Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Soběslav
Petra Voka 159, Soběslav 39201
Poliklinika Soběslav logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Pavel Havrlant Jiný

Nejlepší zubař jakého znám,příjemný uklidňující přístup a citlivé jednání,absolutně není co vytknout,jin už bych nešla

MUDr. Štěpán Stanislav Jiný

Velké zklamání z chování pana doktora....ačkoli jsem byla velmi ráda, že mého 4-letého syna někdo vzal po přistěhování do JČ ( kdy zde žádní zubaři neberou), tak to co jsme zažily v ordinaci byl děs.
    Nehledě na to, v jakém stavu je vybavení ordinaci (zničené křeslo zalepené lepenkou, ulepený stoleček ,,na odplivnutí").
    Pan doktor, by měl dle mého praxi už opustit a naplno se věnovat důchodu.
    Byl velmi nepříjemný, na syna který se ho až bál...nic mu nevysvětlil a nakonec nás vlastně vyhodil, jelikož malý ze strachu, nechtěl zoubky ošetřit, ačkoli zpočátku krásně pusu ukázal. Netropil žádné scény, měl strach i plakat.
    Pana doktora jen zajímalo jak ošetření vykáže, když nejsme jeho pacienti...což jsem byla ochotná si vše plně uhradit, pokud by se však choval slušně a jako profesionál ošetřil mé dítě. ...které má nyní negativní zkušenost se zubařem a bude se bát další návštěvy u jiného.
    Nikdy jsem se s podobným chováním doktora s malým dítětem nesetkala a doufám že už ani nesetkám.
    Pokud někdo nemá nervy a chuť ošetřovat malé děti, neměl by je vůbec přijímat!!!!

MUDr. Pavel Havrlant extrakce zubu, chirurgická extrakce zubu ("moudráky")

K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit.
    To samé oceňuji i ze strany sestřičky.

MUDr. Pavel Havrlant zánět u 5 letého dítěte

Velice neprofesionální přístup. 5 letý syn měl zubní kaz asi před půl rokem. Důrazně jsem pana zubaře informovala, že syna zub velmi bolí. Vždy to skončilo tím, že brečí a syna už 3x neošetřil. Je pravda, že syn se bojí, ale pan zubař na něj- otevři tu klapačku, zvyšoval hlas a byl opravdu nepříjemný. Nyní se mu udělal zánět. Pro nepřítomnost pana Havrlanta jsme museli jít k jinému zubaři, který si se synem bez problémů poradil a zub mu vyvrtal. Bohužel se mu po týdnu opět udělal zánět. Pan Havrlant syna opět neošetřil a se slovy Adame vypadni a už sem nechoď. Jsme se rozloučili. Před tím jsem volala sestřičce, že přijdeme, že je to akutní a byla opravdu nepříjemná, ostatně jako vždycky. Opravdu nedoporučuji k panu Havrlantovi chodit s dětmi. Nemá trpělivost a je hrubý.

Č
    MUDr. Estera Kališová diabetologická konzultace

VELMI !!! DOBRÁ a hodná paní doktorka. Odbornice na svém místě, která se pacientovi věnuje na 100%. Za nás pacienty moc děkuji.