Ortopedicko-traumatologická klinika FN Královské Vinohrady
Šrobárova 50/1150, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedicko-traumatologická klinika FN Královské Vinohrady Jiný

Velmi sympatický lékař, lidský, milý. Žádná arogance a povýšené chování. Po operaci kyčlí, obě TEP, první nyní minimální bolesti. S druhou jsem t.c. v rekonvalescenci a snad je také na dobré cestě k funkčnosti. Z celého srdce a upřímně děkuji. Vážím si vaší práce a vždy budu.

Umístění: Ortopedicko-traumatologická klinika FN Královské Vinohrady Jiný

Velice těžce se hledají slova, která by vyjádřila velikost tohoto absolutně jedinečného, výjimečného Člověka. Skutečné spojení excelentního odborníka ve svém oboru se srdcem, které je na pravém místě. Ano, mohu zde vypsat další desítky kladů, jako například komunikace s pacienty, trpělivost s vysvětlováním pacientům vše na co se ptají, hlavně srozumitelně a mnoho dalších. Možnost poznat pana profesora beru jako nesmírnou poctu a dar zároveň. Osobnosti jako je on jsou nesmírným přínosem pro tento svět a já pevně věřím, že ještě dlouho bude. Jsem jeho pacientkou již dlouhá léta a chovám k němu úctu, respekt a důvěru, jako jen k málo komu. Děkuji mu touto cestou nejen za sebe, ale za nás všechny. Děkujeme pane profesore za to, že jste a za to, že jste stále tím kým jste byl , jste a budete. Pan Werich to vystihl kdysi velice krásně, určitě všichni znáte jeho slova o tom, že když už člověk jednou je, tak má být tím kým je a né tím kým není, jak tomu v mnoha případech bývá.
Přesná citace : „Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. “

V roce 2018 jste zachránil mou dceru Kristin s roztříštěností pánve po autonehodě.Dětská Traumatologie KrčDěkujeme za všechnu Vaší péči.Pan Profesor je boží dar.

Umístění: Ortopedicko-traumatologická klinika FN Královské Vinohrady Jiný

Po těžkém zranění acetabula mě dal dohromady. Doktor který dá do kapsy všechny "seriálové" frajery. Profík se vším všudy. Moc děkuju!

Pan doc.Mudr.Valér Džupa,CSc je opravdový odborník!Vzhledem mému těžkému úrazu-tříštivá zlomenina acetabula aj. jsem byla přivezena vrtulníkem z Frýdku-Místku do Prahy- Vinohrad.Pana docenta si velice vážím a chtěla jsem mu touto cestou ještě jednou poděkovat za všechno ,co pro mne udělal,jak mne dal dohromady!
Opravdu před Vámi, pane docente, smekám a všude Vás budu jen chválit! Máte opravdu zlaté ručičky! Po výměně kyčelního kloubu se cítím skvěle a přidávám se k mladé paní,které jste dal díky operaci novou energii při návratu do běžného života tak jako mne. Ještě jednou velké díky, s pozdravem zdravotní sestra Kamila Mohylová

Sympaťák a odborník.

Pan docent Džupa je opravdový poklad a jsem ráda, že před 4 lety jsem byla dopravena do Vinohlad, kde mi po autohavárii zachránili život.
Všem doktorům moc děkuji, ale zejména panu docentovi, který mi dal zlomenou pánev tak dokupy, že dnesnemám žádné viditelné následky.
Moc moc moc děkuji a opravdu doporučuji pro lidský přístup a zlaté ručičky:-).

Nejlepší odborník, výborný člověk !!!

Oceňuji velice vřelý přístup k pacientům.

Pana docenta vřele doporučuji, zkrátka "sáhne a ví". Jako jediný mi byl schopen určit diagnózu a navrhnout takovou léčbu, že jsem se úspěšně vyhla operaci. Mému otci dal dohromady roztříštěnou kost v pravé ruce tak, že je téměř zcela hybná. Je milý, přátelský a vždy velmi ochotný.