Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  L
  MUDr. Pavel Havrlant Jiný

  Nejlepší zubař jakého znám,příjemný uklidňující přístup a citlivé jednání,absolutně není co vytknout,jin už bych nešla

  M
  MUDr. Štěpán Stanislav Jiný

  Velké zklamání z chování pana doktora....ačkoli jsem byla velmi ráda, že mého 4-letého syna někdo vzal po přistěhování do JČ ( kdy zde žádní zubaři neberou), tak to co jsme zažily v ordinaci byl děs.
  Nehledě na to, v jakém stavu je vybavení ordinaci (zničené křeslo zalepené lepenkou, ulepený stoleček ,,na odplivnutí").
  Pan doktor, by měl dle mého praxi už opustit a naplno se věnovat důchodu.
  Byl velmi nepříjemný, na syna který se ho až bál...nic mu nevysvětlil a nakonec nás vlastně vyhodil, jelikož malý ze strachu, nechtěl zoubky ošetřit, ačkoli zpočátku krásně pusu ukázal. Netropil žádné scény, měl strach i plakat.
  Pana doktora jen zajímalo jak ošetření vykáže, když nejsme jeho pacienti...což jsem byla ochotná si vše plně uhradit, pokud by se však choval slušně a jako profesionál ošetřil mé dítě. ...které má nyní negativní zkušenost se zubařem a bude se bát další návštěvy u jiného.
  Nikdy jsem se s podobným chováním doktora s malým dítětem nesetkala a doufám že už ani nesetkám.
  Pokud někdo nemá nervy a chuť ošetřovat malé děti, neměl by je vůbec přijímat!!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  F
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Havrlant extrakce zubu, chirurgická extrakce zubu ("moudráky")

  K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit.
  To samé oceňuji i ze strany sestřičky.


  P
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Havrlant zánět u 5 letého dítěte

  Velice neprofesionální přístup. 5 letý syn měl zubní kaz asi před půl rokem. Důrazně jsem pana zubaře informovala, že syna zub velmi bolí. Vždy to skončilo tím, že brečí a syna už 3x neošetřil. Je pravda, že syn se bojí, ale pan zubař na něj- otevři tu klapačku, zvyšoval hlas a byl opravdu nepříjemný. Nyní se mu udělal zánět. Pro nepřítomnost pana Havrlanta jsme museli jít k jinému zubaři, který si se synem bez problémů poradil a zub mu vyvrtal. Bohužel se mu po týdnu opět udělal zánět. Pan Havrlant syna opět neošetřil a se slovy Adame vypadni a už sem nechoď. Jsme se rozloučili. Před tím jsem volala sestřičce, že přijdeme, že je to akutní a byla opravdu nepříjemná, ostatně jako vždycky. Opravdu nedoporučuji k panu Havrlantovi chodit s dětmi. Nemá trpělivost a je hrubý.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Č
  Ověřený profil
  MUDr. Estera Kališová diabetologická konzultace

  VELMI !!! DOBRÁ a hodná paní doktorka. Odbornice na svém místě, která se pacientovi věnuje na 100%. Za nás pacienty moc děkuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Petra Voka 159, Soběslav 39201 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna