Zobrazit lékaře

39201 , Soběslav , jihočeský

Typ zařízení

• klinika

F
    Lékař: MUDr. Pavel Havrlant extrakce zubu, chirurgická extrakce zubu ("moudráky")

K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit.
    To samé oceňuji i ze strany sestřičky.

Lékař: MUDr. Pavel Havrlant zánět u 5 letého dítěte

Velice neprofesionální přístup. 5 letý syn měl zubní kaz asi před půl rokem. Důrazně jsem pana zubaře informovala, že syna zub velmi bolí. Vždy to skončilo tím, že brečí a syna už 3x neošetřil. Je pravda, že syn se bojí, ale pan zubař na něj- otevři tu klapačku, zvyšoval hlas a byl opravdu nepříjemný. Nyní se mu udělal zánět. Pro nepřítomnost pana Havrlanta jsme museli jít k jinému zubaři, který si se synem bez problémů poradil a zub mu vyvrtal. Bohužel se mu po týdnu opět udělal zánět. Pan Havrlant syna opět neošetřil a se slovy Adame vypadni a už sem nechoď. Jsme se rozloučili. Před tím jsem volala sestřičce, že přijdeme, že je to akutní a byla opravdu nepříjemná, ostatně jako vždycky. Opravdu nedoporučuji k panu Havrlantovi chodit s dětmi. Nemá trpělivost a je hrubý.

Č
    Lékař: MUDr. Estera Kališová diabetologická konzultace

VELMI !!! DOBRÁ a hodná paní doktorka. Odbornice na svém místě, která se pacientovi věnuje na 100%. Za nás pacienty moc děkuji.