Veronika Spálenská, zubař Praha

118 návštěv profilu během 30 dní

Pojišťovna VZP, a.s. + 4 Více

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi empatická. Z minulosti si nesu velký strach a nechuť k zubařům. U paní doktorky Spálenské se mohu spolehnout na to, že nebudu odcházet vystresovaná, ale velmi spokojená s jejím přístupem. Škoda, že jsem na paní doktorku nenatrefila již dříve

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je moc milá a vtipná, díky ní jsem přišla i na problémy o kterých jsem doposud nevěděla. Zubařů jsem vyměnila spousty a konečně jsem našla tu pravou pomoc.

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je příjemná a ochotná pomocí. V ordinaci jsem se cítila uvolněně. I sestřička byla příjemná.

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Paní doktorka je skvělá! Měla jsem neskutečný strach ze zubařů díky špatným zkušenostem, ale paní doktorka mi vše vysvětlila, byla velmi empatická. Poradila mi jak lépe pečovat o zuby. Sestřička byla také moc empatická :) Už se nebojím další prohlídky a těším se na paní doktorku :)

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je nejmilejší zubařka u které jsem byla. Vše vysvětluje, ptá se, zda nic nebolí. Doporučuji.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Ochotná, empatická a výborná odbornice. Přišla jsem se strachem a citlivým přístupem jsem zvládla i trhání zubu. Bezbolestné, doporučuji všem.

Fotografie