MUDr. Viktor Řeháček

Ortopedická klinika UK2.LF a FN Motol
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Pokažené operace v minulosti a velká obava z této, zbytečně :-)

Dobrý den u Pana doktora ve Vršovické Ortopedické nemocnici jsem byl operovám s pravým kolenem z něhož mi odstraňoval rozpadlí levý meniskus celé koleno mě bolelo jak kousky chrupavky uvnitř překáželi teď je to pryč a já po měsíci jdu do práce, díky. Jak je tu už psáno je to po všech stránkách užasný člověk a doktor děkuji.

Mému synovy pan doktor Řeháček dělal operaci obou achilovek a vše bez problémů.Doporučuji všem,operoval ho ve věku 6.měs.dnes 5 a půl roku.

MUDr.Řeháčka mohu všem jenom doporučit. Operoval mi meniskus.Je to jak lidsky tak profesně velice příjemný člověk.

Když jsem si přečetla komentáře ostatních lidí na pana doktora Řeháčka tak jsem se rozhodla taky jeden přidat. U pana doktora jsem již 10 let s koleny. Pod jeho vedením jsem prodělala dvě operace levého kolena.Obě operace dopadly dobře bez komplikací. Nepoznat pana doktora Řeháčka tak v nynější době už na požární sport koukám jako fanoušek. Jsem mu strašně vděčná že odvedl tak skvělou práci a když se mi něco stane tak vím kde ho najdu a že mi zas pomůže.

Ani já se nemohu ztotožnit s kladným hodnocením pana doktora. Nemám nic proti němu jako člověku, ale jako lékař mi nepomohl. Právě naopak mi dost zkomlikoval život. Byla jsem celkem sportovně založená, ale po artroskopickém zákroku kyčle jsem ráda, že ještě chodím ( kulhám). Měla jsem na kyčelním kloubu výrůstky, které se při artroskopickém zákroku měly obrousit a mě se mělo ulevit. Pravda je, že ani po roce a půl se necítím lépe a musím podstoupit TEP, nic jiného prý mi už nepomůže. Kdybych věděla o všech pro a proti, nikdy bych na zákrok nešla.
Tímto chci varovat všechny, co by chtěli podstoupit artroskopii kyčelního kloubu, není to správná volba. Dnes už vím, že jsou i jiné možnosti, ale pro mě je bohužel už jen ta jedna = výměna kyčelního kloubu.

Já se bohužel nemůžu s ztotožnit s předchozím názorem. Pana doktora Řeháčka jsme navštívili s našim miminkem na kontrolu kyčlí po prvé a naposledy. Při vyšetření postupoval hrubě a miminko nám téměř rozlomil .Odcházeli jsme s pláčem a v šoku jestli nemá naše dítko protržené šlachy nebo vykloubené kyčle.Před tím jsme absolvovali kontrolu u jiných lékařů a nikdy při žádném vyšetření neukápla ani slza.Přistupovali s citem a přiměřeně ku křehkému tělíčku novorozence.Nemáme na štěstí žádné zdravotní potíže - no tra-umu z vyšetření jsme si odnesli celá rodinka.Večer po návštěvě u Dr.Řeháčka jsme museli dělat teplý koupel na uvolnění a nahřání kyčlí aby nám dítko vůbec usnulo. Po vyšetření jsme měli obavy, že nám pán doktor ze zdravého dítěte udělal invalidu.Nedal nám ani zprávu pro obvodního dětského lékaře , sám se nám zdál vyděšený - co vlastně udělal ... sestřička se ho zastala,že asi to měla ztuhlé ... což je nesmysl jelikož s ní preventivně na doporučení lékařky cvičíme a kyčle pravidelně procvičujeme a měla je úplně před tím v pořádku. Teď nám ani sono neukázal a to nás ještě více znepokojuje a určitě to budeme řešit i s jiným lékařem.A o zprávu z vyšetření si budeme naléhat a žádat.

Pan doktor je úžasný jak lékař, tak především člověk. Lepší přístup jsem u jiného ortopeda zatím nezažila. Dnes jsem na jeho doporučení navšívila jeho kolegu - zkušenějšího. ...ale velice ráda se opět vrátím k Mudr. Řeháčkovi....
A pokud přemýšlíte, kam jít s miminkem na kontrolu kyčlí, tak neváhejte a jděte k němu. Ordinaci má mj. v Uhříněvsi.