Tzvetanov Mladen, zubař Praha

MUDr. Tzvetanov Mladen

Uložit

Zubař Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Náchodská 10/816, Praha
MINDENTIST s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

O mně

www.volny.cz/mindentist


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Náchodská 10/816, Praha

MINDENTIST s.r.o.Náchodská 10/816, Praha

MINDENTIST s.r.o.Náchodská 10/816, Praha

MINDENTIST s.r.o.Náchodská 10/816, Praha

MINDENTIST s.r.o.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: MINDENTIST s.r.o. Jiný

Nevím, jestli byla má spíše špatná zkušenost zapříčiněná mým lehce pozdním příchodem, či že bylo ještě brzy, ale pan doktor mé dceři (1 rok - její první prohlídka) věnoval 2 minuty, empatie k dětskému pacientovi nulová. Nedávám špatné hodnocení jen pro to, že k p. doktorovi chodím již několik let a nikdy nebyl problém. Čekala jsem však, že bude první návštěva mého ročního dítka u zubaře více příjemná a ne že se lekne a začne brečet a paní sestřička nás pošle do čekárny, že tam má hračky...?!? PS. Moje kontrola po roce trvala také 2 minuty, nebylo ani čištění.

M
Ověřený profil
Umístění: MINDENTIST s.r.o.

K panu doktoru chodím od dítěte, takže nějakých cca 15 let ( ještě když měl ordinaci na Masarykové nádraží) a nemohu si ho vynachválit. Už jako dítě jsem se ho nikdy nebála a všechny jeho zákroky jsou naprosto bezbolestné. Nyní již rok bydlím v Kralupech nad Vltavou a i přesto mi ta cesta až na Černý Most za to stojí.

Ověřený profil

Vřele doporučuji! Pan doktor je velice profesionální. Chodíme k němu celá rodina. Děti nechtějí chodit jinam. Nikdy je nic nebolí!!! A Vše jde s úsměvem!!!

M
Ověřený profil

Pan doktor je velice milý, chodím k němu již 23 let, má citlivý přístup k pacientovi, je velice šikovný a člověk u něj netrpí bolestí. K jinému bych už nešla. Všem ho moc doporučuji :-)))

D
Ověřený profil

Naprosto neprofesionální přístup, panu zubaři chybí elementární návyky - typu podat ruku apod., což se ovšem netýká všech pacientů. Pan Tzvetanov si umí vybrat lukrativní klienty, kteří mu stojí za to, aby za nimi přišel do čekárny, pozdravil, podal ruku a usmál se. Toto chování však nemůže očekávat pacient, který přišel pouze na rutinní kontrolu, tudíž není objektem finančně zajímavých zákroků. Nepříjemně mě překvapilo i chování zdravotní sestry, která mi tykala, přestože měla k dispozici mou kartu a viděla věk, nemluvě o dosaženém vzdělání. Naštěstí si mohu vybrat nového zubaře.

Ověřený profil

Nikdy mě u tohoto pana doktora nic nebolelo...šikovný a opatrný..

Ověřený profil

Citlivý přístup k pacientovi, který je u zubaře důležitý.
Kvůli pár sadistickým řezníkům, které jsem bohužel před dvaceti lety navštívil (povinná školní prohlídka, tři hodiny na 30 lidí včetně zákroků, je to jen malý kázek ;-), plomby nevydržely ani dva roky), jsem na zubaře zanevřel a přestal chodit na kontroly. Nakonec se zubaři již vyhýbat nedalo, a tak jsem překonal mnohaleté trauma a navštívil tohoto zubaře a zatím byly všechny zákroky v pohodě bez zbytečného trápení. Mít kdysi takového zubaře, tak teď možná zubaře nepotřebuji.

Navštěvuji se svojí rodinou p. doktora již asi 8 let a vždy jsme byli velmi spokojeni s jeho péčí, profesionalitou a přístupem

Příjemný, šikovný, vzdělaný.
Zuzka

Vystridala jsem 15 stomatologu, nez jsem poznala pana Tzvetanova.
Ten me vsak svoji profesionalitou dovedl k tomu, ze k nemu nadale dojizdim na kontroly i ze zahranici.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

www.volny.cz/mindentist


Související vyhledávání