DENT MEDICO s.r.o.

(146 názorů)

Stomatologie DENT MEDICO je součástí privátní kliniky CARE MEDICO. Nabízíme komplexní stomatologickou péči. Více

DENT MEDICO s.r.o.

Sokolovská 84-86

18600 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Kateřina Kovandová

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MUDr.

• S

K paní doktorce jsem chodila, když ještě pracovala v Dent Medico. Absolutní spokojenost, dala mi dohromady zuby, které bohužel zpackal MUDr. Matyska z Českého Brodu. Velmi milá a příjemná, naprosto profesionální. Vždy bezbolestný zákrok, vše vysvětlí a popíše. Pokud si můžete dovolit připlatit, tak jedině doporučuji.

• E

Nikdy jsem nezažila příjemnější návštěvu u lákaře, než byla ta u Kateřiny Kovandové. Naprosto souhlasím se zdejšími názory, že je velice šikovná, citlivá a k pacientům navíc milá a příjemná. Vždy se snaží, aby ani ten nejnáročnější zákrok, který provádí, nebolel. Začala jsem k ní chodit, když ještě pracovala v Dent Medico, nyní má svoji vlastní ordinaci a ačkoli se jí zatím nepodařilo dojednat smlouvy se zdravotními pojišťovnami, ošetření u ní je nyní minimálně stejně kvalitní a dokonce levnější než dříve. Vřele doporučuji návštěvu její moderně vybavené ordinace v nově zrekonstuovaném dentálním centru Na podkovce na Praze 4.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Michael Hanus

• M

Zákroky jsou dost drahé, mě oprava zubu amalgámem vyšla na několik tisíc, po 14-ti dnech bolest, otok - práci jsem šel reklamovat - dalších více jak tisíc pryč. Chyba se asi stát může, ale při celkem drahých službách by reklamace měla být řešena asi jinak. Přístup celkem profesionální - prohlídka zubů, cenová nabídka na opravy, realizace (trhání zubu - vice jak tisíc), proto mě překvapilo, že při potřebě akutního zásahu ve stejném zařízení, ale u jiného lékaře - trhání zdarma. Holt změním lékaře...
      MD

• A

Pan doktor je ten namilejší a nejhodnější zubař na světě. Dřív jsem se hrozně bála zubařů, ale pan doktor Hanus mě zbavil nejenom bolesti zubů, ale i strachu z vrtačky. Dal mi zuby dohromady naprosto bezbolestně. Sice se za zákrok platí nemalý peníz, ale za poskytnutou kvaliní péči to stojí.

• Eliška Kladivová

• C

Naprostý profesionál, citlivý přístup jak k pacientovi tak i k zubům.Velmi ochotná , vstřícná a hlavně na cokoliv se zeptáte, dostanete relevantní odpověď.Bonus navíc, který se v dnešním zdravotnictví vidí méně a méně-umí se usmívat.Doporučuji každému.

• Citlivy a mily pristup. Vse vysvetli a pred kazdym zakrokem informuje o postupu. Mozne varianty s pacientem konzultuje.

• Vladivoj Tuzar

Anesteziolog, MUDr.

• M

S panem doktorem Tuzerem jsem měla "tu čest", když můj malý syn podstupoval stomatologický zákrok na klinice Dent Medico. Pan doktor je velmi profesionální co se týká přístupu k dětem i rodičům. Již během seznámení se, mě naprosto zbavil obavy ze zákroku a uspání mého syna. Jeho práce a samotná analgosedace naprosto předčila má očekávání a za jeho péči jsem velice vděčná. Se stomatology v Dent Medicu tvoří úžasný tým a patří jim velké díky za péči, kterou malým pacientům poskytují. Mirka Jůzová

• A

Pan doktor je profesionál a má vlídný přístup i k dětem, které ne vždy spolupracují, jak by měly. Pod jeho dohledem a péčí celý zákrok proběhl naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Viktória Gajdošová

• T

We went to the doctor for first check up for my son, 5 th year old, she was really nice with the child, but didnt do anything and then asked for 500 KC and said that VZP will not pay this because it is without rentgen. I called VZP and they said it isnt true... besides this she recommended that we should remove the tooth without explaining us the impact. It was 5th tooth of my son and she should have said us that removing tooth should be the last option, because then the sixth tooth when come it can come to not correct position.. But she easily said better to remove, it will be easy for child:((( ... will not go to this doctor any more...

