Nemocnice Na Homolce
Roentgenova 2, Praha

Dostal jsem doporučení jako špičkové pracoviště pro implantáty a moje zkušenost je zatím víc než skvělá. Pan sympatický doktor Hudler, zkušeně zhodnotil stav, stanovil postup a ochotně vysvětlí při každé návštěvě co se bude dělat a v mém případě MUDr Kocům provedl v čase oba zákroky na jedničku na sále, ne triviální (extrakce zubu, doplnění kosti s elevací patra). Cena odpovídá, děkuji ;)

Pan doktor byl naprosto skvělý. Nejenom že má spoustu zkušeností se složitějším trháním osmiček, ale takhle lidský přístup jsem už dlouho od lékaře nezažila. Měla jsem lokální anestezii, ale hodně jsem se bála, takže jsem mu tam málem omdlela Málo lékařů by jednalo tak profesionálně a přitom tak citlivě jako on. Celou dobu mě uklidňoval, přestože moje zuby nebyly úplně jednoduchý případ a sám byl určitě v nejistotě, jestli se všechno podaří na jedničku. Nakonec podařilo, a to jedině díky jeho skvělému přístupu a výborné práci. Navíc i přesně ví, jaké léky vám má nasadit, aby byly následky extrakce co nejmenší. Můžu jenom doporučit.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Skvělé odvedená práce. Za 15 minut dvě osmičky venku. Nelekejte se, že dávají samostřebatelné stehy - opravdu se vstřebají a zbytek vypadne - na kontrolu nemusíte. Nezůstal mi tam žádný kus kořene... Žádná bolest.. Jel jsem potom normálně autem domu

U pana doktora jsem byla na vytržení obou horních osmiček najednou. Pan doktor je sympaťák a umí vytvořit pohodovou atmosféru, jako že o nic vlastně nejde. A opravdu - za čtvrt hodinky byly oba zuby venku. Nic nebolelo během výkonu ani po něm, nebyla jsem ani oteklá, takže mi pak skoro nikdo nevěřil, že jsem na nějakém trhání vůbec byla.

Umístění: jiné místo

Před měsícem jsem navštívila stomatologické centrum Měchurka kvůli retinovaným zubům moudrosti. Nakráčela jsem do ordinace bez doporučení mého ošetřujícího zubaře a přesto mě pan doktor velmi ochotně přijal (což se jinde moc nestává). Prohlédl mě a vysvětlil mi celý průběh budoucí operace. Po celou dobu byl velmi milý, ochotně odpovídal na všechny mé dotazy a celkově musím říct, že na mě působil jako anděl. I přesto, že mě čekala složitá operace v analgosedaci, veškerý stres ze mě ihned spadl po té, co si se mnou pan doktor promluvil, dokonce jsem se i na zákrok těšila. Termín operace jsem dostala již za necelý měsíc. Dnes jsem druhým dnem po operaci, nemám vůbec žádné bolesti (nechápu, jak je to možné). Zákrok sice nedělal pan doktor Hudler osobně, ale jeho kolega Mudr. Kocum, ale i ten byl stejný profesionál jako pan Hudler. A celkově byl celý personál naprosto úžasný, takže tímto jim chci všem moc poděkovat :)

Umístění: jiné místo chirurgická extrakce zubu

Pan doktor je profesional a jednicka ve svem oboru. Velmi ochotne mi pomohl pri doreseni problemu, kdy mi po extrakci osmicky u jineho doktora zustaly kousky zaklinenych korenu.Pan doktor bez vahani ihned pomohl.Velmi setrny pristup dodava pacientovi klid a pocit bezpeci. Celou dobu na mne mluvil, vse vysvetloval, mel trpelivost, presto, ze to byl obtizny zakrok.Po puvodni zkusenosti jsem pak mela pocit,ze jsem se dostala do rukou zubniho andela, pana doktora Tomase Hudlera.Dekuji Vam, ze jsem se dostala do rukou prave Vam.

Pan doktor Hudler kdysi operoval me a dnes jsem k nemu privedla i meho 12ti leteho syna. Slozitou extrakci stolicky srostle s kosti provedl stejne jako u me naprosto profesioalne, maximalne setrne a s nesmirnym zajmem o pohodu a dobry pocit pacienta. Sama mam na nej nepopsatelne a uzasne vzpominky.Prestoze muj zakrok byl komplikovany a dlouhy, staral se jen o me pohodli a klid, spravil mi kost k dokonalosti a ja mam na zakrok velmi prijemne vzpominky. I muj syn diky nemu mel ten vysoce odborny a lidsky servis a ja jsem stastna, ze u nas takoveho lekare mame. Dekuji, pane DOKTORE Hudlere!!!! Lea D.

Byla jsem u lékaře dvakrát, kdysi dávno - vyřezával mi moudráky. Vše šlo bez problémů a nebylo to ani tak hrozné, jak bych čekala. Jen jsem pokaždé začala kolabovat, ale nesla jsem to s úsměvem, dostala kyslík a bylo to v pořádku :).
Lékař je nejen dobrý, ale také sympaťák (musím se přiznat, že jsem tenkrát vymýšlela scénář, jak ho pozvat na rande - bylo mi cca 17 nebo kolik :D).
V každém případě chvála je zasloužená, děkuji!

Perfektni chirurg, velmi prijemny. Osmicka byla hned venku bez komplikaci.

Pan doktor mi vytahoval dve retinovane osmicky najednou, jen s lokalnim umrtvenim. Vysoce profesionalni a zaroven lidsky prijemny pristup. Uz na zacatku jsem hlasila, ze mam sklony k omdlevani - dostala jsem na celo studeny obklad a pri aplikaci injekci jsem lezela. Behem zakroku na me mluvil, uklidnoval, kontroloval, jak to snasim. Kdyz mi v jednu chvili bylo hodne spatne, udelali jsme si prestavku a snazil se me rozptylit. Rany jsem mela krasne a bez komplikaci. Pokud se to tak da rict, byla jsem z celeho zakroku opravdu nadsena (a ano, bolelo to).