Tomáš Mundil, ortoped Praha

MUDr. Tomáš Mundil

Ortoped Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Neuvěřitelný odborník, který absolutně rozumí svému řemeslu. Půl roku pajdám na obě nohy s diagnózami osteoporózou a artritidou obou kolen a panu doktorovi stačilo cca 15 minut cvičení k kolenními klouby, kotníky, šlachami kolem lýtka, kroucení nohou k tomu, aby bolest naprosto odešla. Je to neuvěřitelné. Půl roku lezu o holi i po bytě a za 15 minut u pana doktora mám po bolesti (je mi 71 let a myslela jsem, že bolest patří k věku). Jsem tomu zlatému lékaři nesmírně vděčná. Veliké díky, pane doktore!!!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Jiný

Zkušeností vícero: Před několika lety pětihodinové čekání s dcerou s výsledkem jen předepsání mastičky nevhodné pro děti. Nyní moje ochromující bolest svalu v třísle, od arogantního chirurga jsem byla poslána sem - zde téměř žádné čekání (asi korona),velmi pečlivé, jemné, empatické vyšetření MUDr Mundilem, léčba (opich a léky) výborně zabrala. Stejně příjemné a pečlivé bylo i kontrolní vyšetření. Sestra není moc přívětivá, ale dlouholetá sehranost s lékařem je znát.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon odstranění ganglionu

Boule na zápěstí. Bez sono vyšetření pan doktor diagnostikoval ganglion. Provedl punkci, aniž by díky sonu viděl jak je umístěn. Po prvním odsati prohmatal místo a řekl, ze je tam další. Provedl další punkci. Nevím jestli je standard provádět punkce bez znecitliveni, ale punkce na 2x, kdy při druhem pokusu se trefil do žily? Možná díky sonu by se to nestalo. Vypadá to, ze pan doktor podceňuje zobrazovací metody a anestézie. Já bych dnes za lokální znecitliveni dala půl kralovstvi a princeznu.


L
Ověřeny pacient

Sestra prijemna jak ritni otvor. Je videt, ze ji prace skutecne bavi. Po 3,5 hodinach cekani , kdy se doktor s kazdym pacientem crca temer hodinu , jsem se dostala do ordinace, abych vzapeti byla za 15 min venku. To se vyplati. Pan doktor vysetreni odflakl, neposlal me na zadne vysetreni a stanovil diagnozu pouze pohmatem a par pohyby. Potom vas poslou na kontrolu v den , ktery neni pro objednane. Pokud zavolate s obavou, ze se na vas pres dopoledne vlastne vubec nedostane, rekne vam sestra suse, ze je to vas problem, ze muzete kamkoli jinam., Docela se divim, ze s timto pristupem k nemu vubec nekdo chodi.


J
Ověřeny pacient

Pán doktor je proste skvelý. Najprv som u neho bola so synom na kyčle a vravela som si, že ak budem mať niekedy nejaký ortopedický problém, tak určite pojdem k nemu. A on sa problém objavil. Síce som čakala v čakárni 4 hodiny (zase.. prišla som až 10:30, takže to bolo pochopiteľné), ale neľutujem. Najprv sa povypytoval a potom vyšetril skutočne dokladne. Za mňa možem len doporučiť.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor mi pomohl od velkých bolestí a zablokovaných zad, každému se věnuje pečlivě a bezbolestně napravuje ty nejhorší případy. Čekací doba v čekárně se vyplatí, vezměte si s sebou knihu.


N
Ověřeny pacient

Potřebovala jsem akutně ošetřit. Pan doktor je velmi pečlivý a milý. Čekací dobu nemohu posoudit. Já jsem byla v čekárně sama.


L
Ověřeny pacient

SUPER, za 2 dny jsem mohl opět hýbat ramenem a to jsem potřeboval k práci! Dlouhé čekání je dané tím, že každý pacient je v ordinaci 25 - 40 minut. Mě si pěkně proklepl, ale stálo to zato! :)
Na chirurgii v Krči jsem byl 3 minuty a tam mi nejmenovaný doktor řekl, že mám nataženou šlachu, věděl jsem, že to je absolutní blbost, jako byvalý fotbalista moc dobře vím jak bolí natažená šlacha! Pak jsem šel na jistotu...


C
Ověřeny pacient

Hodnotit tohoto lékaře je velmi těžké.Svou práci vykonává svědomitě, ale bohužel je svázán pravidly našeho zdravotnictví.Po dlouhé době v čekárně je pacient vyšetřen, a starším pacientů jsou určeny diagnózy úměrně věku.
Následuje rehabilitace, otrlejší pacienti mohou být po půl roce odesláni na vyšetření MR,RTG, SONO....
Po zjištění skutečného stavu, může být zjištěno, že rehabilitace nebyla vhodná ani účinná.
Velice mě však potěšila následná spolupráce při vypisování dokumentace pro další instituce.


M
Ověřeny pacient

Skvělý ortopéd, zlaté ruce. Příjemný milý a ochotný


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti