Odhadovaná doba odpovědi:

Praha

Umístění: Ordinace Jiný

V podstate souznim s kladnymi recenzemi. Skoda, ze kdyz jsem byla mala, nemela jsem ji. Doufam, ze bude ordinovat aspon do 80. :)
Nebo aspon 70. Byla jsem u vice zubaru a pani doktorka Spalenska je suverenne nejvic sympaticka, vysvetlujici, profik, empaticka s dobrym humorem.
Jakoze se k zubari uz tesim, ne jako v detstvi, kde po jedne navsteve jsem k zubari nesla asi 7 let.

Umístění: Ordinace parodontologické konzultace

Paní Spálenská je velmi profesionální, ochotná a empatická zubařka s úžasným přístupem k dětem.
Jsem vděčná, že k ní se synem chodíme.

Umístění: Ordinace Jiný

V lednu 2023 jsem byla u pani doktorky poprve, spolu s manzelem a dvema malymi detmi. Pani zubarka je sympaticka, prijemna a profesionalni. Hlavne oceňuji, ze mi vse podrobne a srozumitelne vysvetlila, to je pro me moc dulezite. Zatim jsme nikdo neresil zadny zakrok, tak nemohu posoudit, ale pani doktorka spravne identifikovala příčinu mych trepivych zubu narozdil od předchozího lekare, ktery je chtel jen zbrousit a neresil příčinu, pani doktorce důvěřuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasná a moc milá paní doktorka! Ze zubařů si z minulosti nesu trochu trauma, ale paní doktorka mě od první minuty dokázala uklidnit a rozesmát. Zákrok u ní byl opravdu bezbolestný, rychlý a šetrný, neskutečně se mi ulevilo a jsem moc ráda, že jsem se dostala do rukou zrovna jí. :)

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi empatická. Z minulosti si nesu velký strach a nechuť k zubařům. U paní doktorky Spálenské se mohu spolehnout na to, že nebudu odcházet vystresovaná, ale velmi spokojená s jejím přístupem. Škoda, že jsem na paní doktorku nenatrefila již dříve

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je moc milá a vtipná, díky ní jsem přišla i na problémy o kterých jsem doposud nevěděla. Zubařů jsem vyměnila spousty a konečně jsem našla tu pravou pomoc.

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je příjemná a ochotná pomocí. V ordinaci jsem se cítila uvolněně. I sestřička byla příjemná.

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Paní doktorka je skvělá! Měla jsem neskutečný strach ze zubařů díky špatným zkušenostem, ale paní doktorka mi vše vysvětlila, byla velmi empatická. Poradila mi jak lépe pečovat o zuby. Sestřička byla také moc empatická :) Už se nebojím další prohlídky a těším se na paní doktorku :)

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je nejmilejší zubařka u které jsem byla. Vše vysvětluje, ptá se, zda nic nebolí. Doporučuji.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Ochotná, empatická a výborná odbornice. Přišla jsem se strachem a citlivým přístupem jsem zvládla i trhání zubu. Bezbolestné, doporučuji všem.