Praktické zubní lékařství
Seydlerova 2451, Praha

Umístění: Praktické zubní lékařství

Pan zubař mi bez nějakého většího vysvětlování řekl, že plomby, které mám je nutné všechny vyměnit, protože jsou popraskané atd. Po návštěvě dentální hygieny, kde mi paní řekla, že plomby mám v pořádku jsem moc rád, že jsem panu zubařovi neskočil na jeho tvrzení, ani nechci domýšlet, kolik by mě to stálo. NEDOPORUČUJI

Umístění: Praktické zubní lékařství ošetření zubního kazu

Nejlepší zubař co jsem kdy zažila. Velice profesionální doktor s laskavým přístupem. Naprosto bezbolestné zákroky a k tomu lidové ceny. Jezdím za ním 80km a nelituji. Dokonce jsem se k zubaři začala i těšit.

Umístění: Praktické zubní lékařství zánět

Osobní zkušenost: nekvalitní ošetření, chybně léčený a nedoléčený zánět, nekvalitní zhotovení korunky...Vše mám potvrzeno nezávisle jinými lékaři ze dvou různých zařízení, když mi zde lékařka odmítla napravit a řešit akutní stav...Jen pořád dokola že oni provedli vše v pořádku a zuby jsou v pořádku a ať přijdu za pár týdnů na kontrolu... Reklamace a hlavně odborné pomoci se zde není možné domoci...Čert vem čas a peníze...ale jde o zdraví. Pokud máte zásadní problém doporučuji se tomuto centru obloukem vyhnout. Max. tak plombu, pokud si ceníte svého zdraví, tak nic víc tam není radno riskovat...

Nejlepší pan doktor, stomatolog kterého se nebojím a mám k němu plnou důvěru. Od doby co k němu chodím, nemám absolutně problémy se zuby, to co dělal on je perfektní. Je pečlivý, strašně šikovný a především miluje svou práci a je to hodně znát. Neměnila bych! A to,že se něco doplácí? Není to tolik a mít výborného zubaře stojí i za víc :)

Za svůj život jsem vyzkoušel mnoho zubařů - arogantních, všeumělů, známých a nebo prostě zvláštních. Až tady jsem našel něco co do té doby ne. Zkušenost a hlavně opravené zuby po x letech. Ano něco to stálo , ale nové auto také něco stojí. Děkuji MUDr. Dvořákovi

Nechodím přímo k panu doktorovi, ale již jsem v tomto zařízení vystřídala 3 stomatology (vždy odešli). Chtěla bych tímto spíše ohodnotit samotné centrum, které pan doktor vede, a proto dávám neutrální hodnocení. Ačkoliv toto zařízení působí velmi příjemně, chování recepčních je neprofesionální. Minule jsem byla objednána na 8. hodinu, přišla jsem o 30 minut dříve, kdy na paní doktorku čekala pacientka, kterou velmi bolel zub. Paní doktorka nebyla na pracovišti, což jsme se dozvěděly až po vlastním dotázání (přičemž při příchodu se pacient hlásí ke komu jde a na kolikátou je objednán), bylo nám řečeno, že paní doktorka uvízla v zácpě. Paní doktorka dorazila kolem 9. hod. A jaký byl náš údiv, když jako první šla pacientka, která byla objednána až po nás (myslela jsem, že jí dají umrtvení a posadí zpět do čekárny, jak to paní doktorka často dělá). Bohužel pacientka šla na fixaci rovnátek, což jsme zjitily až po další hodině a půl. Během této doby jsem šla za recepční, ta na mne velmi nezdvořile vyštěkla (ačkoliv já jsem nijak neprojevovala svou nespokojenost), že musím prostě počkat. Po rovnátkách vzala sestřička dalšího pacienta, který přišel po nás (u čehož jsem zrovna nebyla neboť jsem si šla koupit alespoň pití). Poté se již dostala na řadu slečna s bolavým zubem a pak teprve já. A díky mému rozhořčení jsem se od setřičky dozvěděla, že jim recepce posílá čísla pacientů, jak je mají přijímat za sebou a že to zbacaly dámy na recepci. Tudíž až budu chtít příště přijít jako první, zjevně budu muset přijít jako poslední, nechápu tedy k jakému účelu centrum zavedlo pořadové lístky. Na řadu jsem se dostala v půl dvanácté a za 15 minut jsem byla ošetřena. Slečna s bolavým zubem tam ještě stále seděla s umrtvením. Chtěla jsem si stěžovat výš, ale jak vidím hodnocení pana doktora, tak by to evidentně nemělo smysl. Dámy na recepci jsou evidentně znechuceny svou prací a myslím, že jejich místo by jistě rádi zastávali lidé, kteří práci potřebují a budou si jí i vážit.

Předem upozorňuji, že nejsem člověk, který si stěžuje. Po rutinní návštěvě, kdy předtím žádný zub nebolel, jsem od pana doktora Dvořáka odešla s vyvrtaným zubem a objednaná na další 2 návštěvy. Bohužel od té doby zub bolí, negativně reaguje na studené jídlo, nemohu pořádně skousnout. Pan doktor je arogantní, nestará se o pacienta, zákroky nevysvětlí, o cenách ani nemluvě. Příští měsíc jdu k němu na trhání osmiček. K tomuto zákroku mi pouze sdělil "ty zuby musí ven". Nic bližšího jsem se od něj nedozvěděla. Sestry v ordinaci mluví lépe rusky než česky, je zřejmé, že pan doktor spíše než na blaho pacienta kouká na blaho své. Změním lékaře. Tuto ordinaci nedoporučuji'! T. Kejhová

Pani Spiclova dovolil bych si s Vami nesouhlasit p. Doktor mi delal in-lej plombu u zubu ktery byl na hrane
jestli lecit nebo ne riskla se plomba a bolelo to, pri reklamaci mi bylo uctovano pouze leceni a nova plomba sla
na ucet pana doktora. jak uz jsem podotykal je to mozna i o pristupu Nas k doktorum obecne , ja osobne si vzdy nechal vse vysvetlit poradit a nikdy nemel problem. Jen diky panu Dvorakovi(Borovcovi-stomatochirurg), mam dneska zuby v poradku a naprosto zdrave. Jinak slecna Lucie Pressburgova(hygienicka) je taky skvela a
vstricna.

také ještě dodávám,že mi pan doktor,nechává hodně dlouho trpět s dalším zubem,který není doléčený,a odmítá ho dál léčit,je to k neuvěření,a jsem zoufalá,nemám kam ted jít,taková lhostejnost a jen at si trpím,odkázal mi na chirurgii.Na to není slov.

Neuznává svoji chybu,a nezepta se na nic a ani neinformuje,a bere peníze o které mu jde,a za špatně odvedenou práci, a né o kvalitní práci,konkretně o korunky,které jsou špatné nekvalitní,a zpusobují i bolest a zabarvení,jde jen o peníze a ne o kvalitni která není tak levná,a běda když se ozvu aby se udelala náprava,jsem vykázaná domů a ma různé argumenty.nechapu jak to muže být a za placenou péči ktera neni,,lze se nekam odvolat,proti takovemu jednaní?,a jak je to s placením pojištovny není žádný přehled,už mi to stálo dost penez a jen trpím.