Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Jiný

Pan doktor mě sice vyšetřil, ale nenavrhl mi žádnou léčbu a ani nejevil zájem mi nějak zvlášť pomoct. Přestože viděl, že mám hůlku a informovala jsem ho o bolestech. Nezájem.

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Jiný

K pánovi doktorovi jsem volala a potřebovala se poradit zda můžu na vyšetření, ale byl v hovoru nepříjemný, ba až odporný a jakýkoliv dotaz ho otravoval a v podstatě mě odkázal ať jdu tam, kam jsem chodila bez nulového zájmu pomoct. Nic ve zlým, třeba když už u něj člověk je, tak je fajn, ale ten první kontakt byl zkušenost k pláči.

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Jiný

Pan doktor byl velice laskavý a pečlivě mě vyšetřil a pomohl s bolestí v rameni i když jsem do ordinace dorazila v nevhodnou dobu. Děkuji!

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Jiný

100% odbornost, zázračně citlivé prsty, krátké jasné vysvětlení a potom zásah v pravou chvíli, bez váhání a s plnou odpovědností. Tu každý lékař nepředvádí, narazil jsem na některé alibisty. Děkuji, už za několik akcí.

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Jiný

Na volejbalu jsem si narazila palec, který se po několika dnech (mnou naordinovaného) klidu nelepšil. A tak jsem se rozhodla navštívit lékaře. Mnoho mnou obvolaných ordinací ortopédů bralo pacienty jen na objednání, sehnat někoho narychlo byl skoro nerealizovatelný úkol. Na internetu jsem pak našla, že do ordinace Mudr. Mundila lze i bez objednání, tak jsem neváhala a vyzkoušela to. Nelituji ani chvilinku svého rozhodnutí. Z přístupu pana doktora a způsobů velmi citlivého vyšetřování jsem pochopila, že pan doktor je velký odborník a velice příjemný a lidsky i profesionálně empatický člověk; stejně tak i sestřička v jeho ordinaci. Palec se ukázal jako zlomený a díky p. doktorovi je dnes již fixovaný a v léčbě. Vřele tuto ordinaci a vyšetření u p. doktora doporučuji!

Mohu jen doporučit. V čekárně člověk čeká déle, ale stojí to za to. Pan doktor i sestra jsou skvělý tým. Oba mají maximální snahu pomoci.
Pan doktor ihned přišel na to jaký mám problém a pomohl mi jej vyřešit.

Pana doktora i sestru hodnotim velice kladne, zadne pauzy mezi jednotlivymi pacienty, vysetreni s citlivym pristupem, mohu jen podekovat byla jsem naprosto spokojena.

Krátkým, ale prudkým nárazem jsem si pochroumala záda a bez silných analgetik, která jsem měla a věděla, že musím být v užívání opatrná, bych nespala. Naštěstí jsem mohla být doma, záda nahřívala zvl suchým teplem, mazala jakousi konopnou mastí ap. a čekala a čekala, až to půjde se zhluboka nadechnout, ukrojit bez bolesti chléb, až naražení povolí. Asi po 3 týdnech jsem stanula v čekárně na Poliklinice Budějovická, v Praze 4 u p. dr. Mundila. Sedět moc nešlo, chodit či stát ještě méně. Za pár hodin jsem přišla na řadu. Po rtg. mě p. dr. vyšetřoval tak, jak snad ještě nikdy žádný neurolog. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale z mých úst se ozývalo jen hlasité au, au, au, a kdybych mohla, tak snad uteču:-). Byla jsem s jeho pečlivostí opravdu velmi spokojena, i když jsem očekávala, že určitě půjdu na tomograf, spíše na MR. S rcp. na analgetika:-(, co se dalo dělat, a injekcí jsem si šla vyzvednout ortézu, resp. bederní pás. Teď se od pondělí snažím dovolat do ordinace:-(, protože jsem měla přijít na kontrolu a potřebuji ji! Snažila jsem se opatrně hrabat venku listí, cvičit, abych se nějak hýbala, jednak nic moc nešlo, nějaké procházky vůbec, a když jsem nedávno odložila pás, tak jsem si ho potom zase rychle vzala. I na noc. Věřím, že p. dr. bude i při kontrole, na kterou budu moci jít brzy a na čas, bez dlouhého čekání, jež je pro mě bolestivé, důkladný a odhalí příčinu mých přetrvávajících bolestí a zbaví mě jich. Děkuji mu.

Neuvěřitelný odborník, který absolutně rozumí svému řemeslu. Půl roku pajdám na obě nohy s diagnózami osteoporózou a artritidou obou kolen a panu doktorovi stačilo cca 15 minut cvičení k kolenními klouby, kotníky, šlachami kolem lýtka, kroucení nohou k tomu, aby bolest naprosto odešla. Je to neuvěřitelné. Půl roku lezu o holi i po bytě a za 15 minut u pana doktora mám po bolesti (je mi 71 let a myslela jsem, že bolest patří k věku). Jsem tomu zlatému lékaři nesmírně vděčná. Veliké díky, pane doktore!!!

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - Medicon Jiný

Zkušeností vícero: Před několika lety pětihodinové čekání s dcerou s výsledkem jen předepsání mastičky nevhodné pro děti. Nyní moje ochromující bolest svalu v třísle, od arogantního chirurga jsem byla poslána sem - zde téměř žádné čekání (asi korona),velmi pečlivé, jemné, empatické vyšetření MUDr Mundilem, léčba (opich a léky) výborně zabrala. Stejně příjemné a pečlivé bylo i kontrolní vyšetření. Sestra není moc přívětivá, ale dlouholetá sehranost s lékařem je znát.