Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Zubařka nemilosrdná, žádná komunikace. Veme si šťít a vrtačku do ruky a mlčí. Pohled jízlivý a prostě tam nemá už co dělat. Děti mají trauma. Měla by být uznalá a dávno toto místo opustit. Empatie žádné. Netýrejte naše malé dětičky.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

dcery chodily pravidelne na kontroly 2x rocne, ted jsme sly k jinemu zubari a .... jedna 6 kazu, druha musi na rovnatka, takze diky "peci" pani doktorky se nyni nedoplatime. za celou dobu zadny RTG, nic. Za nas katastrofa

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Na prohlídce jsem byla s dětmi 3 a 6, paní doktorka i sestra byly milé a příjemné, synovi se trhal první zub, dostal dáreček a pochvalu, za nás vše v pořádku.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

K této paní doktorce jsem chodila 15 let. Vždy mi prevence přišla v pořádku. Několikrát jsem paní doktorku upozorňovala na černé tečky na zubech - bylo mi řečeno - že to je zubní kámen. V 18ti jsem přešla jsem k lékaři pro dospělé a ten mi našel 6 kazů v pokročilém stádiu. Lituji, že jsem nepřešla dříve. Zuby a peníze už mi nikdo nevrátí. NESPOKOJENOST - NEDOPORUČUJI. Zachraňte svým dětem zuby dokud je ještě čas!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

S dcerami k paní doktorce chodím už pět let a nikdy jsme s ní neměly žádný problém. Pracuje rychle, všechno dětem vysvětlí a ony jsou pak v pohodě. I sestřička je moc milá. Objednací doby jsou přijatelné. Za nás naprostá spokojenost.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a po 18. roku jsem již chodit nemohla. Nového zubaře jsem si nebyla schopná najít 7 let !! Díky tomu že jsem se bála a měla trauma ze zubařů !! Když jsem se ale odhodlala a navštívila jiného zubaře a poznala jak to může vypadat, tak musím napsat tuto recenzi. Paní doktorka mi vytvořila trauma ze zubařů. Bez umrtvení, bez jediného slova vezme vrtačku a vyžívá se ve vrtání zubů dětem !!!! vrtá dlouho a bolestivě a nedej bože pokud jen ceknete. Když teď vidím jak se ke mě chová nový zubař tak to je velký rozdíl ...

Už nikdy více! Při prvním kazu 4 letému synovi, nic nevysvětlila, vzala vrtačku a bez umrtvení dlouho vrtala, pak narvala amalgám. Když jsem přišli domů, zub syna pořád bolel, když jsem večer volala, že ho to bolí, řekla at mu dám Nurofen a přijdu ráno, ale že je to tím, že to byl velký zákrok. Už jsem tam nešla, našla si jinou zubařku, ta mu udělala rentgen a zjistila, že má zub navrtaný do nervu a ten amalgám narvaný též do nervu a že ho bude dávat dlouho dohromady. Kromě toho našla ještě mezizubní kazy, o kterých jsem do ted nevěděla. Skončilo to tak, že synovi se udělala boulička, dostal akutní zánět nervu a teploty a musejí mu to otevřít a vše znovu. Fakt ,,super,, zážitek prvního vrtání pro 4 leté dítě, které má ted totální blok ze zubařů a bude těžké ho odbourat. Takže opravdu nedoporučuji!A to nekomentuji přístup k celému problému, když jsem jí volala, že od ní odcházíme.

Po přečtení předchozích komentářů jsem váhala,zda objednat dcery k paní doktorce.Chtěla jsem si udělat vlastní obrázek,a dnes máme za sebou 1. návštěvu.Paní doktorka i sestra jsou moc milé,s dětmi příjemně komunikují..no naše holky dostaly obrázek a odcházely jsme spokojené Nevím asi je to o výchově,ale nevím co je špatného že má doktorka masku na obličeji,to má chodit v kostýmu Medvídka Pú?To snad ne,maska i bílý plášť k lékaři patří a je třeba na to děti asi připravit když se toho bojí,toť vše..každopádně jí tady křivdíte,nezaslouží si to

My jsme zatím byli u paní zubařky 3 krát a v pohodě. Milá k dětem, sestřička také. Kontrola rychlá. Malého jsem držela u sebe na klíně, takže v klidu.

Už nikdy více,byla jsem tam s dětma dvakrát.Dcera jak jí spatřila s maskou na puse a před očima štít tak začala brečet a ona jí napomínala proč brečí. To se snad dětí štítí.Nyní chodíme jinam a jsme velice spokojeni.