We went to the doctor for first check up for my son, 5 th year old, she was really nice with the child, but didnt do anything and then asked for 500 KC and said that VZP will not pay this because it is without rentgen. I called VZP and they said it isnt true... besides this she recommended that we should remove the tooth without explaining us the impact. It was 5th tooth of my son and she should have said us that removing tooth should be the last option, because then the sixth tooth when come it can come to not correct position.. But she easily said better to remove, it will be easy for child:((( ... will not go to this doctor any more...

Ja osobne jsem s pani zubarkou jsme spokojena nebyla , za stejny zakrok ktery delal jeji kolega mym detem si uctovala o moc vic, dokonce jsem se ji otevrene zeptala at mi to vysvetli a ona ze nevi, ze to ji ukazuje pocitac !! Ja si muzu zadat do pocitace kolik chci ! Takze jsem zubarku vymenila za jeji
kolegyni a opet platim min! Takze nevim zda pani zubarka Jen taha od lidi zbytecne penize nebo ma pokazeni pocitac :-) !

Nejvic nejlepsejsi doktorka na opravy, upravy a trhani zubu co znam :-)

Výborná a profesionální stomatoložka. Navíc velmi milá, hezká a s lidským přístupem.

Paní doktorce Gajdošové velmi vděčím za:
1/ odbornou péči –chválu na její práci jsem slyšel již ze dvou dalších nezávislých stran, resp. od jiných dentálních specialistů
2/ Vzbuzení důvěry – totálně ve mně otočila smýšlení o zubařině. Ze stavu, kdy jsem nesnesl ani poslouchat jakoukoliv konverzaci o zubech do stavu, kdy konverzace o zubech sám vyvolávám a dělám osvětu. :-)fakt
3/ Záchranu několika zubů – která byla potřeba díky mé předchozí péči. Díky mé nedůvěře v předchozího dentistu byla návštěva zubaře velmi sporadická (1za 2 roky)
4/ Naučení vnímat zuby jednotlivě – doba kdy se špatný zub rozvrtá a „přemostí“ a ještě se zadrátují okolní zuby je pryč. Naučil jsem se vnímat jednotlivé zuby, ať při čištění zubním kartáčkem, tak i při čištění mezizubními kartáčky. Naučil jsem se to už v období nápravy zkázy a sám jsem se těšil na opečovávání toho a toho zubu až jej zase budu mít v pořádku…
5/ Pečlivou péči o chrup – nejprve jí vedla sama a nyní jsem pečlivost převzal na sebe – důkazem je i to, že jsem šel ve 32letech do rovnátek abych měl zuby rovné. Nutnost jak z estetického tak i zdravotního hlediska.

V reálu to vypadá tak, že jdete do ordinace s totálním klidem (dřív ani náhodou), dokonce i s myšlenkou co budeme dnes dělat (v dobách spravování, teď už jen kontroly). Než se posadíte do křesla, tak vám paní doktorka podá ruku což ve mně vzbudilo maximální důvěru a péči a cítil jsem se i já v pozici spolupracovníka na velkém projektu. Po vysvětlené zákroku následuje pečlivá, maximálně klidná práce a s úsměvem odcházíte domů.

Ano, je pravda, že cesta domů jde přes pokladnu, ale za to co se na mém chrupu odpracovalo jsem rád zaplatil a bral to jako investici. Ať se každý zamyslí kolik peněz dal do auta, do elektroniky, do dovolené a kolik by měl dát do toho, aby měl své zuby co nejdéle.

Prožil jsem si několik hodinových a dvouhodinových návštěv a všechny byly podle stejného scénáře. S klidem a v pohodě.

To, že po mé návštěvě jde paní doktorka na dalšího pacienta a věnuje mu obdobnou péči s úsměvem na rtech nebudu popisovat, protože to nechápu, musí to být hodně náročné.

Upřímný dík.
Pacient Petr Štěpánek

P.S. u všeho asistuje hezká sestřička :-)

No ja si nemuzu vubec stezovat, u predchoziho zubare jsem trpel a to moc, doslo to tak daleko ze jsem rok a pul se neodvazil k zubari. Pani doktorka me vratila duveru. Kdy jsem se v kresle jen trosku zavrtel hned se me ptala jestli to neboli. Bolest jsem cejtil akorat jednou a pani doktorka si toho hned vsimla, pridala anestetikum a bylo po bolesti.
Co se tyce bolesti po zakroku me pani doktorka upozornovala ze to ten den muze byt citlive protoze ta chemicka blomba ten zub trosku nalepta a spoji se snim, kdezto amalgan drzi pouze mechanicky. Co se tyce bolesti tak to nebylo nic neprijemneho ani pri jidle a po puldni to odeznelo uplne.

Pani doktorka je velice prijemna a mila, osetreni neboli a kdyz je zub citlivy dopichne to injekci a umrtvi. Osetrila mi nekolik zubu a nikdy jsem nemela zadne problemy v prubehu ani po osetreni. Jedinou nevyhodou je pomerne vysoka cena za osetreni, coz je ale zrejme dano klinikou dentmedico, ne pani doktorkou samotnou.

Úžasná :-) Škoda, že nemám zubů jako žralok... Dííííky, LibOOrek

Už když jsem byla na operaci u paní doktorky a teprve jsem čekala v čekárně, bylo vidět, že měla zrovna hodně pacientu. O to víc mě překvapilo,jak se ke mně chovala slušně a mile.Bylo to vyloženě pekne zpestření dne.

Lži a lži, to je fakt síla. K paní doktorce chodím již 3tím rokem a nemůžu si na ni stěžovat. Pokud tu někdo píše, že paní doktorka mu udělala 7 zubů, tak je to jen pomluva. Nikdy nedělá více zubů najednou, max. 2. Pokud ten někdo nebyl spokojen po prvním ošetřením, nemusel již na další chodit.
Já si paní doktorku vybrala podle fotky z netu a nelituji toho. Dříve jsem chodila k zubaři velice nerada a před ošetřením 3 dny zvracela z nervů. Tohle všechno dokázala paní doktorka velice šetrným přístupem odstranit. A to jsem k ní chodila po dobu roku a půl, skoro každý týden. Po těhotenství jsem přišla o 14 zubů, které musely býti odstraněny a několik jich muselo být opraveno. I když mi paní doktorka musela vždy zuby rozvrtat až na nerv, tak se ji podařilo všechny zbývající zuby zachránit. Vždy jsem měla perfektní ošetření a vždy s perfektním umrtvením. Pokud to jen trochu bolelo, okamžitě mi píchla další umrtvení. Mám genetickou kazivost, která se bohužel přenesla i na děcko. Nedávno mu paní doktorka dělala pod narkózou zoubky a jako vždy naprosto perfektně !!!
Špínu, kterou tu čtu píšou jen ti co jsou samy špína a navíc anonym, tak to mluví samo o sobě a není potřeba to rozvádět.
Pokud mohu, tak paní doktorku jen doporučuji. Příjemná, milá, komunikativní. O všem informuje a na všem se dohodne.