Soběslavská 2062/44, Praha
IDENTITY GROUP® a.s.

Umístění: IDENTITY GROUP® a.s.

Vřele doporučuji. Pan doktor je skvělý lékař a navíc jeho chování k pacientovi je topka. Škoda, že není mezi lékaři více takových.

Pan doktor je profesionál a není pochyb o tom, že svému oboru velmi dobře rozumí. Mimo to je i velice milý, zodpoví všechny otázky a dokáže vám vysvětlit vaše problémy. Do ničeho vás nenutí, dá vám na výběr. Řekne vám vše na rovinu, ale citlivým způsobem. Byla jsem u něj na operaci čelistního kloubu a dopadlo to výborně. Prostě takhle si představuji správného doktora. (Jediná nevýhoda je to čekání v nemocniční čekárně. Holt si na něj musíte vyčekat frontu. Ale vyplatí se to!)

Pro mne je to zachránce - spolu s Mudr. Pavlíkovou mě operoval i přes to, že mi v jiné nemocnici nedokázali pomoct. jsem a budu jim vděčná. Vstřícní,lidští profesionálové.Díky za ně

Naprosto výborný doktor, schopný, citlivý. Zkrátka člověk na svém mísrě a já jsem nesmírně vděčná za to, že jsem se dostala do jeho péče. Veronika Z.

příjemný a velice ochotný.. byla semnad míru spokojena,,

Mudr. Machoň je ve svém oboru / čelistní kloub / nejlepší. Jeho přístup a jednání s pacientem je příkladné pro většinu kolegů. Eva

Pana doktora Machoně můžu jen doporučit.. Je to velmi milý a podle mě i dobrý doktor.. Má mnoho zkušeností a mně pomohl běhěm měsíce. Měla jsem problém s čelistním kloubem.. Dal mi první prášky.. A když nezabraly, tak mi udělal výplach a ten pomohl.. Pak mi taky trhal všechny moudráky a vše v pohodě! :-)

MUDr. Vladimír Machoň je jedním z mála specialistů na léčbu čelistního kloubu u nás v České republice, tudíž jsem od něj očekával solidní vystupování a dobře provedenou práci.Obojího se mi dostálo a ještě něčeho navíc, pan doktor je okouzlující člověk se smyslem pro své povolání, doporučuji ho tomu, kdo má obdobné problémy.

Praxe v oboru je vítana a pan doktor ji ma stoprocentni. Dokáže odhadnout pacienta i jeho náladu, zachova se tak jak je to nejprijemnejsi pro obě strany a vyborne provede kyzeny zakrok. Maximalní spokojenost

Pana doktora velice doporučuji, jemný, citlivý, milý a šikovný. Na vytrhnuí zubu jedině k němu!!!