Praktické zubní lékařství
V Rovinách 1169/56, Praha

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Chodím k paní doktorce skoro 20 let a nikdy jsem nebyla nespokojená. Empatická, vtipná, upřímná profesionálka!

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

K pani doktorce jsem chodila leta. Bohuzel byla pani doktorka vzdy neprijemna, i na vetsi zakroky mela pokazde vyhrazenou pul hodinu a plnou cekarnu. Osetreni ale vzdy pripadalo v poradku, relativne nic nebolelo, a tak i kdyz to bylo drahe a vetsinou spojene s poznamkami ohledne kvality slin, k pani zubarce jsem dale chodila. Nastesti pred nekolika lety se me pani doktorka se slovy, ze ma zanet slach musela zbavit. S poznamkou, ze jsme si osobne nesedly, jsem sla hledat noveho zubare. Po prvni kontrole u noveho zubare mi bylo receno, ze nechape proc mam tolik amalgamovych plomb, zda jsem za ne platila (coz jsem platila), a ze jelikoz nejsou dobre udelane, tak se mi pod nimi tvori dalsi kazy. Pozdeji mi jeste bylo receno, ze si neni jist zda tolik plomb bylo vubec treba a ve velice mladem veku mi byla navrzena korunka. Po tehle zkusenosti podam stiznost na lekarskou komoru a rozhodne nedoporucuji.

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Paní doktorka je na vysoké odborné úrovni a navíc s pacientem komunikuje, postupy a možnosti vysvětluje.

Vymikající!!! Lidský přístup, odbornost na skutečně vysoké úrovni - chodím k paní doktorce léta a jenom jsem maximálně spokojen! Lze více než doporučit! Škoda pro potenciální pacienty, že nebere již nové. S předchozím negativním hodnocením jsme v příkrém rozporu - skutečně se nezakládá na pravdě, přístup k pacientům je fantastický!

K zubarke Pokornej som chodil dlhe roky a v minulosti som s nou bol spokojny. Teraz je to jednym slovom "otras". Od necitliveho pristupu az po kvalitu osetrenia. S opravenymi zubami som musel prist pre bolest po par dnoch znovu a to viac krat a vacsinou ani to nepomohlo a musel som vyhladat pomoc inde. No a pristup k pacientovi tak ten je doslova zufaly.

Dříve jsem byl s paní doktorkou spokojen, ale to co se tam děje v poslední době mě velice překvapilo. Sice to paní doktorka svádí na situaci ve zdravotnictví, ale myslím, že problém je někde úplně jinde. Její přístup se radikálně změnil a jako pacient už nemám pocit kvalitního ošetření.

Ve stručnosti: Skvělá, profesionální, lidská.

Patřím k těm lidem, kteří by si raději nechali takřka zlomit ruce, než jít k zubaři, nicméně paní Pokorná je asi ta nejlepší volba "lámání rukou". Nejen že je opravdu profesionální, ví co dělá i o čem mluví, ale je opravdu milá a vtipná.. Obdobně jak zmiňovalo několik ostatních pacientů, nemám pocit, že by se ze mě snažila tahat peníze. Dobře poradí a myslí to s váma dlouhodobě dobře (tedy ne"rychle zbastlit a pak znova vrtat za půl roku"). Pokud bych měl hledat prostor po zlepšení, tak snad jen čekací doba by mohla být kratší..

Celkově je pro mě ale paní doktorka bezpochyb volba č.1.

pani doktorka je velmi dobra ,dala mi dopořadku zubi,kteři jini lekari vzdali.DOPORUČUJI,ale asi ma stale plno ,no prosttě vinikajici lekařka.

Paní doktorka má velice lidský přístup,a pozor,je i vtipná.Nemá zapotřebí z pacošů tahat peníze.Což není v tomto kraji tak úpně normální.A hlavně je to profík a ví o čem mluví a co dělá.A má ráda bordo barvu.
Je to požehnání pro všechny,co se k ní dostanou.
Jen tak dál paní Věro.

K pani doktorce Pokorné chodí celá naše rodina a jsme s jejím přístupem k nám velmi spokojeni.