Tomáš Hudler, zubař Praha

Zubař Více

Roentgenova 2, Praha
Nemocnice Na Homolce

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Skvělé odvedená práce. Za 15 minut dvě osmičky venku. Nelekejte se, že dávají samostřebatelné stehy - opravdu se vstřebají a zbytek vypadne - na kontrolu nemusíte. Nezůstal mi tam žádný kus kořene... Žádná bolest.. Jel jsem potom normálně autem domu

Umístění: jiné místo Jiný

U pana doktora jsem byla na vytržení obou horních osmiček najednou. Pan doktor je sympaťák a umí vytvořit pohodovou atmosféru, jako že o nic vlastně nejde. A opravdu - za čtvrt hodinky byly oba zuby venku. Nic nebolelo během výkonu ani po něm, nebyla jsem ani oteklá, takže mi pak skoro nikdo nevěřil, že jsem na nějakém trhání vůbec byla.

Umístění: jiné místo

Před měsícem jsem navštívila stomatologické centrum Měchurka kvůli retinovaným zubům moudrosti. Nakráčela jsem do ordinace bez doporučení mého ošetřujícího zubaře a přesto mě pan doktor velmi ochotně přijal (což se jinde moc nestává). Prohlédl mě a vysvětlil mi celý průběh budoucí operace. Po celou dobu byl velmi milý, ochotně odpovídal na všechny mé dotazy a celkově musím říct, že na mě působil jako anděl. I přesto, že mě čekala složitá operace v analgosedaci, veškerý stres ze mě ihned spadl po té, co si se mnou pan doktor promluvil, dokonce jsem se i na zákrok těšila. Termín operace jsem dostala již za necelý měsíc. Dnes jsem druhým dnem po operaci, nemám vůbec žádné bolesti (nechápu, jak je to možné). Zákrok sice nedělal pan doktor Hudler osobně, ale jeho kolega Mudr. Kocum, ale i ten byl stejný profesionál jako pan Hudler. A celkově byl celý personál naprosto úžasný, takže tímto jim chci všem moc poděkovat :)

Umístění: jiné místo chirurgická extrakce zubu

Pan doktor je profesional a jednicka ve svem oboru. Velmi ochotne mi pomohl pri doreseni problemu, kdy mi po extrakci osmicky u jineho doktora zustaly kousky zaklinenych korenu.Pan doktor bez vahani ihned pomohl.Velmi setrny pristup dodava pacientovi klid a pocit bezpeci. Celou dobu na mne mluvil, vse vysvetloval, mel trpelivost, presto, ze to byl obtizny zakrok.Po puvodni zkusenosti jsem pak mela pocit,ze jsem se dostala do rukou zubniho andela, pana doktora Tomase Hudlera.Dekuji Vam, ze jsem se dostala do rukou prave Vam.

Pan doktor Hudler kdysi operoval me a dnes jsem k nemu privedla i meho 12ti leteho syna. Slozitou extrakci stolicky srostle s kosti provedl stejne jako u me naprosto profesioalne, maximalne setrne a s nesmirnym zajmem o pohodu a dobry pocit pacienta. Sama mam na nej nepopsatelne a uzasne vzpominky.Prestoze muj zakrok byl komplikovany a dlouhy, staral se jen o me pohodli a klid, spravil mi kost k dokonalosti a ja mam na zakrok velmi prijemne vzpominky. I muj syn diky nemu mel ten vysoce odborny a lidsky servis a ja jsem stastna, ze u nas takoveho lekare mame. Dekuji, pane DOKTORE Hudlere!!!! Lea D.

Byla jsem u lékaře dvakrát, kdysi dávno - vyřezával mi moudráky. Vše šlo bez problémů a nebylo to ani tak hrozné, jak bych čekala. Jen jsem pokaždé začala kolabovat, ale nesla jsem to s úsměvem, dostala kyslík a bylo to v pořádku :).
Lékař je nejen dobrý, ale také sympaťák (musím se přiznat, že jsem tenkrát vymýšlela scénář, jak ho pozvat na rande - bylo mi cca 17 nebo kolik :D).
V každém případě chvála je zasloužená, děkuji!

Perfektni chirurg, velmi prijemny. Osmicka byla hned venku bez komplikaci.

Pan doktor mi vytahoval dve retinovane osmicky najednou, jen s lokalnim umrtvenim. Vysoce profesionalni a zaroven lidsky prijemny pristup. Uz na zacatku jsem hlasila, ze mam sklony k omdlevani - dostala jsem na celo studeny obklad a pri aplikaci injekci jsem lezela. Behem zakroku na me mluvil, uklidnoval, kontroloval, jak to snasim. Kdyz mi v jednu chvili bylo hodne spatne, udelali jsme si prestavku a snazil se me rozptylit. Rany jsem mela krasne a bez komplikaci. Pokud se to tak da rict, byla jsem z celeho zakroku opravdu nadsena (a ano, bolelo to).

U pana doktora Hudlera jsem byla na extrakci všech 8 (v analgosedaci). Nakonec se rozhodl operaci rozdělit na dvakrát, protože to vypadalo velmi špatně a nechtěl, abych se pak příliš trápila. Vše ale probíhalo perfektně. Je to výborný lékař, velmi milý a opravdu se zajímal o to, jak se cítím a jak mi je i na kontrolách. Můžu ho jedině doporučit, úžasnějšího lékaře jsem ještě nepoznala. Kdyby takoví byli všichni, tak bych se do nemocnic jen těšila!

Pan doktor je velmi mily a citlivy-zvlaste k pacientum kteri se extreme boji jako ja.Hlavne je to veliky profesional.
Takto si predstavuji doktora.
Diky pane doktore!