Věra Mikšíková, zubař Praha

MUDr. Věra Mikšíková

Zubař

V Rovinách 1169/56, Praha
Praktické zubní lékařství

Vymikající!!! Lidský přístup, odbornost na skutečně vysoké úrovni - chodím k paní doktorce léta a jenom jsem maximálně spokojen! Lze více než doporučit! Škoda pro potenciální pacienty, že nebere již nové. S předchozím negativním hodnocením jsme v příkrém rozporu - skutečně se nezakládá na pravdě, přístup k pacientům je fantastický!

K zubarke Pokornej som chodil dlhe roky a v minulosti som s nou bol spokojny. Teraz je to jednym slovom "otras". Od necitliveho pristupu az po kvalitu osetrenia. S opravenymi zubami som musel prist pre bolest po par dnoch znovu a to viac krat a vacsinou ani to nepomohlo a musel som vyhladat pomoc inde. No a pristup k pacientovi tak ten je doslova zufaly.

Dříve jsem byl s paní doktorkou spokojen, ale to co se tam děje v poslední době mě velice překvapilo. Sice to paní doktorka svádí na situaci ve zdravotnictví, ale myslím, že problém je někde úplně jinde. Její přístup se radikálně změnil a jako pacient už nemám pocit kvalitního ošetření.

Ve stručnosti: Skvělá, profesionální, lidská.

Patřím k těm lidem, kteří by si raději nechali takřka zlomit ruce, než jít k zubaři, nicméně paní Pokorná je asi ta nejlepší volba "lámání rukou". Nejen že je opravdu profesionální, ví co dělá i o čem mluví, ale je opravdu milá a vtipná.. Obdobně jak zmiňovalo několik ostatních pacientů, nemám pocit, že by se ze mě snažila tahat peníze. Dobře poradí a myslí to s váma dlouhodobě dobře (tedy ne"rychle zbastlit a pak znova vrtat za půl roku"). Pokud bych měl hledat prostor po zlepšení, tak snad jen čekací doba by mohla být kratší..

Celkově je pro mě ale paní doktorka bezpochyb volba č.1.

pani doktorka je velmi dobra ,dala mi dopořadku zubi,kteři jini lekari vzdali.DOPORUČUJI,ale asi ma stale plno ,no prosttě vinikajici lekařka.

Paní doktorka má velice lidský přístup,a pozor,je i vtipná.Nemá zapotřebí z pacošů tahat peníze.Což není v tomto kraji tak úpně normální.A hlavně je to profík a ví o čem mluví a co dělá.A má ráda bordo barvu.
Je to požehnání pro všechny,co se k ní dostanou.
Jen tak dál paní Věro.

O

K pani doktorce Pokorné chodí celá naše rodina a jsme s jejím přístupem k nám velmi spokojeni.

Vynikající Zubařka.Jsem s ní naprosto spokojena.Vtipná,pečlivá,precizní.Žádná dlouhá čekací doba.

Skvela zubarka! Objednani po telefonu, dodrzeni doby plus/minus 10 minut (podle nalehavych pripadu, ktere dojdou rano), osetreni vzdy kvalitni (vcetne nekolika operaci primo na miste), ma i vlastni rentgen v ordinaci, preventivni pece take skvela.
Ma velice lidsky pristup, kdyz je nekolik variant osetreni, vzdy da vybrat a popise, oc jde a proc by kterou doporucila. Behem operace na kresle me vzdy vykladala vtipy, neb jak pravila, kdyz se clovek bavi, aspon se nestihne bat.
Doporucuji, nemam duvod hledat jineho zubare!

Velmi milá, neúčtuje nic navíc, dává možnost výběru, předem informuje o zákroku i ceně. Kdyby tak fungovali všichni lékaři, bylo by to super.