MUDr.

Vladislav Hospodár verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• MEDITERRA s.r.o.

U Malvazinky 7, 15000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• Jsem moc ráda, že mi plastiku vazu v koleni dělal pravě MUDr. Hospodár. Je to nejlepší ortoped ke kterému jsem se s kolenem dostala. Zákrok byl proveden perfektně a ve srovnání s předchozí plastikou vazu jsem po dvou měsících po operaci byla schopná s kolenem dělat o 80% víc než před tím. Žádné otoky, bolest v normě, rozsah skoro plný.
    Je to profesionál, jeden z tisíce, neskutečně šikovný. I taková punkce nebo injekce do kolene jsou zcela bez bolesti. Měla jsem opravdu štěstí.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Josef Kiliján
    Josef Kiliján
    Holubova 16/2511, Praha
    U pana doktora jsme dnes absolvovali sono kyčlí 4 týdenního miminka. Čekání: 0 min, sestřička je milá a superochotná,… Více

Martin Jeřábek
    Martin Jeřábek
    Brožíkova 6, Praha
    Tento člověk opravdu velmi dobře rozumí svojí profesi. Myslel jsem si že k němu jdu s komplikovaným problémem,… Více

Marie Macháčová
    Marie Macháčová
    Karla Engliše 3221/2, Praha
    Já byl s léčbou u ní vždycky spokojen, když jedna léčba nezabrala, našla jiné řešení, u vložek do bot mi neradila,… Více

Milan Kutáček
    Milan Kutáček
    Stroupežnického 18/522, Praha
    K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy… Více

Radovan Hora
    Radovan Hora
    Terezie Brzkové 15, Plzeň
    Velmi dobrý dojem, slušné zacházení, příjemné prostředí. Velmi dobře hodnotím osobní přístup lékaře k pacientům.… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

dostala jsem se sice na doporučení, ale pan doktor byl úžasný, spravil mi rameno na jedničku. Už je to pár let, ale je stále jako nové. A to si mě předtím doktoři jinde mezi sebou přehazovali 2 roky.. Profesionální přístup, k tomu sympaťák a krásnej chlap, kterého jsem si na chodbě první návštěvu díky absenci bílého pláště spletla s pacientem ( naštěstí jen v duchu :-)), i další pooperační péče i přístup ostatního personálu - jen ráda Malvazinky doporučím ostatním. Že je tam stále narváno je jen logické :-)))

• P

Bez diskuze nejlepsi ortoped v Cechach. Dal mi dohromady uplne urvane koleno. Leze ACL a MCL vazu. Je na nem videt, ze svoji praci zije, bavi ho, dela ji s radosti, nadhledem a naprostou preciznosti. Proste clovek na svem miste. Cela klinika mu slape. Profesionalni a "lidsky" pristup jaky sem nikde jinde nezazil. Nejlepe to asi popsat tak, ze sestricky se ke me chovaly jako kdybych byl jejich vlastni syn:)

• J

Malvazinky super klinika a pak doktor Hospodár úžasný velká spokojenost.
      J.Červenka

• S

Po velmi zdařilé operaci kyčelního kloubu, mohu jen hodnoti v superlativech. Výborný oparatér i člověk, který má své oddělení na špičkové profesní úrovni. Děkuji

• P

S léčbou MUDr. Hospodára jsem se setkal před mnoha léty v ÚVN ve Střešovicích. Jako bývalý vrcholový sportovec jsem měl značné problémy s koleny. Vystřídalo se na mé léčbě mnoho ortopedů, fyzioterapeutů a rehabilitačních pracovníků a pořád nic. Až léčba MUDr. Hospodára mě pomohla. Od té doby nemám problémy, normálně sportuji. Moc mu děkuji.

• Právě jsem přišel domů z nemocnice po plastice vazů. Nemám absolutně žádný důvod k sebemenší stížnosti na cokoli okolo operace a následné péče. Pan doktor je naprostý profesionál a nebojím se říct kouzelník. Po operaci jsem měl minimální bolesti i bez tišících léků, které jsem dostal pouze po operaci pak už nebyli třeba. Co se týče personálu oddělení A1 na Malvazinkách nevím, jak vyjádřit naprostou spokojenost snad jen říct,že lepší jsem nikde nezažil. Všichni maximálně ochotní a vstřícní.

Václav Červený

• Vážení, považuji za veliké štěstí, že mi koleno dával dohromady právě pan primář. Je to velkej profík a to že se stará o repre sportovce, prostě není náhoda. Tím víc si cením, že se postará i o "normální lidi" jako třeba mě. Dělal mi před lety plastiku vazu, vždy mi vše ochotně dopodrobna vysvětlil a navrhnul nejlepší řešení. Nyní jsem si rozsekal meniskus a koleno mi dal znovu do kupy. Jeho přístup byl vždy super, stejně jako jeho sestřičky a vůbec všichni na Malvazinkách měli nadstandartní přístup k pacientovi. Jeho ordinace je vždy narvaná, protože má obrovskou reputaci, ale vydržte...je prostě nejlepší! J.Rus

• Mám plastiku vazu na levém i pravém koleni. Obě operolaval Mudr. Hospodár, první v roce 2001 a pravé koleno nyní v srpnu 2010 na Malvazinkách. A můžu potvrdit , že je to skvělý ortoped, nejlepší v ČR. Po prní plastice jsem se bez problémů vrátil po 6 měsících k fotbalu. nyní 2 měsíce po operaci a ani nevím, že jsem na nějaké byl. Koleno drží, nic nebolí. Všem doporučuji

• Doktor Hospodár je jedním ne-li nejlepším ortopedem u nás. Jsem po operaci kolenou a absolutně si nemůžu stěžovat. Ačkoli rozhodně nejsem VIP klient nebo krasavice jak tu spoustu lidí naznačuje, vždycky mě na chodbě pozdraví a nemám s ním absolutně žádný problém.

To, že jsem se k němu dostala beru jako obrovskou výhru a s klidným srdcem můžu říct, že pokud to půjde, tak veškeré obtíže spojené s pohybovým aparátem budu řešit zásadně jen na Malvazinkách, resp. u p. doktora Hospodára. A jestli někomu vadí, že někdo nazývá věci pravými jmény, je to jeho problém a ne doktorův.

Samozřejmě že i zdravotnický personál je skvělý a vždy se člověku snaží pomoct, nebo taková je alespoň moje zkušenost.