ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrum

Nejbližší zařízení

• Lucie Losertová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• J

Byl jsem mile překvapen pečlivostí a ochotou, kterou předvedla mladá a sympatická dentalní hygienistka. Kvalitně odvedená práce a srozumitelné podání veškerých informací - Velice doporučuji!!!

• Z

Nejlepší dentální hygienistka!!! Šikovná, usměvavá, pečlivá..na její péči se vždy těším :) zkrátka radost k ní chodit :))

• Vít Vrábel

Zubař, MUDr.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: dlouhodobá péče o můj chrup

Jsem moc ráda, že jsem se dostala do péče p.dr. Vrábela. S takovým přístupem k pacientovi jsem se dosud nesetkala. Precizní práce, ohleduplnost, příjemné prostředí, velmi oceňuji, že pan doktor při zákroku říká co právě se zubem dělá. Vše vysvětlí, člověk nemá pocit že otravuje, naopak. Moc děkuji.

• V
      Umístění: ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrumSlužby: trhani

Me pan doktor trhal moudrak a naprosta spokojenost. Velmi rychle pochopil ze ven nepujde tak ho rozrezal na ctvrtinky a bez jakehokoliv zapaseni vklidu vyndal ven.
      To se vam standartne nestane. Uz jsem slysel i o zubarich kteri vam hodinu lomcuji celisti nez ho vytrhnou

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Ludmila Žižková

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: ZIDENTA s.r.o., stomatologické centrumSlužby: Jiný

Jsem velmi spokojen. Imantolog v Kyjich mi chtěl dát implantáty za vsechny zuby paní doktorka Žižková mi jich pár vytrhla a dala horní a dolní můstek. Jsem nadšený, konečně žiji naplno a můžu komunikovat, smát se atd. Dříve jsem mumlal s polozavrenymi ústy. A že si paní doktorka povídá během 4-hodinoveho zakroku občas se sestrou o dovolené a dětech atd? Mně to pomohlo se příjemně odreagovat. Jedině mi vadilo, že jsem se nemohl zapojit. A ceny? Vzdy jsem měl výběr mezi levnější a dražší verzi, pokud to bylo možné.

• N

Dokud jsem do Zidenty docházela bez toho, abych měla nějaký problém, byla jsem spokojená. Jakmile se však větší problém objevil, doktor nebyl schopen správně určit diagnózu. Nesprávným určením diagnózy (kterou provedl bez rentgenu a strávil jím cca pět minut), mi prodloužil léčbu a bolesti. Po zjištění pravého problému na pohotovosti, byl přístup Zidenty - zejména doktorky Žižkové velice laxní až nepříjemný. Nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře