Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

• Alena Moutvičková

Praktický Lékař, MUDr.

• jak sestřička tak i pani doktorka za výbornou

• Paní doktorka je velice milá, vstřícná, ochotná a dle mého názoru i odbornice na svém místě. Navštěvuje ji celá naše rodina, doporučila jsem ji i dalším svým známým, kteří se k ní po špatných zkušenostech se svou předchozí lékařkou, též přeregistrovali. Všichni jsme s ní velmi spokojeni, rozhodně odmítám názor, že nemoci léčí od stolu.Právě naopak, je velice pečlivá a nikdy nic nezanedbá, pokud má jakékoli pochybnosti, vždy odešle ještě na odborné vyšetření. Velkou výhodou je to, že u ní opravdu nikdy dlouho nečekáte, ne však proto, že by měla nouzi o pacienty, ale proto, že se plně věnuje své práci, ne jako má původní lékařka, která, (byť měla plnou čekárnu pacientů)upřednostňovala určité lidi, se kterými strávila i více jak hodinu ve své ordinace, takže se nejednou stalo, že po několikahodinovém čekání jsem to vzdala. Také je zde možnost objednat se, což jistě spousta lidí též ocení. Stejně příjemná a ochotná je i její sestřička,mohu je obě jedině doporučit.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Lubomír Kříž

Gynekolog, MUDr.

• Opravdu jsem s panem doktorem moc spokojená. Přešla jsem k němu od jiného pana doktora, a s tímhle pnem doktorem, nemám žádné problémy. Palec nahoru ;)

• Jindra Šimáková

Fyzioterapeut,

• Nemám slov k chování staré paní Šimákové. Ta by se hodila do koncentračního tábora. Zato mladá paní Šimáková, to je o něčem jiném. Asi si tam děvčata s tou rašplí pěkně užijou.

• Lubomír Šmrha

Ortoped, MUDr.

• P

- ochotný, jako málo který lékař ! A hlavně pomůže !! Sluší se jen poděkovat !!!

• Pan MuDr.Jaroslav Komárek je velmi schopný specialista s citem k nemocným lidem.

• Václav Bejblík

• D

V jedenácti letech mi začaly velké a bolestivé problémy se zubama. Prošla jsem si pěknou řádkou zubařů a odnesla jsem si spoustu bolestivých vzpomínek, traumat a fóbii ze zubařů a jejich nelítostných zákroků do života. Když jsem přišla poprvé k panu doktoru Bejblíkovi, třásla jsem se v sedačce a byla jsem bílá jak stěna. Dnes se již netřesu, ani se o mě nepokouší infarkty a ani neodkládám dál a dál návštěvy u zubaře. Pan doktor je velmi příjemný, klidný a soucitný člověk, stejně jako jeho sestřička, se kterou jsou bezvadně sehraní, a oba mírní bolest už jen svou přítomností. Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla tu čest potkat a absolutně mi nevadí za ním jet do Soběslavi z Prahy. Lituji všech lidí, kteří chodí jinam.

• Velice příjemný pan doktor.Chodím k němu beze strachu, snaží se léčit a zachránit každý zub, zbytečně netrhá. Je to odborník na svém místě, ochotný vždy pomoci.Děkujeme za něj, jsme velmi spokojeni.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Markéta Tomášková

Fyzioterapeut, MUDr.

• D

Paní doktorka je sice ochotná leč bohužel plete si levou a pravou stranu zad a její snaha mi odstranit blokády na zádech mě vyřadila z normálního provozu na tři měsíce na zádech sem měla zhmožděniny.Jelikož mám zkušenosti i s jinými rehab.lékaři musím zkonstatovat :K téhle paní dr. už určitě ne.

• Vynikající ochotná p.doktorka,milá,vše důkladně vysvětlí a poradí.Všem doporučuji opravdu kdyby takových lékařů bylo víc

• Štěpán Stanislav

• L

Celý život byla pro mne návštěva zubaře něco, co jsem odkládala, radši v bolestech trpěla. Pak jsem poznala pana doktora Štěpána.Je to naprosto dokonalý odborník a s jeho lidským přístupem jsem se úplně přestala bát. Sestřička také moc příjemná osoba.

