Zubní lékař
Antala Staška 80/1670, Praha

Umístění: Zubní lékař Jiný

Neempatický a arogantní zubař. Hystericky na mě křičel v návaznosti na popis mého stomatologického problému. Jiná paní doktorka, která byla při této konzultaci přítomna musela sama pana ukřičeného zlého Matěnu poučovat, aby už se mnou přestal takto hystericky neprofesionálně jednat. Bylo to strašné! Připadala jsem si jako v roce 19xx, kdy bylo běžné, že doktor křičel na pacienta.

Umístění: Zubní lékař

Nechápu názory, že pan doktor je arogantní atd. Naopak, je skvělý, přátelský, vtipný! Nejdřív mě prohlédl, řekl mi co a jak a za co se jak platí. Pak mi dal vybrat. A udělal mi dva zuby a ještě byl ochotný nechat mě zaplatit část a tim, že zbytek mu doplatim co nejdříve.

Umístění: Zubní lékař ošetření zubního kazu

Hodně špatný zubař. Už chodím k jinému. Kdybych u něj zůstal, tak jsem bez zubů a bez peněz. Účtenky nedává, nechá si platit i za věci, které hradí pojišťovna. Přehlídne kaz, možná špatně vidí a nebo schválně, aby pak byl dražší zákrok.

Pana doktora navštěvujeme s manželkou už 16 let. Kdykoli jsme potřebovali, našel si čas na urgentní zákrok. Přestože svou praxi vykonává desítky let, stále se dál vzdělává. Pacientům vždy vysvětlí, co a proč bude dělat a ochotně odpoví na každý dotaz. Více takových lékařů!

Tak já rozhodně nesouhlasím s názorem, že by pan doktor hlavně trhal zuby, naopak se je snaží zachraňovat, mě osobně odmítl návrhy na vytržení některých zubů a udělání nanovo. Trhat umí a to jak pořádné zuby (přerostlá osmčka), tak rozpdlé zbytky (zbytky po šestce). Nikdy mě netlačil do nadstandardů, ale úplně obyčejnou českou amalganovku prostě nedoporučuje, to radči nějakou obdobnou německou (tu českou nám hradí sice pojišťovna, ale věřím mu, že ta německá má určité tvrdostní parametry jiné).
Jeden z můstků se mi sice uvolnil, takže jej musel přidělávat na dvakrát, ale to buď je spíš chyba laborky při výrobě můstku, nebo se mi ten zub mohl taky stihnout trochu obrousit a už to úplně nesedělo (na podruhý ji přidělal a drží už několik let).
Jediný co mě dodnes u něj mrzí, že mi tu mojí pěknou velkou osmičku nedal (prý higienické důvody - já myslím, že jí má někde ve zbírce).
Jo a ještě mě odmítl trhat a vrtat bez umrtvení (ale to se mu nedivim ono se to asi dělá líp, když se u toho pacient nekroutí bolestí), ale můj problém s alergií na daný oblbovák vyřešil použitím jiného, po kterém již horečky nemívám.

Souhlasím s většinou hodnotících. MUDr. Matěna je nepříjemný, arogantní a nenechá pacienta vybrat způsob
zákroku. Když se to pak právě nepodaří, nepřipouští svůj podíl. Též souhlasím s tím, že je drsný až neurvalý. Stvrzenky sice vydává, ač nerad. Ovšem taková jeho stvrzenka je bezcenná, když neobsahuje podrobný rozpis práce a materiálu, není očíslována (tudížneevidována) a neposkytuje žádnou záruku na uplatnění reklamace.
Přitom podle zákona se na stomatologii záruka vztahuje. Zavání to též daňovým podvodem. Na žádost o doplnění se vyjadřoval neuctivě až vulgárně. Pokud se mu něco "podaří" pokazit, nestydatě to svede na pacienta, hned nabídne nápravu za velké peníze a když je nemáte, zaplacené provizorium nevydrží ani do druhého dne. Atd., atd....

u pana doktora jsem pomerne kratce, ale zatim jsem velmi spokojena. ze zubaru mam paniku, ale u nej se nijak zvlast nebojim. osmicku mi vytrhl tak, ze jsem se ani nestihla leknout, o nejake bolesti ani nemluve. zaplomboval mi zuby ktere podle vseho uz zaplombovat nesly. poplatky samozrejme jsou, ale vzdy upozornuje predem a nikdy mi nic nevnucoval. popravde - v krcske nemocnici mi jednou na pohotovosti vyuctovali za 2 vterinovy zakrok 500 Kc a ja zaplatila jenom protoze mi bylo nebyvale zle. tohle povazuju za zlodejinu, nikoliv kdyz Vam lekar oznami platbu predem a mate moznost volby jako u Dr. Mateny. jeste musim pochvalit sestricku :)

Nepříjemný,neochotný,po profesionální stránce velmi slabý.Také je nešikovný,koutek mi též natrhl.

po dlouhé době jsem byla u zubaře, a musím říct, že pan doktor je zlatíčko, trhá zoubky jedna básen, co se týče ústní hygieny vše mi vysvětlil, kolik stojí taková procedura, prostě paráda, jo a účtenku jsem dostala automaticky.a sestřička je moc milá a hodná, zatím musím jenom chválit tak atˇ je to tak nadále.