Privátní stomatologická praxe
Na Nivách 19, Praha

Je lepší než průměr, ale nepoužíval mezizubní klínky, špatně udělaná korunka dráždila dáseň, ponechání obnažených krčků. Když se stejný zub předělával potřetí, měnila jsem lékaře a nelituji.

Pan doktor Vorel je špičkový stomatolog, který u své práce přemýšlí a výsledek je vždy k mé spokojenosti. Jsem opravdu ráda, že já jsem jeho pacientkou.

Kratochvílová Mil.

Velmi dobrý lékař. Naprostá spokojenost

Pan doktor Vorel, je úžasný zubař, který maximálně komunikuje s pacienty a jeho práce je velmi precizní a vybavení ordinace je špičkové! Nepoznala jsem lepšího zubaře!!!!
Gábina

Je to nejlepší stomatolog jakej může být,vždzcky mi vyhověl

Zatím spokojenost :)

K panu doktorovi Vorlovi chodím přes 15 let, plomby mám od něj v celé puse a vždy sem byla velmi spokojena. Díky němu už nevím, co je bát se zubaře. Díky jeho zlatým a jemným rukám, jsme přesvědčily k chození k zubaři i mužskou část naší rodiny :-). V čekárně jsem nikdy nečekala déle než pět minut. Rozhodně doporučuju

Chodím tam 10 let , a jsem spokojený . Zuby mám takové, jak si zasloužím (chroupu ovocné čočky a lipíčka :)a Dr. Vorel mi je dává dohromady, mám od něj můstek, několik korunek a desítky vrtání a vždy bez problémů. Je mi 36 let,pro info. Jen mi vadí dlouhé objednací lhůty.

Jeho plomba- výplň vydrží 14dnů, pak je ji třeba opravit jiným stomatologem. Klame fešáckým vzhledem