• D

Ja osobne jsem s pani zubarkou jsme spokojena nebyla , za stejny zakrok ktery delal jeji kolega mym detem si uctovala o moc vic, dokonce jsem se ji otevrene zeptala at mi to vysvetli a ona ze nevi, ze to ji ukazuje pocitac !! Ja si muzu zadat do pocitace kolik chci ! Takze jsem zubarku vymenila za jeji
      kolegyni a opet platim min! Takze nevim zda pani zubarka Jen taha od lidi zbytecne penize nebo ma pokazeni pocitac :-) !

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Martin Voldřich

• J

Rozhodně doporučuji!!! Usměvavý, příjemný profesionál! Jeho přístup - hlavně v klidu a s úsměvem se mi velmi líbil :-) Zákrok bezbolestný, i dnes, den po extrakci levé spodní stoličky, bez bolesti :-)

• Panu doktoru Voldřichovi věřím, vážím si jeho práce a vážím si ho, jako člověka, který je na svém místě. Milý, citlivý, velice šikovný. Těším se k němu, i když vím, že mi bude trhat zub.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Kamila Foglarová

Zubař, MDDr.

• Doporučuji. Dcera 3,5 roku měla silné trauma - během tří měsíců si prošla řadou vyšetření, jednou plombou i vytržením 4 zubů. Paní doktorka doporučila zákrok v analgosedaci, při kterém další dva zuby vytrhla a 8 zaplombovala. Zároveň navrhla udělat otisky kvůli protézce. Dcera šla za 4 dny na kontrolu a již bez traumatu a spolupracovala celou půlhodinu na křesle. Paní dr. je moc milá a ochotná, PRECIZNÍ a já už bych s dcerou jinam nešla. Ano, Dent Medico je hodně drahá legrace, ale pro dcery zdraví není nic drahý. Takže spokojenost a jako dětského stomatologa ji mohu jedině doporučit. A uvědomte si, že špatná péče o první zuby = problémy se zuby stálými, na celý život.

• M

Paní doktorku Foglarovou jsem poznala při první návštěvě svého syna v Dent Medicu. Protože má malý problematické zoubky, vídáme se častěji, než je obvyklé a musím říct, že každá z návštěv předčí mé očekávání. Paní doktorka má úžasný přístup k dětem, snaží se, vtipkuje i když je výsledek nejistý. Malý u zubaře sice pokaždé vyvádí, co od téměř dvouletého dítěte čekat, že, ale paní doktorka pokaždé důkladně prohlédne, vysvětlí a podle potřeby ošetří. Podstoupili jsme dokonce zákrok v analgosedaci a výsledkem jsme byli více než nadšeni. Přístup stomatologa, anesteziologa i sestřičky naprosto dokonalý, úžasná komunikace s dítětem a se mnou jako rodičem i během zákroku. Po trhání 5-ti zubů a plombování několika dalších malý po 3 hodinách jedl, nebyl nikterak plačtivý, zkrátka to bylo veselé dítě jako obvykle. Dokonce se celkově zlepšilo jeho prospívání. Na kliniku Dent Medico dojíždíme z Českých Budějovic, protože u nás nemáme stomatologa schopného šetrně ošetřit takto malého pacienta, během 3 měsíců jsme ji navštívili 3x a nevolila bych jinak. Paní doktorka se sestřičkou tvoří úžasně milý tým, který bych ráda navštěvovala ve všech lékařských ordinacích. Mirka Jůzová

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Miroslava Chroustová, Dis.

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• K

Profesionální přístup, skvělá komunikace, ochota.. chodíme i s dcerkou a vždy velká spokojenost. Vracíme se rádi.. Petra

• Oleksandra Ivanishen

Zubař, lékař

• P

Příjemná, přesto profesionální zubařka s lidským přístupem k pacientovi. Dokáže vyjít vstříc pacientovi a jeho potřebám. Má smysl pro humor a se sestrou Míšou tvoří bezvadný tým. Ač to zní neuvěřitelně, tak na návštěvu v její ordinaci se i těšíme.
      Vděční pacienti Milan Ludvík a Petr Kuchynka

• M

Amazing doctor! Never feel any pain, even while she injects anaesthesia. Fluent English and excellent team up with the nurse. Recommended!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jakub Miketa

Zubař, MDDr.

• S panom doktorom som bola uplne spokojna, rada by som k nemu chodila i nadalej, ale odisiel z kliniky kam chodim. Je mily, spolocne sme naplanovali vsetko co bolo potrebne spravit. Podla mna je sikovny, nemala som odvtedy problemy.