Umístění: jiné místo dlouhodobá péče o můj chrup

Jsem moc ráda, že jsem se dostala do péče p.dr. Vrábela. S takovým přístupem k pacientovi jsem se dosud nesetkala. Precizní práce, ohleduplnost, příjemné prostředí, velmi oceňuji, že pan doktor při zákroku říká co právě se zubem dělá. Vše vysvětlí, člověk nemá pocit že otravuje, naopak. Moc děkuji.

Umístění: ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrum trhani

Me pan doktor trhal moudrak a naprosta spokojenost. Velmi rychle pochopil ze ven nepujde tak ho rozrezal na ctvrtinky a bez jakehokoliv zapaseni vklidu vyndal ven.
To se vam standartne nestane. Uz jsem slysel i o zubarich kteri vam hodinu lomcuji celisti nez ho vytrhnou

Velmi zručný, ohleduplný a soucitný lékař, který to skvěle koulí s dětmi i s dospěláky. Využívá moderní materiály a metody k vynikající práci.
Po úraze předních stálých zubů mého desetiletého syna pan doktor velmi kvalitně ošetřil velmi poškozené kořeny zubů, které se dovivinuly a jsou stále vitální.
Moc děkuji za skvělý přístup a za perfektní práci :o))).
Určitě doporučuji návštěvu ordinace pana doktora Vrábela.

Velmi šikovný stomatolog s přátelským přístupem k pacientům, vždy mi poskytne prvotřídní péči a velmi dbá o pohodlí a bezbolestnost zákroku. S panem doktorem jsem po opravení několika zubních kazů velmi spokojen a mohu ho dále jen doporučit

Pětihvězdičkový stomatolog *****
Pana Vrábla znám dlouhé roky již od jeho studií, kdy byl velmi nadaným studentem, který se vypracoval v pražské Zidentě velmi rychle v mladého šikovného profesionála. Přátelské jednání, odborný přístup, jeho kvalitní práce s mikroskopem mě osobně fascinuje, opravil mi již několik zubů, z mé strany velká spokojenost. Jsem moc rád, že jsem narazil na tak skvělého zubaře, za kterým budu rád jezdit z Prahy i do jeho nového působiště v Havlíčkově Brodu.