IDENTITY GROUP® a.s.

(25 názorů)
Zobrazit lékaře

Centrum komplexní zubní péče a implantologie. Více

O nás

Ordinace

IDENTITY GROUP® a.s.

Soběslavská 2062/44

13000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Centrum komplexní zubní péče a implantologie.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Gabriela Pavlíková

  Zubař, MUDr.

  • G
   Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UKSlužby: mnohočetný zánět zubu

   Paní doktorka jako se zachovala jako opravdový profesionál s obrovským pochopením pro lidi s psychiatrickým onemocněním opravdu moc mi pomohla a to od srdíčka a to se cení nejvíce je vidět že dobří lidé ještě stále nevymřeli opravdu veliké díky s přáním toho nejlepšího do života a ještě jednou DĚKUJI Lucie Boušková


 • René Foltán

  Chirurg, Doc. MUDr.

  • Umístění: Ústní, čelistní a obličejová chirurgieSlužby: Horní a dolní čelist

   Dneska je to pět let, co mě doktor Foltán operoval horní a dolní čelist. Je to úžasný doktor a i člověk. Mohu ho jen doporučit. Od malá jsem měla problém s ústy. Nikdo nevěděl co s tím má dělat, jen pan docent Foltán.
   Díky němu mám hezká ústa a i úsměv.
   Budu mu vděčná celý život. Eva Smolíková

  • Z

   Zdeňka Šimanovská

   U pana docenta jsem na soukromé klinice Identity group absolvovala 2krát komplikovanou extrakci vždy 2 osmiček, kterou mi 2 jiní vyhlášení stomatochirurgové z důvodu hrozby porušení trojklanného nervu odmítli udělat a doporučili mi oba nezávisle na sobě jeho. Vše proběhlo zcela bez komplikací o což se pan doktor skvěle postaral i tím, že mě před operací s dostatečným předstihem informoval o tom, co musím pro prevenci komplikací dělat. O všech postupech jsem byla předem i v průběhu výkonu skvěle informována, přístup pana doktora byl až shovívaví, na to jak jsem byla vyděšená a na to jak nepoměrně komplikovanější operace je běžně zvyklý řešit. Vřele mohu doporučit !

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Vladimír Machoň

  Zubař, MUDr.

  • M
   Umístění: IDENTITY GROUP® a.s.

   Vřele doporučuji. Pan doktor je skvělý lékař a navíc jeho chování k pacientovi je topka. Škoda, že není mezi lékaři více takových.

  • Pan doktor je profesionál a není pochyb o tom, že svému oboru velmi dobře rozumí. Mimo to je i velice milý, zodpoví všechny otázky a dokáže vám vysvětlit vaše problémy. Do ničeho vás nenutí, dá vám na výběr. Řekne vám vše na rovinu, ale citlivým způsobem. Byla jsem u něj na operaci čelistního kloubu a dopadlo to výborně. Prostě takhle si představuji správného doktora. (Jediná nevýhoda je to čekání v nemocniční čekárně. Holt si na něj musíte vyčekat frontu. Ale vyplatí se to!)

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře