měla panickou hrůzu. K panu doktorovi mě musela přivést maminka za ručičku (a to je mi přes 20). Sice jsem čekala, ale nebyla jsem objednaná a pan doktor mě i přesto vzal. Takže se vám nestane, že by vás poslal pryč (zcela upřímně, jaký doktor vás vezme bez objednání?) V ordinaci jsem se okamžitě stáhla strachy, rozklepala se a měla další příznaky typické pro panický záchvat. Pan doktor mě svým neuvěřitelně lidským a úžasným přístupem dokázal uklidnit a jeho zcela upřímné "kulíšku" a "žížalko" mi neuvěřitelně pomohlo. Automaticky mi udělal rentgen. Vzhledem k tomu, že u dolní osmička byla ještě částečně v kosti, objednal mě na sálek, ale rovnou mi vytáhl horní osmičku. Příjemný zážitek to rozhodně nebyl, kór pro mě jako pro fobika, ale pan doktor nešetřil injekcema, pokud viděl, že ji potřebuju, aplikace injekce téměř nebolela, vždy mi dopředu řekl, co přesně bude dělat, a hlavně si se mnou celou dobu povídal a odváděl mě na jiné myšlenky. Věnoval mi tolik času, kolik jsem potřebovala, což je důvod, proč se stane, že pacienti čekají. Ale na takového profesionála a ještě ke všemu srdečného se rozhodně počkat vyplatí. Moje záchvaty breku zvládl také s přehledem, a kdykoliv jsem potřebovala pauzu na prodýchání se, stačilo zvednout ruku. Zážitek o pár týdnů později na sálku byl hodně podobný. Řekla bych, že u mě asistovalo více lidí, než bylo potřeba, právě kvůli mé fobii. Sestřička mě držela za ruku a několikrát mě pohladila, což mě vždy uklidnilo, jinak vše probíhalo stejně. Na kontrole jsem byla dvakrát, protože mě to po vytažení z kosti zlobilo a hnisalo, jiná paní doktorka, která s panem doktorem spolupracuje, to vždy pečlivě vyčistila, zavedla dren atd., dokud to nebylo v pořádku. A další návštěva se konala dnes (dlouho jsem se odhodlávala se vůbec objednat, ale kvůli mému strachu). Je pravda, že jsem čekala, ale pan doktor mi na dva zuby věnoval více času, než měl vyhrazeno, byl opět neuvěřitelně hodný a chápavý a tentokrát jsem si i připlatila za rajský plyn. Nejspíš bych to nakonec zvládla i bez něj, protože vás na chvíli tak jakoby odpojí od vašeho těla, ale účinek za chvíli díky ředění se vzduchem při dýchání pomíjí, přesto je to pro člověka, jako jsem já, na chvíli útěcha. Dostala jsem tentokrát i antibiotika, asi proto, že mi tahali dva zuby. Mám to za sebou a bez traumatu jen díky panu doktorovi, který mi říkal Kulíšku a Žížalko a měl pochopení pro to, že jsem se ho v procesu neustále na něco ptala, čímž jsem ho zdržovala, i přesto mi laskavě odpovídal. A jedno veliké plus navíc - nechal mě při extrakci poslouchat velmi nahlas do jednoho ucha hudbu, abych neslyšela to hrozné křupání. Děkuju, moc si toho cením!


D
Ověřeny pacient

Za panem doktorem mě poslala moje zubařka, bez objednání na doporučení mne přijal. Mám od dětských let akutní hrůzu ze zubaře a opravdu musím říci, že pan doktor i se sestrou měli naprosto profesionální zdravý přístup. Šel jsem na extrakci zubu, skoro třičtvrtě hodiny se páčil ven a musim říci, že lepší společnost člověk nesežene. Pan doktor i sestra mě při zákroku dokázali uklidnit vtipným povídáním a celkovou vysoce přátelskou atmosférou. Určitě se k němu vrátím, protože ještě něco musí ven, ale vím, že to bude v pořádku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti