Poliklinika Na Národní
Národní 9, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Na Národní Jiný

Mám od pana profesora TEP hlezna..je to 10 měsíců, jsem spokojená, v Motole také všichni fajn, jsem panu profesorovi moc vděčná a moc si ho vážím pro jeho profesionalitu a lidskost..je to moc milý člověk. Moc děkuji, pane profesore, jste jednička ve svém oboru.

Časově je pan docent velmi zaneprázdněn ale co se týče odbornosti, tak ta je na nejvyšším stupni. Pan doktor mne před 14ti lety operoval koleno po úraze a jsem vděčná za to, že jsem byla v jeho péči.

Objednal jsem se k panu doktorovi. Týden před termínem jsem byl požádán o přesunutí o 14 dní. O 14 dní později 2 hodiny před naši schůzkou mi pan doktor volá s žádostí o změnu času nebo termínu. Domluvili jsme se o časovém posunutí. Přišel jsem do čekárny, kde byla fronta a protože pan doktor nepřišel ani se 20minutovým zpožděním, vzdal jsem to. Za 900,- na návštěvu očekávám jiný servis. Ztratil jsem přes měsíc.

Skvělý operatér!

Výborně provedená výměna kyčelního kloubu od pana docenta a Eduarda Šťastného, včetně následující péče a srovnání levého bérce. Oběma moc děkuji za vinikající péči. Herbert Fuchs

Pan docent mě operoval 2x, provedl mně korekční osteotomii na levé noze, výborně, a po 9 letech mně "vyměnil "koleno. Jsem 10 let po operaci a po kontrole u pana docenta je výsledek výborný, koleno drží. Jsem velmi spokojená s panem docentem, ale vůbec i s nemocnicí v Motole, jejich přístupem k pacientům.

Výborně provedená výměna kyčelního kloubu od pana docenta,včetně následující péče.
Děkuji
Rudolf Jarolímek

Vzorně provedená operace kyčelního kloubu i následná péče.

12.Dubna me operoval.Přetržené vazy v koleni a už 14 po operaci se cítim naprosto v pohodě.
Pohyblivost v koleni super proste nemam slov mooc mu dekuji je nejlepsi
Oldřich Zícha

Chodím na jeho kliniku a jsem velmi spokojena i s doktorama kteri me operovali muzu doporucit Motol.