Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
222 58.....

Běžný termín

Celokeramická korunka • od 7 000 kč

Dentální hygiena • od 1 200 kč +7 Více

Domaci běleni zubů ( jedna čelist) • od 4 500 kč

Fasetovaná korunka • od 3 000 kč

Konzultace • 500 Kč

- Absolvent stomatologické fakulty 1993-1998 r. - Univerzita Karlova v Praze, 2013 - Rozhodnuti o uznani zahraničniho vysokoškolského vzdělaní v obor...

• zubní kaz

od 7 000 kč

Dentální hygiena

od 1 200 kč

Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro

Domaci běleni zubů ( jedna čelist)

od 4 500 kč

od 1 000 kč

Piskovaní ( AIR-Flow)

od 600 kč

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro

Už jsem dlouho ordinaci nenavštívil, ale chystám se na preventivní prohlídku. Musím potvrdit, že paní doktorka je výborná, jak po stránce odborné, tak i lidské. Oceňuji i to, že vždy vysvětlí co bude provádět a dopředu řekne plánovanou cenu úkonů. Velmi oceňuji i laborantku (sestřičku) její profesionalitu i přístup (i když nevím, zda tam ještě je, nebyl jsem cca.1 rok)

lékař Vira Vasylchenko

Moc děkuji za Váš nazor a jsem rada že jste spokojený)))

Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Pravidelna prohlidka

Nejlepsi zubarka, kterou jsem kdy mela. Litam do Cech z Irska na pravidelne kontroly, dentalni hygienu, atd. Pani doktorka je vzdy velice dukladna a mila. Pomohla mi se strachem k zubarum. Dekuji.

lékař Vira Vasylchenko

Děkuji sl. Vostrovská, jsem moc ráda, že jste spokojená a příště se na Vás zase moc těšíme :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná, moc milá, pracuje zručně a rychle. Má trpělivost s dětmi. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Běžný termín

Paní doktorka je velmi šikovná a opatrná. Vždy mě vezme přesně na čas a nikdy nebyl žádný problém. Sestřička je také velice příjemná. Doporučuji.
Michaela K.

Moc děkuji za Váš názor!

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro Vypadlá plomba, vrtání. Nová plomba.

U paní zubařky jsem byla včera poprvé. Mohu jen doporučit. Moc milý a chápavý přístup, což oceňuji. U zubaře se vždy moc bojím, asi jako většina lidí...ale tady se mi dostalo pochopení i od moc milé sestřičky:). Cenově také dobré. Mám naplánovanou další návštěvu, a už se tam i těším, že budu mít vše konečně v pořádku. Lucie 31 let

Chtěla bych touto cestou paní doktorce moc poděkovat za její léčebnou péči. Paní doktorka je vždy příjemná, ochotná a při práci velmi pečlivá a zodpovědná. To se pak člověk k zubaři nebojí a každé ošetření se stává pohodovou záležitostí. Moc si Vaší práce vážím.

Úžasná paní doktorka, která má zlaté ruce. Nikdy jsem se u zubaře nesetkala s tak skvelym a profesionalnim přístupem. Moc milá a ochotna, vše mi předem vysvětlila a jako bonus jsem si odnesla zážitek, ze i na zubarskem křesle se dá relaxovat. Moc děkuji paní doktorko.

Děkuji Vám !!!!

Nejlepší paní doktorka, co jsem poznala, velice profesionální, milá, vstřícná, ochotná a samá další nej. Navíc k Vám přistupuje strašně moc lidsky:-) Všechno s Vámi dopředu probere, udělá Vám léčebný plán, takže dopředu víte, co Vás čeká a nemusíte se ničeho bát. Ještě jsem se nesetkala s doktorkou - zubařem, ke kterému bych chodila tak ráda :) Vřele všem doporučuji.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě se sedmiletou dcerou jsem pojal k paní doktorce i k milé sestřičce důvěru a přivedl jsem k ní i svého staršího syna. jednalo se o první vyšetření, ale přístup k oběma dětem se mi zdá tak vstřícný i profesionální, že bych paní doktorku každému doporučil.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem naprosto nadšená. Vzala mě na čas zaregistrovala během 3 minut. Ošetření vůbec nebolelo, navíc je paní doktorka hrozně milá a profesionální. Těším se na další návštěvu, a to jsem měla doteď fóbii ze zubařů.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu ošetření zubního kazu

Dobrý den, chci se zeptat, zda nabíráte nové pacienty a jestli používáte i plomby hrazené zdravotní pojištovnou (konkrétně 205). Cítím, že mám kaz, ale nemohu si bohužel nyní dovolit platit x tísic za plomby, proto se ptám na tuto variantu. Děkuji

Dobrý den, přibírám nové pacienty od října 2018, ale bohužel nemám smlouvu se zdravotní pojišťovnou 205, tudíž by celý zákrok byl hrazen Vámi.
    S pozdravem Vasylchenko

lékař Vira Vasylchenko

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, pořad bereme nové pacienty

• zubní kaz
  • bolesti zubů