MUDr. Petr Hach s.r.o
U družstev 1688/10, Praha

Já potvrzuji předchozí komentáře :-) Paní zubařka je sympaťanda, vtipná, vstřícná, pečlivá, vnímavá, má smysl pro humor a hlavně - umí to s dětma ! Ve spojení se sestrou tvoří príma dvojku a od nás jim patří velké díky za péči, kterou nám věnují. Já, která jsem k jinému zubaři/zubařce docházela na návštěvy nerada, se těším na každou návštěvu, protože vím, že proběhne v klidu a dostane se mi super péče ;) Veronika, Štěpánka a Šarlotka.

Nemůžu si vynachválit. Měl jsem od dětství trauma a strach až jsem narazil na paní Zemlickovou. Sice to je už 5minut po 12. Ale i tak dělá maximum a strašně mě uklidňuje její přístup chování vystupování a příjemný hlas. Se sestrou jsou příjemná 2jka proto za mě 5 ***** velice spokojený jsem.

Souhlas s předešlým názorem, paní doktorka problém vysvětlí, při akci má šikovnou a pevnou ruku. Souhra se sestřičkou nemá chybu. Tedy jen samé +++.
Eva Ant.

Na paní doktorku mám je slova chvály, je lidská, šetrná, pečlivá. Nic nedělá přes bolest, vše vysvětlí. Objednávací doba není nikterak dlouhá, v čekárně nikdy nečekám kdovíjak dlouho. Se sestřičkou Jindrou jsou perfektní dvojice, z ordinace vždy odcházím s úsměvem na tváři. Vřele doporučuji.