Vojtěch Babánek, ortoped Praha

Vojtěch Babánek

Ortoped Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zárubova 497, Praha
Ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Pan doktor Babanek, to je případ sám pro sebe.... Praktická lékařka mi vypsala doporučení k ortopedovi s podezřením na skoliozu a kyfozu... Pan doktor se mi doslova vysmál.... Koukal na mě jak kdybych si to vyčaroval a měl mě za simulanta... To bych ještě snesl, i to, ze mi poté řekl ze moje doktorka je Blba a ze nic neví a neumí.... Řekl ať jdu na par rehabilitaci a měl pokoj...... Pak jsem navštívil jinou ortopedii neb mě zadá stále bolela a hned bylo vše jinak.... A ještě jsem dostal vynadano ze jsem nepřišel dřív, po vyrknuti jména pan Babanek se na mě paní doktorka na poliklinice jen usmala a řekla ze to je expert všech expertu.... Co mě ale maximálně vytocilo bylo to, ze přítelkyně měla akutní problém s ramenem.... Byla zelená jak sedma a už to úplně nedavala... Po shlédnutí otevírací doby u pana experta babanka jsem ji řekl ze skočime tam.... Otevírací doba do 18,00h..... Když jsme tam přišli byla prázdna cekarna, nikde nikdo....asi po 15 minutách vylezla sestra s citronem v obličeji.....přítelkyně ji vysvětlila oč jde a ze je to akutní..... Co následovalo mě celkem zarazilo.... Já vás objednam na zítra...... Tak jsem se zeptal jestli by to nějak neslo ze tam nikdo není a otevírací doba je až do 18,00h.... Reakce sestry, ne já ji objednam pan doktor konci, na dotaz proč když ma otevírací dobu do 18,00 mi přišla odpověď ze pan doktor si muže odejít kdy chce, ze je jenom na něm kdy si skončí...... Tak jsme sjeli na Chirurgii do krče, ano vím ze na chirurgii s ramenem ne, ale ortopedie v Krči není... S úsměvem ve tváři přítelkyni sestra přijala přítelkyni......závěr Pana doktora rozhodne NEDOPORUČUJI!!!!!!!


I
Ověřeny pacient

Pro mě je to pan doktor Sádra. Všechny mé problémy řešil vždy jen sádrou. Pokud chcete opravdu vyléčit, k panu doktorovi nechoďte


L
Ověřeny pacient

Včera jsem byla u pana doktora se synem a po přečtení názorů na této stránce jsem tam nejela s dobrým pocitem, ale byla jsem příjemně překvapená, pan doktor byl naprosto v pohodě, jednal věcně, ale velmi slušně, doporučil nám ortopedickou pomůcku, prostě jsme byli naprosto spokojeni.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor Babánek mě léčí už dlouhou dobu a vždy jsem s ním byla naprosto spokojena. Je pravda, že je trochu bručoun, ale jako lékař je to zkušený specialista.


Ověřeny pacient

cca 2 roky zpátky mě začalo poměrně silně bolet pod kolení češkou v místech kde končí holeň. Pan Babánek mi nebyl schopen říc co s tím mám ani proč to bolí předepsal mi tedy elektro léčbu která vůbec nezabrala po tém se rozhodl mi dát nohu na měsíc do sádry s tím že když mi jí sundal na koleni už sem měl výrustek ani tehdy mi však nedovedl říc co to je a závěrem jeho diagnozi bylo to že to chce klid a za čas se to srovná samo. nechápu tedy proč mi to neřekl hned na začátku nevím ale podle mě todle moc odborné nebylo kor když ortoped kterého jsem navštívil následně hned věděl co mi je postaral se o to aby se to dále nezhoršovalo a začalo zklidňovat také dodal že dávat to do sádry byla blbost a že o Panu Babánkovi už slyšel tak že žádné překvapení... já ho tedy rozhodně nedoporučuji nikomu kdo nechce strávit nesmyslnou a neefektivní léčbou hromadu času za cenu toho že u pana doktora bude stále a dokola označován za simulata


M
Ověřeny pacient

U Dr. Babánka jsem byla s dcerou v rámci skríningu kyčlí u novorozenců. Jako odborník na tom nebude asi nejhůř, nicméně jeho hlavním problémem je přístup k pacientovi, který se rovná totálnímu nezájmu. Jeho komunikační a sociální dovednosti jsou naprosto mizerné. Nedovede si získat důvěru pacienta, což je u matky novorozence zásadní, obzvlástě pokud navrhuje terapeutický postup s významným dopadem na další průběh života dítěte.S dcerou jsem nakonec přešly k jinému ortopedovi, protože mě Dr.Babánek prostě nepřesvědčil o správnosti svého diagnostického a terapeutického postupu.


Svědomitý odborník


Ověřeny pacient

Jeho první léčba bolesti mého zápěstí začala prášky na bolest a neurčitou mastí. Samozřejmě to nezabralo, nebyl schopen mi ani říct, co mi je, proto ruku "pro jistotu" dal do sádry.
Se zápěstím se léčím dodnes.


Těhotnou paní, která měla problém s kotníkem poslal na RTG, ačkoli mu říkala(bylo i vidět), že je těhotná, že na něj nechce a že bude klidně až do konce těhotenství o berlích, ale on trval na svém, seřval ji a ještě pracovnici na rentgenu...
Mně osobně se vysmál, řekl, že to není možné, ale poté, co jsem přišla se snímkem a on si ho prohlédl, tak mu ztuhl výraz, ale svůj omyl neuznal a jen napsal proudy na rehabilitaci. Nyní vyřešeno jako vrozená porucha kloubů (miniaturní čéška apod..)s vyhlídkou na plastiku kloubu a vazů...


Maximální spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti