Praktický lékař pro dospělé
Žufanova 1113, Praha

K panu doktorovi chodím dva roky. Zvládli jsme spolu můj kolaps s tlakem 49/72 a následná vyšetření i obtížné rizikové těhotenství a vysoký tlak po něm. Můžu jen doporučit. Vždy vyslechne, dokonce sám vidí další příznaky nemoci, které si já ani neuvědomuju. Léky vždy doporučí vhodné pro kojení (předtím pro těhotnou). Ochotně mě poslal k vyšetření odborníkům. Jsem moc spokojena.

+: Vyslechne si Vaše problémy, antibiotika se snaží nenasazovat pokud to není nutné. Na vyšetření Vás pošle bez problémů, zná potřebné odborníky.
- V ordinaci čekáte fronty, ale nejsou velké (do 1 h). V čekárně slyšíte vše co říká pacient uvnitř, pan doktor je též hlasitý :-) Pan doktor zastává zdraví životní styl, takže Vás nekompromisně ohodnotí - ochablé svalstvo, málo sportujete atd. Motivace ke sportu samozřejmě přispívá ke zdraví, ale nesluší se to. Hrozně si potrpí na své ego - on je pan doktor a podle toho ho musíte uctívat - zastává slušné jednání, ale mnohdy to zbytečně přehání.
Sestřičku má celkem v pohodě, i když ho v té ješitnosti také podporuje.
Co se týká péče, jsem s ním po odborné stránce spokojený.

Arogantní, náladový, neochotný,

Jsem v jeho péči již dost let ... ale jeho služby téměř nevyužívám, protože to nepotřebuji ... tedy hodnotit nemohu.
Co vím, tak zrovna kladný ohlas v mém okolí nemá.

Nikdy neřeším rozhodnutí odborníka, i když se mi nezdá. U pana to doktora tento postup funguje. Zatím vždy dobré a bez problémů.

U tohoto pana doktora jsem byla asi dvakrát a nějak jsem to vždycky překousla. Ale tak nepříjemného člověka jako je on jsem v životě neviděla. Šla jsem tam s bolestí zad, už léta mám problémy s páteří a moje dětská o tom všechno ví, jenže on nic netuší, ještě mě nezná. Zeptal se jestli nemám třeba teplotu nebo něco podobného. Ano měla jsem 38 ale asi tři dny zpátky a to z práce kde byl hrozný vzduch a stála jsem na místě a málem jsem tam omdlela. Jenže to jsem s paralenem do druhého dne vyležela, ale bolest zad a malátnost přetrvávaly už týdny. Tak jsem myslela že si tam zajdu, a napíše mi rehabilitace, které mi tenkrát hodně pomohly. A on mi promáčkne prstem krk, zeptá se jestli to bolí (to by bolelo snad každého zdravého člověka) a pak začne tvrdit, že mám nateklý uzliny, nález v krku a že se musím nejdřív vyléčit z tohohle. A že ta bolest zad s tím souvisí. Na všechno dává antibiotika - ano i na bolest zad! Je toto normální? Léčbu jsem odmítla a jdu shánět jiného doktora... nebudu ležet týden doma s penicilinem, když mám spíš neurologický problém, jinak se cítím naprosto zdravá, takže tato nelogika mě donutila říct mu sbohem!

Jako lékař je pan doktor šikovnej. Takovej pohodář. A sympatická sestřička příjemně dokresluje pohodu v ordinaci :) . Jen to čekání v čekárně je ale nepříjemný. Rád si povídá s pacienty a to pak zbytečně zdržuje ostatní. Jinak je to ale dobrý lékař. Dle mého mínění. R.J.

Nejhorší doktor,hned odejít !!!! Odmítá posílat na vyšetření(údajně moc drahé a zbytečné) přes to,že máte bolesti!! Na všechno dostanete tunu prášků nebo vám "nic není"
A pak jedete s bolestma do motola a tam na vás koukají jako z jara..jak je vůbec možné ,že to došlo tak daleko,co to je za doktora?

jsem s lékařem velmi spkojená

jeto velmy dobry doktor rad vam poradi vysvetli a doporuci nevym proc si stezujete sou horsi doktori nekty sou aroganti tk ze budte radi ze je tak mylej a spolehlivej sem unej uz 3roky .