Zubní ordinace
Na Líše 16, Praha

Zubní ordinace
Převoznická 6/738, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Dobrý den, Bohužel dcera díky paní zubařce přišla o zub. I přesto, že jsme na kontrole byly a ptala jsem se několikrát, proč zub dceru bolí ihned po vrtání 3 dny hodně, poté dlouho občas trochu. Bylo mi divné, že po vrtání stále byl vidět černý kaz. Bylo nám řečeno, že nerv je někdy citlivý. Měl nám být doporučen okamžitě rentgen a zub měl být řádně vyšetřen! A to už před vrtáním. Vleklý zánět způsobil úplné rozpuštění kořenů zubu a následně velký váček na dásni, pak nutné vytržení stoličky. Náměstí nás napadlo nechat vyšetřit dceru jinde. To bylo opravdu z mého pohledu zanedbání lékařské péče. Po tomhle zážitku bych tuto paní doktorku nikdy nedoporučila.

Paní zubařku Tatkovou *DOPORUČUJI *. :-)
Chodím k ní se synem už 6 let a má k dětem perfektní přístup.Syna při první návštěvě v ordinaci seznámila s nářadím a vždy mu říká,co mu dělá,nebo dělat bude. :-)
Její práce je precizní a bezpolestná.

Velmi doporučuji. Paní doktorka je citlivá a na pacientech jí záleží, vše dělá pečlivě. Chodím k ní od dětství a ani jednou mě nenapadlo ji změnit. Před dvěma lety jsem měla problém s předním zlomeným zubem, náhrada zpočátku nechtěla držet a nebyla jsem zvyklá, že na zub nějakou dobu nesmím kousat. Paní doktorka mi zub pokaždé znovu vymodelovala a přidělala, není to skoro vidět a už rok drží skvěle. Navíc jsem za celou tu dobu a x návštěv nezaplatila víc než 30 Kč za návštěvu. Moc se mi líbí, že paní doktorka respektuje sociální situaci pacientů a netahá z nich peníze (narozdíl od jiných stomatologů, co jsem od známých slyšela). Je taky moc hodná).

Velmi skvělá paní zubařka.Velice příjemná k dětem.Můj syn k ní chodí od jednoho roka a nikdy se nebál otevřít pusu.Můžu vřele doporučit.

Tato paní zubařka je nejlepší jakou si kdo může přát. Problémy řeší až do konce jeho trvání a je důsledná ve svém počínání. Za celou dobu, co k ní chodím mi hodně pomohla a vše dělá jak nejšetrněji to jde. Prostě si na ní nemohu stěžovat.
Velmi ráda k ní chodím.

Dětská paní zubařka je strašně milá k dětem a vždy nám dobře poradila.Mám tříleteho syna a vůbec se jí nebojí,a to k ní chdíme od jednoho roku.Můžu doporučit.

Výborná dětská zubařka. Dítěti vše nejdříve vysvětlí a teprve potom začne pracovat. Výborný je i systém preventivních prohlídek, které žáci ZŠ Na líše absolvují se svým učitelem. Pokud paní doktorka objeví problém, pozve dítě s rodičem na ošetření. Tuto službu jako rodič vítám.
Moc paní doktorku doporučuji a svým dětem jí závidím.

Výborná paní zubařka, velice citlivá a šetrná. K dospělým i dětem se chová jemně (ordinuje v budově ZŠ), pamatuje si pacienty a jejich "zubní" historii, zajímá se i o soukromí pacientů (komu se jaké narodily děti apod.).Moc ji doporučuji.