• ..úplně dokonalý lidsky i odborně....

• Estera Kališová

Internista, Diabetolog, MUDr.

• Č
      Umístění: Poliklinika SoběslavSlužby: diabetologická konzultace

VELMI !!! DOBRÁ a hodná paní doktorka. Odbornice na svém místě, která se pacientovi věnuje na 100%. Za nás pacienty moc děkuji.

• V

Velmi dobrá lékařka, chápající, příjemná

• Monika Hnojnová

Dermatolog,

• J
      Umístění: Dermatovenerologická ambulance

Pani doktorka mi vyrazila dech svym skvelym pristupem k pacientovi. Jeji uprimny zajem na vyreseni problemu me neprestaval prekvapovat. Ochotne nabizela obvolani dalsich odborniku. I kdyz zakrok nebyl mozny v jeji ordinaci, velice mi pomohla nebyt na problem sama. Jeji zajem trval i kdyz neni mym osetrujicim lekarem. Vic takovych lekarek. Moc dekuji.

• T

Paní doktorka je bohužel lékař, který neléčí potíže ale pouze příznaky.
      Když jsem k ní přišla s hrozným ekzémem na dlaních, který se mi během několika dní rozjel tak, že jsem měla tak oteklé a bolavé prsty, že jsem je nemohla ani ohnout, tak nejen, že jsem v čekárně strávila 4 hodiny, ale celá prohlídka nakonec trvala asi 4 minuty, kdy se mi doktorka koukla na ruce, napsala mi silné kortikoidy s antibiotiky a slabší kortikoidy, které mám použít, samozřejmě mi doporučila drahé produkty od výrobce se kterým má nepochybně smlouvu. Jedinou její radou bylo, abych teď nenosila prstýnky (jako kdybych je vůbec přes ty nateklé buřtíky mohla natáhnout), nevyjádřila se vůbec k žádným omezením týkajícím se například stravy, která jsou při léčení/udržování ekzému v klidném stavu velmi důležitá, vše jsem si musela zjistit sama.
      Při příští kontrole naordinovala imunomodulátory s tím, že mám od opakujícího se ekzému a používání kortikoidů tenkou pokožku. Rady samozřejmě zas žádné.
      Když jsem měla jít na další kontrolu, paní doktorka nebyla přítomna a sestra mne objednala až za měsíc a půl a to jsem zrovna měla další akutní komplikace a říkala jsem jí o nich!
      Na další kontrolu už nejdu, navštívím raději homeopatku, která mi bude věnovat několik hodin a bude mít opravdový zájem mi pomoci.

• Pavel Havrlant

• F
      Umístění: Poliklinika SoběslavSlužby: extrakce zubu, chirurgická extrakce zubu ("moudráky")

K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit.
      To samé oceňuji i ze strany sestřičky.

• P
      Umístění: Poliklinika SoběslavSlužby: zánět u 5 letého dítěte

Velice neprofesionální přístup. 5 letý syn měl zubní kaz asi před půl rokem. Důrazně jsem pana zubaře informovala, že syna zub velmi bolí. Vždy to skončilo tím, že brečí a syna už 3x neošetřil. Je pravda, že syn se bojí, ale pan zubař na něj- otevři tu klapačku, zvyšoval hlas a byl opravdu nepříjemný. Nyní se mu udělal zánět. Pro nepřítomnost pana Havrlanta jsme museli jít k jinému zubaři, který si se synem bez problémů poradil a zub mu vyvrtal. Bohužel se mu po týdnu opět udělal zánět. Pan Havrlant syna opět neošetřil a se slovy Adame vypadni a už sem nechoď. Jsme se rozloučili. Před tím jsem volala sestřičce, že přijdeme, že je to akutní a byla opravdu nepříjemná, ostatně jako vždycky. Opravdu nedoporučuji k panu Havrlantovi chodit s dětmi. Nemá trpělivost a je hrubý.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře