O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Ludmila Žižková Jiný

Bohužel jsem musela k této lékařce, neboť moje skvělá zubařka je dlouhodobě nemocná. S paní doktorkou Žižkovou jsem nebyla vůbec spokojena. Její arogantní chování bylo velice neprofesionální. Dělala mi korunku, ošetření bylo velmi nepříjemné a hrubé. Výsledek je špatný, téměř nemohu kousat. Při skusu potraviny zub tlačí, někdy až bolí. Budu to muset vydržet, než se má zubařka vrátí aby mi zub opravila. Paní MuDr. Žižkovou rozhodně nemohu doporučit.

MUDr. Ludmila Žižková Jiný

Paní doktorku Žižkovou nedoporučuji. Mám pouze špatné zkušenosti. Zbytečně vrtá zdravé zuby a neléčí, jak by měla.
    Po vrtání kazu v zubu a léčbu osmičky mi to stačilo a ještě jsem tam nechala nehorázné peníze. Hned po zákroku mě objednala na další 3 kazy. Jelikož jsem týden nemohla kousat a bolest přetrvávala, vyhledala jsem jiného odborníka. Po RTG jsme zjistili, že žádné kazy nemám a vyvrtaný zub je skoro až k nervu - to mám opravdu ve 22 letech přijít takto zbytečně o zub? Co se týče osmičky, seřezávala mi dáseň, aby mohl zub lépe růst. To by ale musela seříznout celou dáseň a ne jen kousek... a teď bych nemusela řešit rozšířený zánět. Když jsem se na něco zeptala, bylo mi odpovězeno odbornými termíny a člověka odpálkuje, ať se už neptá a nezdržuje.
    Takže opravdu moc děkuji paní doktorce za její "profesionalitu", ale viděly jsme se naposled. :)

MUDr. Ludmila Žižková Jiný

Jsem velmi spokojen. Imantolog v Kyjich mi chtěl dát implantáty za vsechny zuby paní doktorka Žižková mi jich pár vytrhla a dala horní a dolní můstek. Jsem nadšený, konečně žiji naplno a můžu komunikovat, smát se atd. Dříve jsem mumlal s polozavrenymi ústy. A že si paní doktorka povídá během 4-hodinoveho zakroku občas se sestrou o dovolené a dětech atd? Mně to pomohlo se příjemně odreagovat. Jedině mi vadilo, že jsem se nemohl zapojit. A ceny? Vzdy jsem měl výběr mezi levnější a dražší verzi, pokud to bylo možné.

MUDr. Vít Vrábel trhani

Me pan doktor trhal moudrak a naprosta spokojenost. Velmi rychle pochopil ze ven nepujde tak ho rozrezal na ctvrtinky a bez jakehokoliv zapaseni vklidu vyndal ven.
    To se vam standartne nestane. Uz jsem slysel i o zubarich kteri vam hodinu lomcuji celisti nez ho vytrhnou

ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrum

A opět jedno velmi špatné hodnocení na toto zdravotnické zařízení a jeho personál, jedno hodnocení jsem již napsala přímo k jeho majitelce paní Žižkové a tady je nové hodnocení. Můj syn po půlroce - pravidelné kontroly - již jsme ze Zidenty odešli (celá rodina) šel k jiné lékařce a ta mu zjistila že má 5 kazů, nevím jestli je to za půl roku možné - nejsem doktor - takže předpokládám že péče v Zidentě byla opět pouze o tom, jak vytáhnout z pacientů co nejvíce peněz a za nic.Celá rodina jsme tam cca v řádu dvou let nechali přes dobrých 30 tisíc korun a nyní nám všem zjistili hromadu neduhů v ústech. Tak za tyto peníze bude asi někde chyba.....myslím si, paní doktorko, zdali toto vůbec čtete, že byste se měla jako majitelka takového zařízení zamyslet nad tím, jaké služby a za jaké peníze vůbec poskytujete. Rozhodně toto zařízení nedoporučuji a když se podíváte konkrétně na lékaře MUDr. Žižkovou - tak přímo tuto paní doktorku také nikdo nedoporučuje. Na utrácení peněz bych si představovala něco lepšího, kvalitnějšího a levnějšího!!!!

Kontakt

Preislerova 748/3, Praha 10300 Zobrazit v Goole Maps